Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bluźnierczy tort powoduje zamieszanie w Argentynie

Bluźnierczy tort powoduje zamieszanie w Argentynie

W dniach 24-28 maja 2018 r. w Buenos Aires odbył się jakiś Festiwal Sztuki Współczesnej Argentyny (Feria de Arte Contemporanea de Argentina – FACA).

Dwaj argentyńscy niby  „artyści” – Emiliano Paolini i Rita Marianela Perelli – zrobili tort w kształcie Naszego Pana Jezusa Chrystusa w ramach swojej niby wystawy.

Kiedy niby minister kultury Buenos Aires, niejaki Enrique Avogrado, przeszedł  obok tej „wystawy”, niby „artysta”  Paolini,  zrobił kpinę z Najświętszej Eucharystii, zapraszając owego ministra oraz prezydenta owego”Festiwalu”, aby przyszli zjeść „ciało Chrystusa”.

Bluźniercza kpina została przyjęta z UŚMIECHEM i obie strony zaakceptowały plasterki ciasta do zjedzenia.

Katolicy z Argentyny oburzyli się – komplementujemy ich za tę dobrą reakcję – i zgłaszają petycję z prośbą o rezygnację  Avogrado z funkcji  ministra kultury.

W tej chwili petycja liczy 28 000 podpisów. Możesz dodać swój protest podpisując petycję tutaj.

Obaj ci niby „artyści” mają długą listę bluźnierstw w swoim repertuarze…

Wśród wielu innych jest ich reprezentacja Matki Bożej z Lujan, Patronki Argentyny, jako LALKI BARBIE. Biorąc pod uwagę ten ciągły program bluźnierstw, zastanawiamy się, czy są satanistami (ONI NA PEWNO SĄ SATANISTAMI – od tłumacza).

Tak się składa, że  jak zawsze z prawie wszystkim co jest dziś złe, ci dwaj  niby „artyści” zostali przyjęci przez ( anty-) papieża Franciszka na audiencji generalnej na Placu Świętego Piotra i przekazali mu swoją lalkę Barbie-Mary.

Dar został przyjęty z CIEPŁYM UŚMIECHEM niby papieża Bergoglio, podczas gdy Paolini nakręcił te scenę, aby później uwiarygodnić ich pracę w obliczu krytyki ze strony katolików.

 Ta „papieska” postawa zachęciła parę do kontynuowania ich ścieżki bluźnierstw.

Tłum. Renata

Źródło: https://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A784-Cake.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *