Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > New World Order i Iluminaci-cz.1 (reedycja)

New World Order i Iluminaci-cz.1 (reedycja)

New World Order - Wiadomości

Teoria spiskowa mówi, że Nowy Porządek Świata (NWO) opiera się na niewielkiej grupie międzynarodowej elity (żydomasoni i Iluminaci), która manipuluje  kontroluje rządy, przemysł i środki masowego przekazu na całym świecie. Głównym sposobem oddziaływania na narody jest system centralnych banków.New World Order - Wiadomości Polska Świat

Uważa się, że grupa spiskowców (Iluminatów-bankierów) finansowała (a w niektórych wypadkach prowokowała i inicjowała) większość największych wojen przez ostatnie 200 lat. Były to wojny pod fałszywą flagą aby przeciągnąć na swoją stronę opinię publiczną. Według wikipedii, teoretycy konspirologii stwierdzają, że ta grupa pomogła zainicjować I Wojnę Światową i II Wojnę Światową, wojnę w Wietnamie a także koordynowała i ataki terrorystyczne z 11 września.

New World Order w swojej istocie jest czystym ZŁEM. Za jego kulisami stoi grupa żydomasonów, na najwyższym poziomie, oddanych Szatanowi, ktorzy nazywają się Iluminatami. Oni walczą o wyłączność władzy nad światem.

Władimir Putin powiedział: „USA dążą do dominacji nad światem z jednym centrum władzy, pełnomocnictw i podejmowania decyzji. To nie ma nic wspólnego z demokracją”. Zasady budowy Nowego Porządku Świata opisuje publikacja Klubu Rzymskiego pt. „Pierwsza rewolucja globalna” (1993): „Zjednoczymy narody przeciwko wrogowi zewnętrznemu, prawdziwemu albo w tym celu, wymyślonemu”. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu byłoby niemożliwością narzucanie światowej władzy. Jednakże dzisiaj nikt nie protestuje. Dziesiątki lat cichej roboty prania mózgów, przez Kluby Bilderberg i Rzymski, Komisję Trójstronną a także ONZ i inne organizacje globalistyczne, już przynosi swoje owoce.

Prezydent Czech Wacław Klaus: „Dochodzi do, celowo zaprojektowanego, niszczenia narodowego państwa demokratycznego na rzecz globalnego rządu. Prototypem tego jest Unia Europejska i szybko rosnąca w siłę Organizacja Narodów Zjednoczonych…Chociaż ja nie oczekuję gwałtownych zmian ale oczekuję tych drobnych, maleńkich i postępujących zmian w prawodawstwie, w ostatecznym rachunku będących wystarczające dla przeprowadzenia istotnych przemian…Doprowadzą one do jakiejś nowej formy niedemokracji- totalitaryzmu”.

Była pracownica Banku Światowego w USA, Karen Hudes, częściowo ujawniła współczesną metodę manipulacji narodami. Międzynarodowy system finansowy został zniesiony i zastąpiony bankami centralnymi, które znajdują się w rękach prywatnych (Iluminatów). Doprowadziło to do tego, że gospodarka i polityka, są kontrolowane przez niewielką, elitarną grupę, która może wywoływać sztuczne kryzysy światowe. Tak postępuje, tak zwana, uzurpacja państw. Poszczególne państwa zostały włączone do struktury ponadnarodowej (Unia Europejska) ale system gospodarki jaki jest tam narzucany doprowadzi do tego, że te państwa znajdą się w długach i powstanie sztuczny kryzys.

Wtedy obłudnie zaproponuje się im „ratunek”, tak jak to już proponowała Merkel, kosztem utraty suwerenności państwowej i całkowitej utraty wartości narodowych, moralnych i chrześcijańskich. Ta likwidacyjna metoda jest stosowana nie tylko w Unii Europejskiej ale i w PACE a w pierwszej kolejności w Organizacji Narodów Zjednoczonych, która tworzy ogromny nacisk na prawodawstwo każdego państwa, włącznie z Ukrainą, Mołdową, Gruzją…Zmiany prawodawstwa doprowadzają do stopniowej okupacji od wewnątrz. W końcowym etapie następuje redukcja to znaczy ludobójstwo narodów. Ideologia New World Order mówi: „Musimy stworzyć sztuczny, wszechświatowy kryzys i wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”.

Iluminaci

W 1902 roku papież Leon XIII pisał o władzy Iluminatów: „Oni mają wpływ na rządy według własnej woli: czasami za pomocą obietnic, czasami za pomocą gróźb. Znajdują drogę do każdej klasy społecznej i stanowią niewidzialną i nieodpowiedzialną siłę, niezależną władzę, która nie podlega prawom państwa”.

Były burmistrz Nowego Jorku, John F. Hylan: „…prawdziwym zagrożeniem naszej republiki jest ten niewidzialny rząd, ktory, jak gigantyczna ośmiornica, rozciąga swoje macki na całe miasto, państwo i naród…na czele…mała grupa potężnych domów bankowych powszechnie znana jako „międzynarodowi bankierzy”.

Prezydent USA Wilson powiedział: „Istnieje siła tak zorganizowana, tak podstępna i tak powiązana, że nikt nie odważy się oskarżyć ją i wszyscy pragną milczeć”.

D.A.Rivera powiedział o Iluminatach: „Pomimo tego, że wybrano nowego prezydenta i utworzono nową administrację to polityka państwowa nie zmieniła się na lepsze a sprawy idą coraz gorzej. Tutaj jest jakaś grupa, która przeniknęła do obu partii politycznych, do naszego rządu i do rządów licznych krajów, ona już od wielu lat wpływa na nie i koordynuje działania w świecie”.

Jak współczesny Watykan reaguje na te procesy ludobójstwa? Watykan publikuje dokumenty i wzywa państwa do przejścia na jedną światową walutę i tym samym do przyjęcia jednego rządu światowego. W rzeczywistości, z powodu zdrady istoty Wiary, przygotowuje on jedną światową, anty-Chrystusową, religię!!! Masoni w dokumencie „Alta Vendita” podkreślili, że fałszywe posłuszeństwo (!!!) to sposób na zniszczenie Kościoła: „Wierni będą myśleć, że kroczą pod sztandarem Kluczy Piotrowych ale w rzeczywistości już idą pod naszym sztandarem”.

+ Eliasz – Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

+ Markian – OSBMr – UP Greko-Katolickiej Cerkwi

Lwów 19.08.2013

Do wiadomości:

– Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz

– Członkowie Rady Najwyższej Ukrainy

– Prezydent Rosji Władimir Putin

– Członkowie Dumy Państwowej Rosji

– Biskupi Cerkwi Prawosławnych

– Media

 Za: katolicki portal http://uogcc.org.ua/ru/actual/article/?article=11550

Data publikacji: 31.08.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.