Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bitcoin walutą Nowego Porządku Świata?

Bitcoin walutą Nowego Porządku Świata?

Zapewne mało kto wie, czym w ogolę jest Bitcoin? Jest to kryptowaluta. Wbrew pozorom bitcoin nie jest tylko pieniądzem wirtualnym. Wszak taką  walutą jest tradycyjna waluta jako środek płatniczy za rachunki czy zakupy.

bitcoin-chip-1

Czynnikiem odróżniającym bitcoina od zwykłej waluty jest technologia.  Jest to sieć peer to peer. Ta z kolei różni się od zwykłej sieci bezpośredniością działania. Komputer użytkownika może jednocześnie pełnić rolę klienta i serwera.

Bitcoin różni się także miejscem przechowywania waluty. W bankach, nasze środki na lokacie są pod opieką  banków, a my mamy do nich tylko dostęp. W przypadku bitcoinów księgi przechowywane są u wszystkich użytkowników sieci. Sieć tą tworzą setki tysięcy komputerów na których jest zainstalowany tradycyjny klient bitcoina.

Każdy kto jest użytkownikiem systemu Bitocina  przechowuje taką kopię księgi u siebie. Nikt więc, nie może dokonać jakiejkolwiek modyfikacji w takiej księdze. Dokonana transakcja zostanie zapisana w księdze raz na zawsze bez możliwości modyfikacji i zmian, księga otwarta jest jedynie na nowe transakcje.

Jak się kupuje bitcoiny?

Można dać ogłoszenie na forum, albo skorzystać z serwisu localbitcoins. Zakup Bitcoinów od prywatnej osoby, albo w specjalnym Bitcoinowym bankomacie cechuje się większą anonimowością, jednak nie należy do najszybszych.

Najszybciej dokonuje się zakupu w internetowych zaufanych kantorach jak  Cryptoins.com albo Bitcantor.com.

Jako nowy użytkownik, możesz zacząć pracę z Bitcoin bez zrozumienia szczegółów technicznych. Po zainstalowaniu portfela Bitcoin w komputerze lub telefonie komórkowym wygeneruje się pierwszy adres Bitcoin. Możesz ujawniać swoje adresy znajomym, aby mogli płacić lub odwrotnie. W rzeczywistości jest to bardzo podobne do sposobu działania poczty elektronicznej, z tym że adresy Bitcoin powinny być używane tylko raz.

bitconjakdziala

Łańcuch blokowy jest wspólną księgą publiczną, na której polega cała sieć Bitcoin. Wszystkie potwierdzone transakcje są zawarte w łańcuchu blokowym. W ten sposób portfele Bitcoin mogą obliczyć ich zbywalną równowagę, a nowe transakcje można zweryfikować, aby wydawać bitcoiny, które są rzeczywistą własnością spedytora/nadawcy.

Bitcoinami można handlować na giełdzie  jak dolarami czy euro w Forexie.

Jak zacząć korzystać z giełdy? Wystarczą cztery krótkie kroki:

  1. Założenie konta
  2. Weryfikacja
  3. Zasilenie konta
  4. Zakup Bitcoinów

Jednak nie powinno się trzymać bitcoinów na giełdzie ze względu na ataki hakerskie.

Wracając do zakupu. Prawo do naszych bitcoinów daje nam nasz klucz prywatny, który znany jest tylko nam. Jest to swego rodzaju podpisem cyfrowym.

„Każda cyfrowa moneta powiązana jest w systemie z kluczem publicznym ECDSA (kryptografia krzywych eliptycznych) jej właściciela”

Mając to wszystko na uwadze, nie sposób powiązać te informacje z obrotem bezgotówkowym, o którym mowa jest w Biblii czy NWO.

„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

Wiele ludzi jest zachłyśniętych bitcoinem jak ten Czech:

Myślą oni, że bitcoin jest wolny od banku centralnego, rządu i polityków.

Niestety, ale tak nie jest.

Bank centralny Wielkiej Brytanii przeprowadził zaawansowane symulacje zastąpienia fiducjarnego funta wirtualnym coinem CBDC, wyniki są zachęcające – taki ruch mógłby przełożyć się na wzrost PKB nawet o 3%. Holenderski bank centralny eksperymentuje z koncepcją wirtualnej waluty centralnej DNBCoin.

Magda Borowik, fundacja FinTech Poland

W Chinach natomiast zablokowano giełdy bitcoinów. Co prawda na krótki czas, ale jednak.

Bitcoin to oszustwo New World Order (NWO), mające na celu „uwolnienie” miłośników wolności od tradycyjnego pieniądza do przenoszenia ich pieniędzy z zasobów fizycznych i do systemu, który odwołuje się do ich antyrzędowych i antybankowych postaw i instynktów.

Jefrey Robinosn, badacz nadużyć finansowych o największej skali twierdzi, że ta kryptowaluta jest promowana jako anty-elitowa. Jednakże tak na prawdę jest to sposób właśnie tychże elit aby wprowadzić jedną cyfrowa walutę

To jest kierunek tego świata i nic tego trendu nie odwróci. Wierzcie w Jezusa. On to powiedział „Prawda Was wyzwoli”. Nie system, nie waluta, nie polityk. Wiele rewolucji było sterowanych i wielu zwiodły kłamstwa w ładnym opakowaniu. Bitcoin jest takim kolejnym kłamstwem niczym hasła Rewolucji Październikowej.

Źródło: http://czasy-ostateczne.pl/bitcoin-waluta-nowego-porzadku-swiata/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *