Strona główna > NWO > Apokalipsa > Biskup uważa, że obowiązkowa szczepionka na COVID-19 będzie początkiem Apokalipsy i zwycięstwem Szatana oraz NWO

Biskup uważa, że obowiązkowa szczepionka na COVID-19 będzie początkiem Apokalipsy i zwycięstwem Szatana oraz NWO

Biskup Athanasius Schneider jest przekonany, że jeśli ludzkości zostanie narzucona obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID-19, która zostanie wytworzona z  linii komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci to „wtedy wkroczymy w czas Apokalipsy”.

Jednego chyba wszyscy jesteśmy już pewni. Pandemia COVID-19 to przede wszystkim wielka wojna psychologiczna. Pomijając już coraz zacieklejsze spory tych, którzy uważają, że to globalny problem zdrowotny i tych, sądzących, że wirus ten niczym niezwykłym się nie wyróżnia, skutki działań rządów całego świata są takie, że cała ludzka populacja staje się więźniem nowego światowego porządku. Potrzebny był tylko, jak to kiedyś zgrabnie ujął David Rockefeller Senior: „odpowiedni kryzys, aby ludzie to zaakceptowali”.

Kościół w tej kwestii również jest bardzo podzielony. Podczas gdy papież i wielu innych wysoko postawionych hierarchów nawołuje do jak najszybszego stworzenia darmowej dla wszystkich szczepionki oraz do zmiany systemu gospodarczego na bardziej altruistyczny, inni uważają, że to zmierza w stronę doktryny lucyferycznej.

Niezwykle mocny głos w tej sprawie zabrał właśnie biskup Schneider, który powiedział:

Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja z Covidem powstała nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i  kontrolę ludności, ale by w  jakiś sposób zalegalizować aborcję na całym świecie – zabijanie nienarodzonych dzieci – tak, że planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, która powstaje na bazie elementów z poddanych aborcji dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obligatoryjna – abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki. Jedyną szczepionką będzie szczepionka z komórkami z abortowanych dzieci. Być może nie wprowadzą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyną skuteczną szczepionką będzie ta pozyskana z płodów. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: w ten sposób Szatan i ostatecznie masoński Rząd Światowy zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji. Dlatego też, jeśli to nastąpi, to musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zaakceptować to, że będziemy męczennikami.

Zatem biskup Kościoła Katolickiego przyznaje, że działania związane z walką przeciwko COVID-19 prowadzą do Nowego Porządku Świata, w którym garstka tworząca Rząd Światowy zdominuje resztę ludzkości poprzez narzucenie jej nowych paradygmatów sprzecznych z naszym poczuciem wolności, własności i szczęścia.

To bardzo mocny sygnał.

źródło:zmianynaziemi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *