Strona główna > NWO > Apokalipsa > Biskup Longin (Żar) rzucił anatemę na Wszechprawosławny „Sobór” Kreteński

Biskup Longin (Żar) rzucił anatemę na Wszechprawosławny „Sobór” Kreteński

Dnia 5 marca 2017 roku, w Święto Triumfu Prawosławia, biskup banczeński Longin (Żar), rzucił anatemę na herezję wszechczasów, na herezję ekumenizmu, międzyreligijnego synkretyzmu, na heretycki tzw. „Sobór” Kreteński i dodatkowo na judeomasonerię czyli na te zakulisowe siły ciemności, które są twórcami ekumenizmu i które zainicjowały łgarski, heretycki tzw. „Sobór” Kreteński.

aaa

Panie Jezu Chryste, modlitwami Bogurodzicy wspomóż sługę Twojego Longina, na drodze wyznawcy broniacego Prawdy Chrystusowej. Dopomóż, Boże, i innym arcypasterzom w wyzbyciu się strachu przed heretykami-ekumenistami, i dopomóż im stanąć z bojaźnią Bożą, z odwagą, z twardą i niezachwianą Wiarą na drodze Prawosławnego Wyznania Wiary, na drodze walki z herezją i z heretykami, którzy są prawdziwymi Twoimi wrogami, Boże, i są wrogami naszej Ojczyzny. Amen.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Video nagrane jest w języku rumuńskim, anatema rzucona na ekumenizm, na heretycki, fałszywy tzw. „Sobór” Kreteński i na judeomasonerię jest możliwa do usłyszenia 7 minuty 38 sekundy video.

Za: http://3rm.info/main/66605-episkop-longin-zhar-predal-anafeme-kritskiy-sobor-video.html

Data publikacji: 11.03.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *