Strona główna > NWO > TechTats – Biometryczne tatuaże to elektroniczny koncłagier

TechTats – Biometryczne tatuaże to elektroniczny koncłagier

Na drodze ku elektronicznemu obozowi koncentracyjnemu. Biometryczne tatuaże będą nowym rodzajem trwale noszonych akcesoriów  (video).

a

Nowopowstała firma „Chaotic Moon”, na której koncie jest już kilka gier w wirtualnej rzeczywistości, zaprezentowała własne opracowanie pod nazwą „TechTats”.

Jest to w rzeczywistości układ bioelektryczny (microchip), który nanosi się na skórę, jednakże zamiast funkcji dekoracyjnej służy on do zupełnie innego celu.

Jak mówił w wywiadzie prezes firmy, Ben Lamm, układ ten (microchip) posiada mikrokontroler i wskaźniki LED i jest, w rzeczywistości, czymś w rodzaju „fitness tracker” (urządzenie do pomiaru aktywności fizycznej – tłum.) tyle, że przeznaczony jest do bardziej dłgotrwałego noszenia go.

„TechTats” potrafi rozpoznawać stan stresu, potrafi zmierzyć temperaturę ciała, ciśnienie krwi i tętno. Potencjalnie „TechTats” posiada wiele nieujawnionych funkcji. W sytuacji obecności autonomicznego źródła zasilania i modułu GPS, rodzice mogliby śledzić miejsce pobytu dziecka bez smartfonu.

Ponadto podobne akcesoria mogą pełnić rolę elektronicznego portfela w systemie na podobieństwo ApplePay lub SamsungPay. Lamm jest także przekonany o użyteczności „TechTats” dla celów wojskowych.

Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Źródło: http://www.engadget.com/2015/11/25/temp-tech-tattoos/

Za: http://3rm.info/main/60470-na-puti-k-eletronnomu-konclageryu-biometricheskie-tatuirovki-stanut-novym-vidom-nosimyh-aksessuarov-video.html

Publikacja: 26.11.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *