Strona główna > NWO > Elektroniczny dowód tożsamości

Elektroniczny dowód tożsamości

r2,4Elektroniczny dowód tożsamości. Dlaczego w całym świecie narzucany jest ludziom elektroniczny dowód tożsamości? (Rządy Rosji i Ukrainy ten projekt poparły i zamierzają wprowadzić tego rodzaju dowody tożsamości w swoich krajach). Powiedzą wam, że po to żeby walczyć z mitycznym terroryzmem. Nieprawda! Że, lekarze niepokoją się o wasze zdrowie i tam są zgromadzone wszystkie nieodzowne dane medyczne dotyczące waszego zdrowia. Nieprawda! Że, policja niepokoi się, żebyście nigdzie nie zginęli bez śladu. To już jest bliższe prawdy! Posiadacz takiego dowodu tożsamości będzie nosicielem czipa radiowej identyfikacji. Tutaj, w tym czipie, zapisane są dane biometryczne, numer osobisty, numer konta bankowego. Czip jest zewnętrznie kontrolowany co znaczy, że teraz waszym życiem i losem zarządza komputerowy operator niejawnie wykonujący wszystkie polecenia „z góry”. Po pierwsze:

-mogą wam zakazać lub zezwolić na:

-przekroczenie granic jakiegokolwiek państwa

-zezwolić na pracę na takim lub innym stanowisku i miejscu, nawet na pracę w ogóle

-dać możliwość odwiedzin państwowych i niepaństwowych instytucji

-prowadzenie działalności gospodarczej

-zakupy produktów w specjalistycznych sklepach albo korzystać z usług wyspecjalizowanych stołówek, restauracji, itd. (np. barceloński klub Baja Beach Club International, co prawda tutaj elitarna młodzież rozlicza się bardziej „ostro”, przy pomocy podskórnych czipów).

-i najważniejszze, „przywiązanie” wszystkich waszych transakcji pieniężnych do czipu.

Po drugie:

-posiadacza takiego dowodu tożsamości można całkowicie kontrolować

-nadzór nad zachowaniem, podsłuch rozmów i podglądanie (wynalazek dr-a Carla Sandersa-system kontroli na odległość RMS)

-określenie dokładnego położenia jego posiadacza razem z dowodem tożsamości w jakimkolwiek punkcie Ziemi za pomocą satelitów.

I teraz jeżeli będziecie się burzyć, protestować lub mieć niewłaściwe zachowanie to operator po prostu wyłączy wasz czip i wtedy poznacie drugą stronę albo „odwrotną stronę życia”!!! Nawiasem mówiąc o prawach, jeżeli w błogosławionych latach 60-tych, inwigilacja, kontrola korespondencji, podsłuchiwanie i zdejmowanie „paluszków” stosowano z sankcji prokuratorskiej to dzisiaj te środki stosuje się wobec całego społeczeństwa i w ostatniej kolejności w stosunku do świata przestępczego. Zwolennicy czipowania przytaczają mnóstwo argumentów:

-dzisiejsza karta kredytowa przyjnie postać podskórnego czipa. I to jest właśnie to o czym marzą bankierzy dniem i nocą. Oszustwa z kartami kredytowymi powodują straty banierów w wysokości 48 miliardów dolarów. Oczywiście bankierzy tego nie lubią i widzą bardzo proste wyjście. Podskórne czipy.

-w Ameryce Południowej Verichip będzie przede wszystkim urządzeniem do globalnego pozycjonowania (GPS unit). Tutaj porwania ludzi stały się na tyle poważnym problemem, że ilość ludzi pragnących „czipizacji” w celach zapewnienia bezpieczeństwa stale rośnie.r20,8

Applied Digital Solutions przystąpiła nawet do opracowywania specjalnego implantu GPS przeciwko porywaniu ludzi. Brazylijski minister Antonio da Cunha Lima został pierwszym w świecie „czipowanym” politykiem.

-kwestie czipowania populacji w USA stale są lobbowane w amerykańskim Kongresie a w niektórych stanach amerykańskich ludzie poddawani są przymusowemu czipowaniu a media amerykańskie stale propagują czipy i nie przestają podziwiać stale rosnącej ilości ochotniczo zaczipowanych ludzi czyli „ludzi przyszłości” wśród społeczeństwa.

-media „oświecają” młodzież we wszystkich krajach świata, narzucając jej ideę, że posiadanie podskórnego czipa jest bardzo „na fali” i jest „modne” a ludziom starszego pokolenia, którzy rozumieją, że zdrowie jest najważniejsze, mówi się, że czip jest rzekomo konieczny do wysokojakościowej obsługi medycznej, itp.

I oczywiście nie zapominajcie, że za tymi wszystkimi puntami i ogromnymi pieniędzmi przeznaczonymi na program czipowania ludności świata stoi rząd światowy czyli „Komitet 300” dlatego czipizację ludzkości nic teraz już nie powstrzyma. Inna, pospiesznie opracowywana teraz, kwestia nanotechnologii to produkcja nanoszczepionek. Wprowadzenie nanomikroczipów do szczepionek to kwestia najbliższej przyszłości. Producenci nanoszczepionek będą próbować „sprzedać” ten pomysł ludziom. W celu wymuszenia na społeczeństwach zgody na nanoszczepienia będą uruchomione wszelkie możliwe scenariusze dotyczące rzekomo leczniczego dzialania tych szczepionek. Producenci i twórcy tych szczepionek będą przedstawiać sporządzone przez nich samych dokumentacje. Wszystko to jest zapakowane w piękne opakowanie „unikalnej” możliwości „adresowej aplikacji” lekarstwa umieszczonego w nanoczipie bezpośrednio do wybranej części ciała. I wszystko podawane jest absolutnie bezpiecznie. „Główna idea docelowej aplikacji leku polega na tym, żeby stworzyć taki zasobnik o nanowymiarach, który by pozwolił upakować lekarstwo i przewidywalnym sposobem dostarczyć je do dotkniętej chorobą części organizmu a nie po prostu rozprowadzać lekarstwo po całym organiźmie i do wszystkich tkanek”. Ale żeby dostarczyć właściwą dawkę leku nie potrzebny jest przecież podskórny czip!!! Tak właśnie daleko medycyna posunęła się w sprawie wmuszania implantacji czipów. Nie wierzcie w to wszystko, to wszystko jest nie tylko łgarstwem, podstępem i prowokacją ale jest to najstraszniejszą bronią przeciwko całej ludzkości w XXI wieku! Weźmy armię jakiegokolwiek państwa świata, zaaplikujmy jej nanoszczepionki i zaczipujmy ją, a to wszystko robi się na rozkaz, następnie zewrzyjny wprowadzone w żołnierzy czipy z byle satelitą przeciwnika i można powiedzieć, że ta armia już nie istnieje, a za pomocą czipów można taką armię zmusić nawet do walki z własnym narodem.

r30

Nie zapominajcie, że systemy kontroli na odległość (RMS) pozwolą wysyłać sygnały elektromagnetyczne do systemu nerwowego wpływając w ten sposób na człowieka. RMS pozwala w idealnie zdrowym człowieku wywołać halucynacje wizualne i słuchowe. Stymulacja elektromagnetyczna może wpływać na funkcje mózgu i na aktywność mięśniową wywołując spazmy i ataki ostrego bólu, podobne do tortur. D.Dorst, mikrobiolog z Południowej Walii, pisze: „Strach, który tworzy propaganda w odniesieniu do chorób śmiertelnych i tego jak szczepionki mogą tym chorobom zapobiec, jest kolejnym kłamstwem mającym na celu przekonanie mas, że szczepionki są skuteczne”. Dorst wyraża poważne zaniepokojenie, że pewnego razu zaczną one robić to do czego są w istocie stworzone, to znaczy, zaczną kontrolować ludzkość na skalę globalną”. Tak, dzisiaj coraz bardziej odczuwamy atak na nas jako na LUDZI, na planecie, coraz bardziej chcą nas wykorzystać jako króliki doświadczalne do przeprowadzenia swoich eksperymentów nad nami z nanoszczepionkami podczas wywołanych eksperymentalnych epidemii pod nazwą „ptasia grypa” albo „świńska grypa”. I ja wam jeszcze raz powtórzę te wielkie słowa: „Nie taka straszna grypa jak szczepionka przeciwko niej”!!!

Za: http://apologet.spb.ru/ru/1547.html

Data publikacji: 26.11.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.