Strona główna > Świat > Bill Gates uważa, że odszkodowania z powodu powikłań po jego szczepionkach na COVID-19 powinny wypłacać państwa

Bill Gates uważa, że odszkodowania z powodu powikłań po jego szczepionkach na COVID-19 powinny wypłacać państwa

Bill Gates z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym finansowane przez niego instytuty i firmy ogłoszą posiadanie „skutecznej” szczepionki lub szczepionek na COVID-19. Chce na nich zarobić miliardy, ale przyświeca mu jeszcze jeden cel.

Kilka miesięcy temu Bill Gates przyznał, że szczepionki, które powstają dzięki jego dotacjom, mogą powodować efekty uboczne w skali 1 na 10 tysięcy przypadków. Zatem współtwórca Microsoftu wykalkulował, że w procesie leczenia ludzi cierpiących z powodu COVID-19, umrze lub ucierpi w inny sposób  ponad 700 000 osób.

Najwyraźniej chce jednak nie tylko zarobić na potencjalnym lekarstwie na koronawirusa, ale także zaoszczędzić miliardy dolarów na wypłacie odszkodowań dla osób poszkodowanych lub ich rodzin.

Państwa mają kupić setki milionów albo i miliardy dawek szczepionki, dać zarobić Gatesowi i zależnym od niego podmiotom, a potem wziąć na siebie finansowy ciężar odpowiedzialności wypłaty rekompensat za potencjalne śmierci wywołane podaniem lekarstwa na COVID-19.

Polski rząd powołał do życia ustawę nakazującą przymusowe szczepienia pod groźbą tortur psycho-fizycznych:

Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

Ciekawe czy był świadomy tego, jakie „szczytne” cele przyświecają głównemu orędownikowi szczepień – Billowi Gatesowi?

Powstaje też pytanie czy agenda za którą stoi Gates jest w stanie wymusić na państwach najpierw dyktat szczepień a potem nakaz wypłaty odszkodowań?

Jeśli tak jest w istocie, to mamy jak na dłoni dowód na to, że tzw. „rządy” tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia w starciu z ukrytymi siłami kierującymi biegiem globalnej geopolityki.

źródło:

https://ourtube.co.uk/watch/shock-video-bill-gates-admits-covid-19-vaccine-will-kill-and-maim-700-000_FpwxErQCXrnVh64.html

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bill-gates-uwaza-ze-odszkodowania-z-powodu-powiklan-po-jego-szczepionkach-na-covid-19?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR1aiEiBZNhVLgv7E8W8T0dj7LB629AWgM-LT0P6-oKn2jxt7WiSAOa8Gyc

 

3 thoughts on “Bill Gates uważa, że odszkodowania z powodu powikłań po jego szczepionkach na COVID-19 powinny wypłacać państwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *