Strona główna > NWO > Apokalipsa > BILL GATES: RELIGIA KATOLICKA MOŻE BYĆ NA ZAWSZE ZAWIESZONA [WIDEO]

BILL GATES: RELIGIA KATOLICKA MOŻE BYĆ NA ZAWSZE ZAWIESZONA [WIDEO]

Bill Gates od 17 minuty i 40 sekundy filmu przepowiada, że być może religia katolicka zostanie zakazana, dopóki wszyscy nie będą mogli otrzymać certyfikatu, że otrzymali szczepionkę. Mówi o zawieszeniu masowych zgromadzeń na 18 miesięcy lub na zawsze!

W reportażu CBS od 17.40 Bill Gates wyjaśnia, że wciąż zrobiono za mało aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, a jego organizacja ściśle współpracuje z rządem aby tą sytuacje naprawić.

  „Musimy spojrzeć na aktywności  w rozprzestrzenianie się wirusa jak np. szkoły gdzie poprzez działania mamy pozytywny sygnał i rozprzestrzenianie wirusa jest bardzo niskie oraz spojrzeć na masowe zgromadzenia, które muszą być zabronione lub przynajmniej opcjonalnie do czasu masowych szczepień, w niektórych przypadkach te zgromadzenia już nigdy nie wrócą.” 

Bill Gates, fragment wywiadu dla CBS od 17.40 – 18.05

Bill Gates finansuje 7 fabryk produkujących szczepionkę na koronawirusa

Jak donosi amerykański Business Insider – Bill Gates poinformował, że wybrał siedem szczepionek, które mogą pomóc powstrzymać pandemię i zbuduje dla nich potencjał produkcyjny,

Miliarder poinformował, że jego organizacja charytatywna Gates Foundation jest w stanie podjąć szybciej dziania niż rząd w walce z pandemią. Podkreślił, że ma ona większe doświadczenia w walce z chorobami zakaźnymi i szybszy dostęp do pieniędzy.

Gates powiedział, że wybrał siedem najbardziej obiecujących i dostępnych szczepionek i zbuduje dla nich potencjał produkcyjny.

– Chociaż zakończy się to wyborem najwyżej dwóch z nich, sfinansujemy fabryki dla wszystkich siedmiu, aby nie marnować czasu na rozważanie po kolei, która z nich działa i dopiero potem zbudowanie fabryki – powiedział współtwórca Microsoftu.

Gates podkreślił, że jednoczesne testowanie i budowanie zdolności produkcyjnych daje szansę na najszybsze opracowanie właściwej szczepionki, co jego zdaniem może potrwać 18 miesięcy.

Bill Gates przygotował plan pandemii

Co najbardziej szokujące to fakt, że kilka miesięcy przed ogłoszenie pandemii koronawirusa fundacja Billa Gatesa zorganizowała symulacje globalnej pandemii w Nowym Jorku, wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele globalnych korporacji, instytucji finansowych, organizacji (m.in WHO – Światowa Organizacja Zdrowa), wojska i polityki. Oficjalna strona tego wydarzenia – http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

 

Bill Gates: koniec podróży bez certyfikatu szczepień

1 minutowy fragment wywiadu z Bill Gates napisy PL

Kim jest Bill Gates

Z pewnością Bill Gates nie jest tym za kogo się podaje czyli człowiekiem który bez koneksji a wyłącznie dzięki własnemu intelektowi podczas studiów w przydomowym garażu zbudował największą firmę informatyczną na świecie.

Nawet skromny opis wikipedia przedstawiający William Henry Gates III (tak brzmi jego pełne nazwisko) informuje nas, że jego rodzina miała bardzo duże koneksje w świecie finansjery. Dziadek Billa był prezesem banku, a matka była w radzie nadzorczej banku, ojciec był prawnikiem o korzeniach niemiecko-anglosaskich. Rodzina Gatesów utrzymywała kontakty z innymi wpływowymi rodzinami bankowymi m.in. z największymi rodami Rothschildów i Rockefellerów oraz aktywnie wspierała brytyjski i amerykański ruch eugeniczny. Więcej o Billu Gates oraz jego planach w starszych artykułach Wolna Polska Wiadomości.

Jaki ma plan Bill Gates?

Właściciel Microsoft finansuje technologie osadzania zapisów szczepień pod skórą dziecka, czy w dalszej kolejności będą osoby dorosłe tego nie wiemy ale pewnie przekonamy się o tym w najbliższej przyszłości, a patrząc jak politycy posłusznie wykonują zalecenia Fundacji Billa Gatesa pewne jest, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bill-gates-i-technologia-osadzania-zapisow-szczepien-pod-skora-dziecka-2020-03

Ostateczny Cel – Aaron Russo

Aaron Russo – reżyser, producent filmowy, polityk, kiedy ubiegał się o fotel gubernatora USA był werbowany przez rodzinę Rockefellerów do Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR). Russo nie przyjął propozycji Rockefellerów, a w swoim ostatnim przedśmiertnym wywiadzie ujawnił jaki jest „ostateczny cel tego wszystkiego”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.