Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bill Gates promuje histerię o nowej pandemii…

Bill Gates promuje histerię o nowej pandemii…

Multi-miliarder z Microsoft Bill Gates wzywa do „globalnego systemu ostrzegawczego” z poparciem „mega-diagnostycznych platform” aby przetestować ponad „20% ludzkości świata tygodniowo” jako przygotowanie do kolejnej pandemii.

„Świat nie był gotowy na pandemię COVID-19. Uważam, że następnym razem będzie inaczej” – zadeklarował pro-aborcyjny filantrop, ostrzegając, że „groźba następnej pandemii zawsze będzie wisieć nad naszymi głowami – chyba że świat podejmie kroki by jej zapobiec”.

Gates, jeden z 3 ludzi na świecie z siecią przekraczającą wartość $100 mld, maluje apokaliptyczny scenariusz w dorocznym liście 2021 / 2021 annual letter żądającym „gotowość na wypadek pandemii potraktowano tak poważnie jak traktujemy groźbę wojny”.

„Świat musi regularnie uruchamiać gry z zarazkami – symulacje pozwalające nam ćwiczyć, analizować i ulepszać sposób reagowania na wybuchy chorób, tak jak gry wojenne pozwalają wojsku przygotować się do prawdziwej wojny” – głosi Ga*tes, chwaląc się, że jego fundacja przekazała $1.75 mld na walkę z COVID-19.

 

Kontrowersyjne śledzenie ludzi

Badacze mówią, że fanatyk szczepionkowy stał się „tematem szybko narastających powszechnych teorii spiskowych”, w tym / including 44% republikanów i 19% demokratów w USA, zdaniem których Gates „ma związki ze spiskiem wykorzystania szczepionek jako pretekst do wszczepienia ludziom mikroczipa”.

„Dopóki szczepionki nie dotrą do każdego, będą pojawiać się nowe ogniska choroby” – zapewnia Gates. „Te ogniska będą się rozrastały i nasilały. Znowu zamkną się szkoły i urzędy. Będzie trwał cykl nierówności”.

Ga*tes nie potwierdził czy bombardowanie dywanowe globu szczepionkami obejmie zakodowaną informację medyczną w skórze pacjenta z wykorzystaniem kropek kwantowych w bliskiej podczerwieni (NIR QDs) – niewidocznych dla oka, a wykrywalnych w świetle bliskiej podczerwieni.

 

W Massachusetts Institute of Technology (MIT) projekt finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gates odkrył technikę – powszechnie źle rozumianą / misunderstood jako „przykrywkę do wszczepiania jakiejś formy mikroczipa, o radiowej częstotliwości identyfikującego chipa (RFID) czy innego urządzenia śledzącego” – interpretowanych przez niektórych jako satanistyczny znak bestii” – zauważył /noted Australian Strategic Policy Institute.

Raport MIT, opublikowany w grudniu 2019 w Science Translational Medicine, Potwierdził, że „śródskórne QDs można używać do wiarygodnego rozkodowania informacji, i można je aplikować ze szczepionką, co może być szczególnie cenne w rozwijającym się świecie, i otwierać nowe sposoby zdecentralizowanego przechowywania danych i bioczucia / biosensing”.

„Papierowe karty czy świadectwa szczepień najczęściej używa się w rozwijających się krajach, ale są obarczone błędami i posiada je tylko 60% wszystkich gospodarstw domowych w krajach o niskich i średnich dochodach”, argumentowali naukowcy z MIT jako uzasadnienie wszczepienia informacji pod skórę – „metoda która jest solidna, niedroga i łatwa w użyciu”.

Microsoft przekazał $1 milion ID2020 Alliance we wrześniu 2019 dążąc do / seeking „wykorzystania szczepień jako szansy na ustalenie tożsamości cyfrowej”, oraz wykorzystania danych biometrycznych w celu zwiększenia zasięgu szczepień w krajach rozwijających się.

W liście Gates opowiada się za szerokim stosowaniem kontrowersyjnej technologii szczepionki mRNA, nazywając ją „w dużej części sukcesem” na COVID-19 i wyjaśnia, że „szczepionki mRNA są nowym rodzajem szczepionki, która daje organizmowi wskazówki jak zwalczać patogen”.

„Mimo że nasza fundacja finansowała badanie tego nowego sposobu od 2014, żadnej szcze-pionki mRNA nie aprobowano do stosowania przed ostatnim miesiącem. Ta pandemia ogro-mnie przyspieszyła proces odkrycia tej metody” – pisze.

Gates przewiduje, że „szczepionki mRNA staną się szybsze w rozwoju, łatwiejsze do skalowania i stabilniejsze do przechowywania w ciągu następnych 5-10 latach”, i byłby to „ogromny przełom, zarówno dla przyszłych pandemii jak i innych globalnych wyzwań zdrowotnych” jak HIV, gruźlica i malaria.

 

Ostrzeżenia naukowców

Ale wybitni naukowcy ostrzegli przed stosowaniem eksperymentalnej opartej na genach szczepionki.

„Odbywają się eksperymenty na ludziach z opartymi na genach szczepionkami, których złowieszczych zagrożeń nigdy nie ujawniono tysiącom nieświadomych ochotników” – piszą laureat tajsko-niemiecki lekarz, mikrobiolog, wirusolog i immunolog Sucharit Bhakdi i biochemik Karina Reiss w bestsellerze Korona, fałszywy alarm? Fakty i liczby / Corona, False Alarm? Facts and Figures.

Opublikowana w grudniu 2020 recenzja w Penn Medicine Center for Evidence-based Practice podsumowuje, że obecne dowody na szczepionki mRNA „opierają się w całości na małych próbach na wczesnym etapie, prawie wszystkie zbadały jedynie krótkoterminowe skutki”, i nie oceniły „ryzyka poważnych a niespotykanych niepożądanych skutków”.

„Nie ma żadnych konkretnych wskazówek do stosowania szczepionek mRNA, ani przeciwwskazań. Nie zakończono jeszcze dużych prób żadnej szczepionki mRNA”.

Ale powtarzając slogan Papieża Franciszka „nikt nie uratuje się sam; możemy tylko uratować się razem”, Gates pisze, że „pomimo wszystkich naszych różnic, każdy na tym świecie jest biologicznie połączony mikroskopijną siecią zarazków i cząstek – i czy nam się to podoba czy nie, wszyscy jesteśmy w tym razem”.

 

https://www.tldm.org/news49/bill-gates-hypes-next-pandemic-hysteria.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.