Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bill Gates – Koronawirus – „Niewiarygodne Zbiegi Okoliczności”

Bill Gates – Koronawirus – „Niewiarygodne Zbiegi Okoliczności”

Tylko zbieg okoliczności? Fundacja Bill i Melinda Gates zorganizowała EVENT 201, ćwiczenie pandemii wysokiego szczebla odbyło się 18 października 2019 roku – ćwiczenie miało na celu informowanie pracowników służby zdrowia o KORONAWIRUSIE, który pochodził od zwierząt i szybko zabija miliony ludzi.

Ćwiczenie to było prowadzone i częściowo finansowane przez BILL GATES… To, czego pan Gates nie powiedział nikomu zaangażowanym w to fakt, że finansował naukowców  w Chinach w laboratorium w WUHAN, gdzie po raz pierwszy pojawił się KORONAWIRUS! Co za ogromny zbieg okoliczności! Bill prowadził ćwiczenia pandemii w październiku 2019 roku – epidemia zaczęła się dopiero w grudniu 2019. r. Świetne wyczucie czasu Panie Bill Gates?

KOLEJNY NIESAMOWITY ZBIEG OKOLICZNOŚCI – W 2006 roku Beth Izrael Deaconess Medical Center otrzymała 287 milionów dolarów w dotacjach wydanych przez Fundację Bill & Melinda Gates na przyspieszenie tempa rozwoju szczepionek. Letvin, szef szpitalnej Dywizji Patogenezy Wirusowej, będzie głównym śledczym pięcioletnij dotacji w wysokości 18 milionów dolarów na badania dwóch rodzajów potencjalnych szczepionek.

KOLEJNY SZOKUJĄCY  ZBIEG OKOLICZNOŚCI – W lutym 2020 r.  fiolki z biologicznym materiałem znaleziono ukryte w skarpecie w bagażu chińskiego naukowca, który przemycił fiolki z tej samej instytucji finansowanej przez Billa Gatesa – celem  podróży ucznia były Chiny – WUHAN – gdzie doszło do epidemii Covid19, był w drodze do ośrodka badawczego wirusologii, w którym studenci otrzymali również finansowanie od Billa Gatesa.

„Chiński badacz medyczny został aresztowany w Bostonie na początku tego miesiąca pod zarzutem próby zabrania skradzionych próbek biologicznych z powrotem do Chin, zgodnie z oświadczeniem agenta FBI.” informowały chińskie media w grudniu 2019

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3043167/chinese-researcher-accused-trying-smuggle-vials-biological

WOW – co za zbiegi okoliczności… Gdybym był teoretykiem spiskowym, powiedziałbym, że jakiś paskudny wirus, który został zaprojektowany w USA został ponownie w fiolkach przemycony do Chin.

autor Eddie Steve

przypisy:

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

https://www.gatesfoundation.org/who-we-are/general-information/foundation-factsheet

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3043167/chinese-researcher-accused-trying-smuggle-vials-biological

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *