Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bill Gates buduje bunkier, personelowi radzi opuszczenie kraju

Bill Gates buduje bunkier, personelowi radzi opuszczenie kraju

Bill Gates pilnie nakazał budowę bunkra atomowego w jego posiadłości w Seattle i doradzał pracownikom długoterminowe opuszczenie Stanów Zjednoczonych w jak najbliższym terminie. „Nie powiedział, jak długo powinniśmy  być z dala, ale powiedział, że powinniśmy wyjechać jeszcze w następny weekend” powiedział Hall, technik ds. basenów, który mówi, że obserwuje budowę bunkra atomowego i wyjaśnia, że jest wystarczający do ochrony tylko garstki ludzi.

bill-gates-underground-bunker-678x381

„Oprócz bunkra atomowego zbudowaną pod małą rezydencją kilka mniejszych tuneli łączących się z bunkrem, tworząc małą podziemną twierdzę.”

Choć budowa bunkrów wśród super bogaczy nie jest nowości i wielu już w ogóle nie dziwi, podziemna konstrukcja, czas i natura budowli Gatesa wzbudza jednak zdziwienie. Bunkier ma wejścia i wyjścia wystarczająco duże dla pojazdów, a także pomieszczenia przeznaczone do odkażania, szwajcarskie oczyszczacze powietrza i wyrzutni kuloodpornych. Bill Gates ponoć zaakceptował konstrukcję dopiero po wielokrotnym zapewnieniu, że on i dwie inne osoby przetrwają  bunkrze podczas wystąpieniu różnych zagrożeń.

Pan Hall mówi, że Bill Gates poświęcił wiele uwagi i czasu na badanie psychologicznych aspektów zamknięcia w podziemiu w celu zapewnienia, że on i i nieliczni z nim zamknięci będą dobrze funkcjonować w czasach katastrofy. Nie może on zabrać ze sobą wszystkich z którymi się za i darzy sympatia, dlatego zalecił zaufanemu personelowi  i współpracownikom opuszczenie kraju tak szybko jak to będzie możliwe. „Bill mówi, że Afryka lub Rosja są najbardziej bezpiecznymi miejscami” – powiedział Hall.

W 2010 roku fundacja Bill&Melinda Gates finansowała badania australijskich naukowców w celu uwolnienia komarów zmodyfikowanych genetycznie zainfekowanych groźnymi dla życia ludzkiego bakteriami. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) teraz te sztucznie stworzone komary zarażone bakteriami powodują spustoszenie w Ameryce Południowej, a i cały świat jest również zagrożony.

W tym samym roku Bill Gates wyznał, że świat się przeludnia i jednym ratunkiem jest depopulacja. Nasuwa się pytanie czy pilne budowanie bunkru przez człowieka, który jest prekursorem depopulacji i zwolennikiem jednego światowego rządu, jest wynikiem jego wiedzy o nadchodzącym zagrożeniu dla ludzi!

-Sobrius-

Na podstawie: http://yournewswire.com/bill-gates-nuclear-bunker/

Za: https://www.nwo.report/nwo/bill-gates-buduje-bunkier-personelowi-radzi-opuszczenie-kraju.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *