Strona główna > NWO > Bierzmy się za nich

Bierzmy się za nich

marionetka żydowskiego NWO

hillaryBierzmy się za nich – to motyw przewodni dyskusji dwóch sterników polityki zagranicznej USraela. Hillary Clinton i James Baker III w sprawie Iranu: „Powinniśmy ich porozwalać na kawałki”.

Wymiana poglądów między byłymi sekretarzami stanu, Jamesem Bakerem III i Hillary Clinton, pokazuje prawdziwą naturę polityki zagranicznej USA.

Kraje, których nie lubimy: bierzemy się za ich rozwalanie. Staramy się znaleźć uzasadnienie do wywołania wojny.

A wszyscy będą nas wspierać, ponieważ mamy ogromny aparat propagandy wojennej. W refrenie tej propagandy, media będą przedstawiać Iran jako zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa, a USA będą przedstawione jako zbawca demokracji.

Tak naprawdę pragniemy, aby to oni pierwsi otworzyli ogień, a wtedy my walniemy w nich w „obronie własnej”.

W wypowiedzi Clinton jest pewna dwuznaczność. Stwierdza ona, że [w opinii niektórych twardogłowych irańskiego reżimu] „nie zamierzamy godzić się na kapitulację w jakiejkolwiek sprawie. W rzeczywistości, my [twardogłowi] mamy zamiar sprowokować atak, bo wtedy będziemy przy władzy dłużej, niż to się komukolwiek wydaje”.

„My” najwyraźniej odnosi się do twardogłowych Iranu, a nie „my” w USA.

bakerStanowisko Jamesa Bakera jest jednoznaczne: „Powinniśmy się za nich wziąć„.

Cytaty z filmu zamieszczonego poniżej:

[Baker] no to na zakończenie: jeśli nie możemy tego osiągnąć tym sposobem, jak to robi obecnie administracja, co do czego zupełnie się zgadzamy, to powinniśmy się za nich wziąć i rozwalić ich.

[Śmiech] …. Ciężko nad tym pracujemy. [Śmiech]

Wszystkie opcje są na stole. ….

[Clinton] A potem, szczerze mówiąc, są tam tacy [w reżimie irańskim], którzy mówią: „Najlepsze, co może nas spotkać, to jak zostaniemy przez kogoś zaatakowani. To tylko doprowadzi do tego, że się zjednoczymy. To nas będzie legitymizować, nasz reżim„.

[„zdaniem niektórych twardogłowych w reżimie irańskim”] …. „Nie zamierzamy godzić się na kapitulację w jakiejkolwiek sprawie. Bo w rzeczywistości, mamy zamiar sprowokować atak, gdyż wtedy będziemy przy władzy dłużej, niż to się komukolwiek wydaje”.

Hillary Clinton śmieje się jak świnia, gdy pojawia się temat wojny z Iranem

http://www.youtube.com/watch?v=ob5UzotRGTM

źródło: http://www.globalresearch.ca/hillary-clinton-james-baker-iii-on-iran-we-ought-to-take-em-out-were-going-to-provoke-an-attack-because-then-we-will-be-in-power-for-as-long-as-anyone-can-imagine/5352822

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.