Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bibuła i ich taktyka: „jesteśmy przeciw, a właściwie za”

Bibuła i ich taktyka: „jesteśmy przeciw, a właściwie za”

Portal „Bibula” znowu lansuje artykuły z serii: „jak rozbić kotka za pomocą młotka”. Tak w kółko, ad nauseum ględzą o tym samym, a nic z tego nie wynika.

b

Oni są zawsze strasznie „zdziwieni„, „zbulwersowani„, „zaskoczeni” „kontrowersyjnymi” wypowiedziami „papieża” Franciszka. I tak dalej w ten sam, obłudny, kłamliwy deseń. Byleby tylko PRAWDY nie powiedzieć, że to nie jest żaden papież, ALE anty-papiez, judeo-mason, człowiek, którego celem życiowym jest ZNISZCZENIE KRK i chrześcijaństwa, a w zamian zbudowanie lucyferiańskiego, globalnego pseudo-Kosciola, który ma być czymś w rodzaju charytatywnej instytucji, w której KAŻDY modli się jak chce, kiedy chce i do kogo chce. Proszę to wydrukować, bo ta pozycja lefebrystów (recognize but resist czyli uznaj, ale się opieraj), którą lansuje ‚bibula’, tylko mąci jeszcze bardziej ludziom, w i tak już mocno zamąconych głowach. Diabeł jest mistrzem od mącenia (po ang. confusion). To jego specjalność.

Wierny pomocnik szatana w całej swej okazałości.

Bibula unika tej prawdy jak diabeł święconej wody. A dlaczego??? Bo jest to tzw. Kontrolowana Opozycja. Niby przeciw, a właściwie za. Aby tylko gojom mieszać jeszcze bardziej w ich pustych, bezmyślnych głowach. Jedyną słuszną pozycją dla katolika jest pozycja sedewakantysty.

http://www.bibula.com/?p=90818

Parę ciekawych artykułów na temat sedewakantyzmu. Pamiętajmy, że ta walka, jaka się obecnie toczy, to przede wszystkim walka o nasze biedne dusze – czyli walka duchowa.

Ta walka toczy się od stworzenia pierwszego człowieka, a obecnie, w Czasach Ostatecznych , dramatycznie przybrała na sile. Nie bądźmy „mięsem duchowym” dla szatana. Walczmy i brońmy naszej duszy, bo ona jest przeznaczona do nieśmiertelności i raz zrodzona JUŻ nie umiera. Powstaje tylko pytanie: GDZIE ona trafi po naszej śmierci?

***************

„Sedewakantyzm: w obronie autorytetu Kościoła katolickiego i papiestwa”

http://www.ultramontes.pl/sanborn_sedewakantyzm.htm

„Odpowiedzi na zarzuty wobec stanowiska sedewakantystycznego”

http://www.ultramontes.pl/pivarunas_odpowiedzi_na_zarzuty.htm

Renata, Wolna Polska.

P.S. Suplement: Bergoglio otrzymuje menorę od „starszego brata w wierze”. Aj waj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *