Strona główna > Felietony > Biblia tylko dla dorosłych

Biblia tylko dla dorosłych

Stary Testament ,”BIBLIA” horroru dla dorosłych widzów z obsadą najgorszych na świecie żydowskich zbrodniarzy wojennych

Wolę używać Nowego Testamentu – lub „Biblii Chrześcijańskiej”, jak to się często mówi – gdy rozmyślam nad odniesieniami dotyczącymi Chrystusa i Chrześcijaństwa – bowiem wiele części Starego Testamentu jest tak bardzo nafaszerowana żydowskimi kłamstwami i bluźnierstwami, jakie wywyższają pod niebiosa i czynią bohaterami najbardziej złośliwych, parszywych do szpiku kości, sadystycznych zbrodniarzy wojennych, jakich notuje historia ludzkości, że porządny człowiek, gdy to czyta, dostaje mdłości. Nic z tych opowieści nie ma sensu albo mogłoby służyć dobroci i sprawiedliwości.

Praktycznie wszyscy bohaterowie żydowscy w żydowskiej Biblii to skończeni oszukańcy; to sadystyczne, mordercze, materialistyczne, cudzołożne, oszalałe na punkcie seksu z nieletnimi, dysfunkcjonalne, schizofreniczne, hipokrytyczne, manipulatorskie, bezlitosne, lubieżne, okrutne osobowości z filmów tylko dla widzów dorosłych, jakie można sobie wyobrazić. Nawet nie mogę sobie wyobrazić, żeby jeden z tych gadów był moim sąsiadem lub wzorem dla moich dzieci, tak samo, jak ich kobiety.

Żaden z nich nie postępował jak wzorowy Chrześcijanin. Zachowywali się jak żydzi przeklęci przez Chrystusa w Ewangelii Jana – i przez Boga w Księdze Jeremiasza.

Nie ma bardziej parszywego, bezbożnego kawałka nędznego łajna niż Mojżesz. Ten żydowski kryminalista, zabójca i przestępca wojenny był antytezą wszystkiego, czego Chrystus nauczał. To barbarzyński morderca, który pochwalał i dokonywał wszelkich rodzajów kradzieży, niewolnictwa, zbrodni, gwałtu i każdą parszywą formę przemocy i terroru, jakie żydzi tak bardzo kochają i rozkoszują się nimi. Był pedofilem, który nieustannie gwałcił dziewczynki, prawie niemowlęta – to zbrodniarz wojenny, który miał na sumieniu dziesiątki tysięcy zabitych cywilów.

Żydowski ST jest przepełniony tego typu przemocą, rzekomo popełnioną na rozkaz Boga. Mojżesz był autorem większej ilości brudnych kłamstw na temat Boga, niż cała reszta żydów razem wzięta. Pamiętajcie, ludzie, że on pisał te kłamstwa sam.

Wśród wielu bezeceństw i bezbożnych grzechów – Mojżesz, żydowski „super hero”, wydał osobiście polecenie swym cennym żydom, aby wypożyczyli (czytaj ukradli) całe złoto i srebro, jakie należało do ich egipskich sąsiadów. Innymi słowy – chora, wypaczona moralność żyda mówi coś takiego: jeśli twój właściciel nie traktuje cię zgodnie z twoim prawem – to jest całkiem OK, że będziesz chciał go okraść i obrabujesz go do sucha.

Mojżesz – można to imię czytać: HIPOKRYZJA

Kiedy armia żydowska pokonała jakiś naród, spragniony krwi potwór, Mojżesz, zapytał swojego generała, czy ten zabił wszystkich ludzi, tak jak mu polecił Mojżesz. To on instruował wszystkich wokół, aby nie zabijać dziewic i dzieci, bo można je sprzedawać jako niewolników seksualnych dla żydów zwariowanych na punkcie seksu. To wszystko jest w żydowskiej Biblii – to całkowita ohyda! Dziś żydzi nadal uprawiają handel białymi kobietami-niewolnikami po całym świecie. Myślę, że postępowanie Mojżesza mogłoby lekko zakłopotać nawet Stalina czy Lenina.

Dziś nazywamy to porwaniem w celu pedofilii oraz innymi paskudnymi niewysłowionymi przestępstwami. Ale dla zbrodniarza wojennego, Mojżesza, była to tylko kolejna „normalna” starotestamentowa perwersja żydowska. Pamiętaj, gdy następnym razem będziesz czytać jakieś straszne rzeczy o kręgu handlarzy białym towarem, o małych, niedojrzałych dziewczynkach, sprzedawanych jako niewolnice seksualne, a jakiś kaznodzieja „baptysta”, hipokryta w swym kazaniu, będzie darł sobie gardło na ten temat, przypomnij mu, że jego żydowski zbrodniarz wojenny, Mojżesz, żyd-bohater, robił dokładnie to samo. Oczywiście żydowska Biblia jest pełna skorumpowanych żydowskich proroków, którzy nam mówią, że to wszystko polecił im zrobić ich wszech-wiedzący, wszech-kochający i wszech-miłosierny bożek.

Ach, ci biedni żydzi – „Aj-waj, my tylko gwałcili te tysiące dziateczek niewinnych, bo Jahwe tak kazali”. Naprawdę? a kto napisał te całe nikczemne porno w waszej księdze? Dlaczego zrobili to żydowscy uczeni w piśmie i żydowscy faryzeusze? Oczywiście większość ludzi uważa, że to trochę dziwne, że te gady musiały mieć pudełka przypięte do głów ze świstkiem papieru, który miał im przypominać, iż są dobrymi żydami. A co może im przypomnieć o szaleństwie. Co ma wspólnego oczekiwanie na nadejście Jezusa z tym głupim pudełkiem na głowie? A co z przybiciem Go po prostej i przekątnej do kawałka drewna?

Należy się tylko domyślać, co za szalony potwór napisał pierwsze pięć ksiąg Starego Testamentu. (Rodzaju, Wyjścia, Kapłańską, Liczb i Powtórzonego Prawa)

Wskazówka – to jeden z najbardziej barbarzyńskich, zezwierzęconych, sadystycznych zbrodniarzy wojennych, jakich poznała cała zapisana historia. To ten łgający żyd, Pan Mojżesz. To on jest tym facetem, który zrobił najwięcej, aby przedstawić Boga jako umysłowo chorego, masowego zabójcę.

Spójrz na Lota – co za moralnie słabe, zapijaczone zero. Nie tylko zaleca swym córkom, rzekomym dziewicom, aby dały się zgwałcić przez obcych w Sodomie, ale potem te same rogate, małe dziwki upijają swego ojczulka o słabej woli i on sam je gwałci, to z nim zachodzą w ciążę.

Żydzi = pijaństwo + kazirodztwo = nie dające się nazwać niemoralne zachowanie? Ależ skąd – to normalne dla żydów.

Bóg wreszcie bardzo wkurzony tym żydowskim oczernianiem, co jest potwierdzone przez wiele cytatów w Księdze Jeremiasza – to inna część o tym, jak żydzi zostali przez Boga przeklęci, ale tego nigdy, przenigdy nie czytają z ambon – jak gdyby nigdy te cytaty nie istniały. Żyd dobrze zrobił swoją pracę cenzorską. Jest tutaj bowiem niezaprzeczalny dowód gniewu Bożego za to, że jest wykorzystywany i wyśmiewany przez żydów przez ponad dwa tysiące lat.

Bóg do proroka Jeremiasza z Księgi Jeremiasza: „Każdy biegnie dalej swoją drogą niby koń cwałujący do bitwy…Jak możecie mówić: „Jesteśmy mądrzy i mamy Prawo Pańskie?” Prawda, lecz w kłamstwo je obróciło kłamliwe pióro pisarzy.

Co tu powiedziano? – to oczywiste, że Bóg mówi o nieskończonych kłamstwach, jakie o Nim napisali żydzi w ST, gdzie Bóg został przedstawiony jako nikczemny, nienawistny morderca niewinnych kobiet, dzieci i niemowląt – rzeźnik zwierząt gospodarskich na ofiary dla uzyskania aprobaty dla pedofilii, promotor ofiar z ludzi, dający swą akceptację dla niewolnictwa i sadystycznego okrucieństwa wobec bezbronnych istot ludzkich.

Wybrali sobie dwa najgłupsze stworzenia na ziemi i najbardziej naiwnych, prostodusznych głupców w Ameryce – „baptystów” – 35 milionów wsiowych tępaków o zbiorowym IQ na poziomie opóźnionych umysłowo ostryg i rozsądku kupy kamieni.

Potem żydzi dokonali odpowiednich transakcji z kilkoma chciwymi, rasistowskimi, ambitnymi, bezbożnymi szumowinami pokroju Grahamów, Falwella, Robertsona, Parsleya, czy Hagee – a także z listą innego śmiecia do przeprania, aby mieć więcej mętów, i żeby byli gotowi do robienia tej magii voodoo i stworzyli zastępy prostackich imbecyli, „baptystów”. Zrobili z nich sławnych i bogatych krzykaczy z odrzutowymi samolotami, jachtami, pałacami, prochami i dziwkami, a reszta to już historia.

Oto niektóre z niezliczonych przykładów zjełczałego, zgniłego, nikczemnego brudu zapisanego przez bezbożnego, szatańskiego żyda w żydowskiej Biblii. Jeśli nie jest to dowód na niegodziwość i zło śmierdzących zbrodnią i występkiem żydów – to co innego nim jest? To wszystko napisali żydzi i to wszystko jest kpina z Przykazań Boskich i dobroci. Należy pamiętać, że wszystkie te oszczerstwa to zawszawione żydowskie urąganie i kpina z dobroci Boga przez kłamliwych żydowskich oszczerców.

Ezechiel 9:5-6 „Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu!”

Izajasz 13:16 „Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony – zgwałcone”.

1 Księga Kronik 20:3 „Lud zaś, jaki się w nim znajdował, kazał wyprowadzić i porąbać piłami, żelaznymi kilofami i siekierami”.

Księga Psalmów, Psalm 137:8-9 „Córo Babilonu, niszczycielko, szczęśliwy, kto ci odpłaci za zło, jakie nam wyrządziłaś! Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.

Księga Liczb 31: 17-18 „Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu”.

Księga Liczb 31: 35 „a osób, czyli dziewcząt, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, było razem trzydzieści dwa tysiące”.

Pamiętaj o tym – to nie Chrześcijanie i nie muzułmanie napisali ten bezdenny stek parszywego, ohydnego i bluźnierczego brudu – to napisali żydzi. Ten właśnie rodzaj śmieci, potępił Chrystus, On potępił ich za to paskudztwo. Zrobiła to niemal każda kultura na Ziemi w ciągu ostatnich trzech tysięcy lat. A oni sobie z tego drwili.

Dziś „baptyści” idą ręka w rękę z tymi bluźnierstwami i kłamstwami, jakie żydzi tworzyli w większości ST.

To ultra-zło jest czymś, co twoi wsiowi imbecyle sąsiedzi, „baptyści”, czczą, i za co posyłają naszych synów na śmierć. „Baptyści”, liczebnie, są największym wrogiem wszystkich porządnych ludzi na ziemi! Oni są śmiertelnymi wrogami wszystkich porządnych Amerykanów. Gdy zobaczysz takiego, pamiętaj, kiedy wszystko już rozsypie się w kawałki i zacznie się terror – to właśnie ich synów zobaczysz w mundurach, i to oni będą zabijać członków twoich rodzin dla żydów.

To nie jest gołosłowne twierdzenie – ich zachowanie z przeszłości sprawia, że to jest kwestia przesądzona.

W ST nie ma prawie postaci żydowskiego bohatera, który nie był bredzącym szaleńcem i chciwym hipokrytą. Abraham to był schizoidalny wariat. On naprawdę uwierzył, że Bóg, który zna serca i umysły wszystkich ludzi, mógłby zażądać od niego popełnienia tak haniebnego morderstwa i złożenia ofiary z człowieka, aby „go ucieszyła„.

Pomyśl przez chwilę nad umysłem żyda. Dzisiaj ludzie słyszą głosy „w ich głowach”, które każą im zabić ich brata lub rodziców, mężów czy żony. Oni są beznadziejnie szaleni – są nazywani schizofrenikami – o ile oczywiście nie są to żydzi – bo te żądania stawia im „bożek”. Hey – szaleństwo to żydowska rzecz.

Abraham wiedział, że morderstwo to straszny grzech, ale zamordować własnego, niewinnego syna jako ofiarę z człowieka, jaka ma rzekomo zaspokoić Boga, to w ogóle nie ma sensu i było czymś niewyobrażalnie złym – ale on zrobiłby to tak czy inaczej – to po prostu chore!

Abraham był nie tylko tchórzliwym mięczakiem, który gotów był zamordować własnego syna, bo „słyszał głosy w głowie”, ale powiedz mi, co to jest za człowiek, który ma swoją żonę zupełnie za nic, że przedstawia ją jako swoją siostrę, aby nikt go nie zabił, a ją pozwala zabrać z sądu faraona. „Potwór faraon”, jakiego tak boi się Abraham, to taki straszliwie barbarzyński wściekły pies, że gdy dowiaduje się, Sara jest żoną Abrahama, a nie jego siostrą, (o czym to tchórzliwe gówno kłamało mu prosto w oczy) – on łaskawie zwraca mu żonę.

Innymi słowy – gdyby ten żydowski mięczak był choć w połowie mężczyzną – to zacząłby od tego, że to jego żona – a faraon, po dżentelmeńsku, jako że najwyraźniej nim się okazał – nie robiłby do niej awansów, o czym świadczy jego oczywisty kodeks honorowy. Co za tchórz. Jak można się czuć mając tego potwora dla przyjaciela – albo męża lub ojca. Obrzydliwy, typowy, egoistyczny, tchórzliwy żyd.

a
Żydzi odrąbali palestyńskiemu dziecku rękę za rzucenie kamieniem

Trzy tysiące lat później ta sama wypaczona rasa z szaloną mentalnością, jaką sami znamy jako żydów, morduje ludzi; dziesiątki tysięcy niewinnych, bezbronnych, pozbawionych pomocy kobiet i dzieci palestyńskich z polecenia swoich rabinów, mających takie same umysły, jak ci ze ST, którzy tworzyli te święte dzieła mordów z zupełnie zimną krwią.

Ci nowocześni faryzeusze naszych dni załamują ręce z rozkoszy z chórem swych „aj-wajów”, gdy oglądają setki palestyńskich dzieci wijących się w agonii, gdy ich małe ciałka palą się od białego fosforu – od dawna zakazanego przez Konwencję Genewską. To są zbrodnie wojenne wobec porządnych ludzi, ale jednocześnie chora, starotestamentowa sprawiedliwość szalonego sadystycznego żyda.

Wniosek z tego całego, stworzonego przez żyda starotestamentowego kubła śmieci? Bóg albo nie ma kontroli nad tą bandą bezlitosnych, żądnych zemsty, pełnych nienawiści, sadystycznych potworów, którzy czerpią swe nagrody z zadawania przemocy, kradzieży innym ludziom dobytku i bogactw, z obietnicy parszywie chorego seksu z niewinnymi, zniewolonymi dziećmi, używanymi jako zabawki erotyczne, domagania się dziwacznych, pogańskich rytuałów, w tym krwawego uboju i palenia zwierząt jako „ofiar”, co sportretowali sami żydzi w swym starotestamentowym szaleństwie – czy może – jest On dobrotliwym, kochającym i współczującym „Ojcem nas wszystkich”, którego cel stworzenia – „ludzkość” – jest po to, żeby żyć w pokoju, miłości, harmonii, i wypełniać Jego prawa, a nikczemni żydzi, szczególnie tacy, jak Mojżesz – sfabrykowali te wszystkie bluźniercze kłamstwa, aby promować swoją nienawiść i przemoc.

To jest albo Bóg islamu i Chrześcijaństwa albo bożek satanistycznego żyda, co oznacza, że to jest szatan.

Spójrz na żydowskich królów. Salomon był oszalałym na punkcie seksu zwierzęciem, a liczba jego osobistych kochanek wynosiła 700, przy czym miał jeszcze dodatkowych 300 jawnych dziwek! Jego żądza posiadania bogactwa materialnego jest dobrze udokumentowana, podobnie jak jego bałwochwalstwo. To był typowy przywódca żydów – skorumpowany, egocentryczny, lubieżny, chory na punkcie władzy hipokryta i kurwiarz. Czy taka rzygowina ma być wzorem do naśladowania dla twoich dzieci?

Król Dawid był typowym kobieciarzem, co jest przecież bardzo typowe dla żydów – tylko że on doprowadzał swoje żądze do stanu tak głębokiej demoralizacji, że odraza wobec tych uczynków powinna być powszechna u każdego przyzwoitego mężczyzny.

Wyobraź sobie, jeśli chcesz, że był kiedyś potężny przywódca, a publika ogólne go kochała i podziwiała tego króla jako ojca, a lojalność wobec niego była niezachwiana. Miał też bardzo napaloną żonę, a król – po prostu żyd, zwyczajnie jak żyd, nie mógł się oprzeć, żeby nie przelecieć żony swego najlepszego przyjaciela – ale ponieważ ten król miał image „bogobojnego człowieka o wielkiej moralności”, więc miał za nic przykazanie nie tykania żon innych mężczyzn – najzwyczajniej w świecie jego zdeprawowany umysł chorego żyda musiał wymyślić plan, jak pozbyć się jej męża. Nie brzmi, jak epizod z najnowszej produkcji żydowskiej talmud-vision, „Magic City”? Obydwa „scenariusze” napisali ci sami nikczemni żydzi.

Potem robi się jeszcze lepiej. Toczy się wojna, a żydzi, jak zwykle, zawsze mordują ludzi, których nie lubią. Zatem, ten król wysyła swojego lojalnego najlepszego przyjaciela do bitwy, w miejsce tak niebezpieczne – że on, król – jest przekonany, że przyjaciel zostanie zabity. Czy można sobie wyobrazić równie podły uczynek, równie straszne zło i nikczemność popełnioną przez kogoś, żeby zdobyć nową kochankę – wysłanie na śmierć swojego najlepszego przyjaciela i najbardziej lojalnego generała?

To jest dokładnie to, co żydowski super-bohater – król Dawid zrobił swemu najlepszemu przyjacielowi, Uriaszowi – po to, żeby mógł przelecieć żonę Uriasza, Batszebę. Dawid nigdy nie czuł żadnych wyrzutów sumienia za tę niewysłowioną zbrodnię – dopiero po konfrontacji z prorokiem Natanem, grzechy tego chciwego żyda zostały ujawnione przed ludem. Sprawdź sam, jeśli nie wierzysz!

Jego bezdenna nikczemność zawierała pożądanie cudzołóstwa, grabieży i popełniania mordów. Wszystkie to typowe cechy żyda. Byłbym zapomniał – Pan żydowski super-bohater, zanim posłał swego przyjaciela na pewną śmierć, zrobił żonie najlepszego przyjaciela dziecko, ona była w ciąży, zanim wysłał go na śmierć w nadziei, że to wszystko będzie zamiecione pod dywan. Typowa mentalność żyda. Typowy brak wyrzutów sumienia. Typowe zgrywanie ważniaka i akt samo-oskarżenia – tylko, że to się stało już po wszystkim. To typowa żydowska sprawka. Ten nędzny wykolejeniec ma być wzorem dla chrześcijańskich dzieci? Nie sądzę!

Ci królowie byli zasadniczo wszyscy moralnymi degeneratami, ale nie zbrodniarzami wojennymi. Musimy omówić jeszcze jedną postać ULTRA zbrodniarza wojennego, kłamcy i oszczercy imienia Boga. Byłby to Jozue – to ta sama szumowina, która napisała bzdury w Księdze Jozuego. Ten nikczemny, zdeprawowany, szalony psychopata żydowski zestawiony obok Pol Pota, powoduje że Pol Pot wygląda przy nim, jak niegrzeczny chłopiec. Wymordował wszystko, co żyło w Jerychu, w tym kobiety, dzieci, niemowlęta, mężczyzn, a nawet wszystkie zwierzęta gospodarskie. Należy pamiętać, że nigdy nie było kiedykolwiek i jakiejkolwiek wzmianki o tym, żeby ci ludzie zrobili jakąś krzywdę tym śmierdzącym żydom.

Zamordował dziesiątki tysięcy niewinnych istot ludzkich – a wszystko oczywiście z pomocą nie tylko bogów, ale wręcz z ich pełną aprobatą. Zrobił to, co żydzi robią najlepiej – kłamstwo i zabójstwo. Kolejny powód, dlaczego nie chcę, aby moje wnuki były narażone na tego rodzaju demoniczną nikczemność przedstawioną jako „wola Boga”.

Usprawiedliwienia dla masowego ludobójstwa? Wystarczy, że Jerycho miało nieszczęśliwy los znajdowania się na ziemi, która została „obiecana” tej złodziejskiej bandzie morderczych żydów. Prawie dokładnie tak samo chore szaleństwem rozumowanie żydów we współczesnym izrahellu, jakie jest wykorzystywane przez ostatnie 60 lat przeciw religijnym Palestyńczykom, którzy mieszkali na tej ziemi od ponad 1500 lat – a jaką ci parszywi, demoniczni żydzi ukradli im przemocą i terrorem!

Biorąc pod uwagę rozważanie możliwości, czy te demoniczne szumowiny zrobią to samo każdemu Amerykaninowi, kobiecie, mężczyźnie, dziecku – nie wolno nam zrobić pomyłki! Żyłem wśród tych satanistycznych gadów i zapewniam, że oni nie są bardziej ludzcy niż śmiercionośne grzechotniki.

Nie ma w tym wypadku żadnych dwóch stron medalu. Nie ma szans, żeby twierdzić, iż współcześni żydzi stali się tacy źli, jak to widzimy dzisiaj, bo przyczyną jest ich zorganizowana przestępczość przemysłu porno i styl życia, które zawstydzają nawet takie żydowskie szumowiny, jak cuchnący luzacy pokroju Michaela Savage i Howarda Stern. Oni podkopywali i niszczyli podstawy zasad przyzwoitego społeczeństwa od trzech tysięcy lat!

Żydzi stworzyli własnego „bożka” w swej chorej wyobraźni, jaki pasuje do ich własnego brudnego materialistyczno-hedonistycznego, lubieżnego trybu życia. Ten scenariusz został napisany głównie przez skorumpowaną żądzę bezbożnego, chciwego grabienia pieniędzy. Faryzejscy arcykapłanie, uczeni w piśmie, rabini saduceusze – wszystko to jedna i ta sama żydowska nikczemność. Jeśli nadal nie dociera do ciebie to, co tu napisałem – sam przeczytaj o tej przemocy i innych śmieciach z opowieści tylko dla dorosłych widzów.

Znajdziecie tego mnóstwo w Księdze: Liczb, Powtórzonego Prawa, Psalmów, Kronik, Ezechiela, Izajasza, Kapłańskiej i wielu innych, jakie są wypełnione bajkami i łgarstwem o nienawistnym, stosującym przemoc, demonicznym Bogu i bez końca powtarzają najdrobniejsze szczegóły barbarzyńskiego, pogańskiego, niedorzecznego, szalonego kultu palenia ofiar w rasistowym rytualizmie, jaki nie ma absolutnie nic wspólnego z moralnym postępowaniem – co ma niby podobać się Bogu. To absolutne zaprzeczenie trzymania się prostej drogi, jaka wiedzie ludzi, aby kierowali się trzeźwością moralną i byli odpowiedzialni wobec innych, aby wiedli życie pełne współczucia. To po prostu bezkresne, bezmyślne, szalone żydowskie łajno, które było antytezą nauk i postępowania Chrystusa i kompletnym zaprzeczeniem dobroci Boga.

Innymi słowy ST został stworzony dla żydów przez żydów, a ich „bożek” stworzony jest przez żydów do wyłącznego spożycia tylko przez innych żydów. Żydzi – prócz tego, że są demoniczni – są również krańcowymi egoistami.

Tylko powierzchownie naruszyłem kłamliwe bluźnierstwa, sprzeczności i czyste szaleństwo, lecz to, co przedstawiłem jako przykłady, powinno dawać pojęcie zła i oszustw żydów. Szczerze uważam, że ST wykluczył z kręgu potencjalnych Chrześcijan wielu bardziej inteligentnych przybyszów, niż te wszystkie współczesne karnawały fałszywych proroków o mentalności krzyczącej chciwością, jaka przepełnia takich osobników, jak John Hagee lub Joel Osteen razem wziętych.

To pewne jak diabli, że obrażało mnie to i dezorientowało od lat. ST to moim zdaniem największa napisana przeszkoda dla wykształconych, racjonalnych ludzi, aby nawrócili się do Boga, gdy czytają to pierwszy raz, jaką można sobie wyobrazić.

Gdyby w ST nie było Jeremiasza i może paru innych urywków mądrości wtrąconej między obszerne relacje o niekończącym się, bezsensownym, nikczemnym rytualizmie i dziwacznych „prawach” żydowskiego kultu – to podarłbym go na strzępy i wrzucił tam, gdzie jego miejsce – do kosza na śmieci. Nie widzę tam niczego, co powinienem wiedzieć – a co ma pomóc mnie lub moim dzieciom, aby stać się lepszym moralnie człowiekiem – a czego nie można znaleźć w Biblii Chrześcijańskiej (NT). Decydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Nazywam się Joe Cortina. Byłem dowódcą Zielonych Beretów w latach 60-tych, przedstawicielem IBM, a także naukowcem, pracującym dla Honeywell Aerospace na Florydzie. Później byłem prezesem własnej firmy produkcyjnej. Mam dwóch synów i 2 wnuczki, które są powodem mojego poświęcenia w walce z zagrożeniami naszej wolności. Mam nadzieję, że im będzie dane cieszyć się tak, jak mnie, wiele lat temu, gdy jeszcze Ameryka była chrześcijańskim suwerennym państwem wolnym od wpływów syjonistycznych.

Ewangelia Jana, Rozdział 8 – gdy Chrystus potępia żydów (i nie tylko arcykapłanów i faryzeuszy)

Wy pełnicie czyny ojca waszego (diabła). Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał”.

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.

Że to satanistyczne ojcostwo nie może ograniczać się tylko do faryzeuszy jest jasno powiedziane w Ewangelii Jana.

Ewangelia Mateusza 23:15 „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami”.

„Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?” (Jezus do żydów, Mateusz 23:33)

Moje zdanie o chrześcijańskich syjonistach? To szumowiny. Ale nie mówcie im tego. Potrzebujemy wszystkich pożytecznych idiotów, jakich możemy mieć w tych czasach” – Benyamin Netanyahu

Św. Jan Chryzostom

Czy nie słyszysz, co Bóg powiedział do Jeremiasza o żydach?

„Nie wstawiaj się za tych ludzi, bo gdyby nawet Mojżesz i Samuel stanęli przed moim obliczem, nie będę ich słuchać”.

Oto jak bardzo niektóre grzechy wykraczają poza przebaczenie i jak niemożliwa jest ich obrona...”

SMALL_thenewcrusadeTo znak! Początek nowej świętej krucjaty! FED tego chce! Zabijajcie każdego, kto odrzuca naszą walutę jako jedyną prawdziwą walutę! Muszą się przechrzcić (za małą opłatę) albo zginąć!

źródło: http://mynameisjoecortina.wordpress.com/2013/07/09/the-old-testament-bible-an-x-rated-horror-story-with-war-criminal-cast-of-worlds-worst-jews/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.