Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Biblia ostrzega przed tzw. „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem

Biblia ostrzega przed tzw. „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem

Dzisiaj szukając w Biblii inspiracji do „Słowa dnia” natknąłem się na bardzo ciekawe odkrycie, które postanowiłem zbadać.

aaa

 

W Dziejach 7.43 jest taki oto wers:

„Tak, nosiliście namiot Molocha i gwiazdę bożka Romfana, bałwany, które uczyniliście, aby im bić pokłony; Przeto przesiedlę was poza Babilon.”

Postanowiłem sprawdzić czym zatem jest gwiazda Remfana, bo tak nazwiemy ją z angielskiego przekładu. Wygląda ona tak jak powyżej na pierwszej ilustracji.

Nie wierzycie? Poszukajcie w necie.

Jak widzimy nie jest to Gwiazda Dawida!!!!!

Nigdzie w Starym Testamencie nie ma mowy o tym, aby Dawid miał jakąś gwiazdę. 

Znalazłem w angielskim necie informacje o tym bożku (demonie) i poprosiłem Jacka o przetłumaczenie, za co bardzo dziękuję w imię Jezusa:

Remfan (hrem-fan’) jest występującym w Biblii Króla Jakuba tłumaczeniem greckiego słowa pojawiającego się w Dziejach Apostolskich 7:43 [„Raczej obnosiliście namiot Molocha i gwiazdę waszego boga Remfana, wizerunki, które sobie zrobiliście, żeby oddawać im cześć. Dlatego zaprowadzę was poza Babilon”, UBG] w różnych formach – Ρομφα, Ρεμφάν, Ρεμφαμ, Ραιφανoraz Ρεφαν. Jest to część cytatu z Księgi Amosa 5:26 [„Owszem, nosiliście namiot Molocha waszego i Kijuna, obrazy wasze, gwiazdę bogów waszych, którycheście sobie naczynili”, BG], gdzie zapis z Septuaginty raiphanlub rephanodpowiada hebrajskiemu Chiun lub Kewan.Greckie formy to prawdopodobnie proste błędy z hebrajskiego, k (koppa) została zastąpiona r (resz), a ph (f) wstawiono w miejsce v (yod). Kewan to prawdopodobnie starobabiloński odpowiednik Kayawanu,planety Saturn, kolejne (akadyjskie) imię, dla którego odpowiednikiem jest Sakkut, które pojawia się jakoSiccuth we wcześniejszych fragmencie tego wersetu.

Remfan (tj. Kijun), egipski bożek – Remfan. W siódmym rozdziale Dziejów Apostolskich Stefan wskazuje na owo bóstwo, Remfana, zwracając uwagę na gwiazdę boga, którego obrazom oddawano część (w. 43).

https://en.wikipedia.org/wiki/Remphan

Ciekawa jest także zbieżność  określenia fana idoli z HREM-fan-em.

Bóg nasz Doskonały, nigdy nie wymagał oddawania czci symbolom. To świat szatana jest nimi przepełniony.  Ba, Bóg jest nawet temu przeciwny:

8Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. 9Nie będziesz się im kłaniał i służył. Bom ja jest Pan, Bóg twój, Bóg zawistny, który dochodzę nieprawości ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, 10a czynię miłosierdzie na wiele tysięcy miłującym mię i strzegącym przykazań moich. Pwt Pr 5

Oczywiście zdecydowana większość kościołów nie powie Wam,  czym jest bożek Remphan, ponieważ są uwikłani w polsko-izraelskie relacje, a pastorzy mają od zamożnych Żydów proIzraelskich hojne datki. Znaczna część kościołów protestanckich uważa obecny polityczny Izrael, za ten sam Izrael Boga Ojca, co w starożytności co jest kłamstwem a obecna flaga Izraela jest tego dowodem. Czy w Izraelu Boga Ojca drwiono by z Jezusa w publicznej TV? NIE!!! Przenigdy!

W tym Izraelu jednak tak:

Czy teraz już wiemy kto jest prawdziwym bogiem Izraela?

Informacja o owej gwieździe jest w Dziejach Apostolskich tak przez niektórych odrzucanych.

a3

Heksagram był znany w każdej części świata, poza Izraelem!!!!

a4

a44

Zdjęcie przedstawia amulet związany z egipskim kultem byka Apis. Prawdopodobnie jest to ten sam byk, którego posąg zrobili Izraelczycy, dziękując mu za wyprowadzenie z Egiptu. Symbol tej gwiazdy sięga korzeniami aż po Daleki Wschód, gdzie znany był, jakoWielka Yantra w tantryzmie hinduistycznym. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu symbolizował pradawna samicę, istniejącą przed początkiem świata.

http://pomazancowy.blogspot.com/

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem. Ap 3

Biblia nigdy nie kłamie!

Czytajcie Słowo Boże, a prawda Was wyzwoli.

Nie tylko dla znających angielski:

Czytelnik Krzysztof po przeczytaniu mego tekstu podesłał mi dodatkowo ciekawe spostrzeżenie wraz z fotką:

. Jak wiadomo okultyści wszystko odwracają i przez to ukrywają znaczenie. Tak więc wystarczy odwrócić kolory na fladze Izraela i jest widoczne do kogo należy ich lojalność.
„To, co było to będzie, a co się stało to się stanie; zatem nie ma nic nowego pod słońcem.” – Księga Kaznodziei Salomona 1,9
a5
Pomyślałem, że to może być pomocne dla wielu osób i warto by zamieścić flagę z odwróconymi kolorami. Jest tam ciekawa symbolika. Wszystko można prześledzić wstecz do Babilonu.”

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/10/05/biblia-ostrzega-przed-tzw-gwiazda-dawida-czyli-heksagramem-szokujacy-wers-z-dziejow/

Data publikacji: 5.10.2016

6 thoughts on “Biblia ostrzega przed tzw. „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem

  1. Nie zgodze sie z tym artykułem gizda dawida która nosi nazwę nic nie mającą wspólnego z dawidem symbolizują klucze które posiada wybraniec Boga Stwórcy Wszechświata ochrania przed katastrofami jakie grożą nam z kosmosu oddziela istoty które mają ze sobą konflikty trzyma porządek i ład na tej planecie ale całą śmietankę pijają religie i ich fałszywi bogowie. Klucze mają moc nad każdą istotą na tej planecie i nad wszelkimi żywiołami bez kluczy i wybrańca nie ma nic i nie będzie to jest jeden z atrybutów Bożych na tej planecie który dzierży wybraniec. Kluczy nie można ukraść niemożliwe jedynie gdy przychodzi czas zbierani są pretędenci i jest wybór. Chyba że nadchodzi koniec świata a inaczej tej planety piekła i raju wtedy po klucze zstąpi Bóg którego jeszcze na tej planecie nigdy nie było z całą swoją mocą i ładzą którą to stworzył wszechświat a planeta jest tylko pyłkiem w porównaniu do reszty stworzenia.

  2. ————————Nie zgodze sie z tym artykułem gizda dawida która nosi nazwę nic nie mającą wspólnego z dawidem symbolizują klucze które posiada wybraniec Boga Stwórcy Wszechświata ochrania przed katastrofami jakie grożą nam z kosmosu oddziela istoty które mają ze sobą konflikty trzyma porządek i ład na tej planecie ale całą śmietankę pijają religie i ich fałszywi bogowie. Klucze mają moc nad każdą istotą na tej planecie i nad wszelkimi żywiołami bez kluczy i wybrańca nie ma nic i nie będzie to jest jeden z atrybutów Bożych na tej planecie który dzierży wybraniec. Kluczy nie można ukraść niemożliwe jedynie gdy przychodzi czas zbierani są pretędenci i jest wybór. Chyba że nadchodzi koniec świata a inaczej tej planety piekła i raju wtedy po klucze zstąpi Bóg którego jeszcze na tej planecie nigdy nie było z całą swoją mocą i ładzą którą to stworzył wszechświat a planeta jest tylko pyłkiem w porównaniu do reszty stworzenia.

  3. ————————Nie zgodze sie z tym artykułem gwiazda dawida która nosi nazwę nic nie mającą wspólnego z dawidem symbolizują klucze które posiada wybraniec Boga Stwórcy Wszechświata ochrania przed katastrofami jakie grożą nam z kosmosu oddziela istoty które mają ze sobą konflikty trzyma porządek i ład na tej planecie ale całą śmietankę pijają religie i ich fałszywi bogowie. Klucze mają moc nad każdą istotą na tej planecie i nad wszelkimi żywiołami bez kluczy i wybrańca nie ma nic i nie będzie to jest jeden z atrybutów Bożych na tej planecie który dzierży wybraniec. Kluczy nie można ukraść niemożliwe jedynie gdy przychodzi czas zbierani są pretędenci i jest wybór. Chyba że nadchodzi koniec świata a inaczej tej planety piekła i raju wtedy po klucze zstąpi Bóg którego jeszcze na tej planecie nigdy nie było z całą swoją mocą i ładzą którą to stworzył wszechświat a planeta jest tylko pyłkiem w porównaniu do reszty stworzenia.

  4. ————————Nie zgodze sie z tym artykułem gwiazda dawida która nosi nazwę nic nie mającą wspólnego z dawidem symbolizują klucze które posiada wybraniec Boga Stwórcy Wszechświata ochrania przed katastrofami jakie grożą nam z kosmosu oddziela istoty które mają ze sobą konflikty trzyma porządek i ład na tej planecie ale całą śmietankę pijają religie i ich fałszywi bogowie. Klucze mają moc nad każdą istotą na tej planecie i nad wszelkimi żywiołami bez kluczy i wybrańca nie ma nic i nie będzie to jest jeden z atrybutów Bożych na tej planecie który dzierży wybraniec. Kluczy nie można ukraść niemożliwe jedynie gdy przychodzi czas zbierani są pretędenci i jest wybór. Chyba że nadchodzi koniec świata a inaczej tej planety piekła i raju wtedy po klucze zstąpi Bóg którego jeszcze na tej planecie nigdy nie było z całą swoją mocą i ładzą którą to stworzył wszechświat a planeta jest tylko pyłkiem w porównaniu do reszty stworzenia.Nikt z Bogiem który przyjdzie nie ma żadnych szans klucze wypalane są na czole przez posłańca szatan diabeł Bóg tej planety i cała ich armia nie żadnych szans z wybrańcem nie porównując do Boga Wszechświata Stwórcy od którego te klucze i ten atrybut pochodzi.

  5. ————————Nie zgodze sie z tym artykułem gwiazda dawida która nosi nazwę nic nie mającą wspólnego z dawidem symbolizują klucze które posiada wybraniec Boga Stwórcy Wszechświata ochrania przed katastrofami jakie grożą nam z kosmosu oddziela istoty które mają ze sobą konflikty trzyma porządek i ład na tej planecie ale całą śmietankę pijają religie i ich fałszywi bogowie. Klucze mają moc nad każdą istotą na tej planecie i nad wszelkimi żywiołami bez kluczy i wybrańca nie ma nic i nie będzie to jest jeden z atrybutów Bożych na tej planecie który dzierży wybraniec. Kluczy nie można ukraść niemożliwe jedynie gdy przychodzi czas zbierani są pretędenci i jest wybór. Chyba że nadchodzi koniec świata a inaczej tej planety piekła i raju wtedy po klucze zstąpi Bóg którego jeszcze na tej planecie nigdy nie było z całą swoją mocą i ładzą którą to stworzył wszechświat a planeta jest tylko pyłkiem w porównaniu do reszty stworzenia.Nikt z Bogiem który przyjdzie nie ma żadnych szans klucze wypalane są na czole przez posłańca szatan diabeł Bóg tej planety i cała ich armia nie żadnych szans z wybrańcem nie porównując do Boga Wszechświata Stwórcy od którego te klucze i ten atrybut pochodzi.To nie te klucze które otrzymał Św Piotr od Jezusa oni tylko udawało a inaczej grali role jak w filmie by wybraniec przekazał im klucze chytry fałszywy podstęp jak i to czynią inne fałszywe wiary nie wiedząc że same klucze unicestwią każdą istotę gdyż do kluczy jest coś jeszcze o czym nikt nie ma pojęcia same klucze są do nie opanowania przez żadną istotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *