Strona główna > Humor > Białoruś-Polska. Gdzie ty mnie zięciu przywiozłeś??? To Polska teściu!!!

Białoruś-Polska. Gdzie ty mnie zięciu przywiozłeś??? To Polska teściu!!!

Źródło: http://polacy.eu.org/2065/bialorus-polska-gdzie-ty-mnie-zieciu-przywiozles-/

Zenon Jaszczuk

Spotkałem znajomego po 45 latach. Znaliśmy się jako dzieci, może do 15 go roku życia. Pogadaliśmy dosłownie chwilę- Święta. Co słychać, pytam? Ożeniłem się z Białorusinką. Wiozę teścia do Polski……….

Pisałem już art, albo koment na temat moich wycieczek turystyczno-handlowych do byłego ZSRR, na Węgry, do Jugosławii, Bułgarii, Turcji itd. Nawet ktoś stwierdził, że tylko aparatczycy jeździli na takie „wycieczki”. To jest oczywista nie prawda. Był okres, że do demoludów jeździli „wszyscy” Polacy. Dzisiaj nie pamiętam, ale to było chyba za Gierka. Tzw. Rosjanie nazywali nas panami. Wcale mi nie chodzi o tą nazwę, tylko tak rzeczywiście było. Byliśmy panami wobec tubylców.

Bo jak mógł mnie nazwać Białorusin, Ukrainiec który miał pensji (czytaj emerytury) 70 rubli. A ja dawałem w sklepie za towar spod lady 50 rubli „bakrzyżu”, taki gest. Mieliśmy wszystko otwarte na oścież. Obiad jeden rubel. Leciałem z żoną z Brześcia do Syremfopola i z powrotem samolotem za 130 rubli. A o ile pamiętam spodnie „dżinsowe” w Brześciu sprzedawało się za 200-250 rubli. W kieszeniach było i 50 000 rubli. Jednak jak wiemy, wszystko co piękne się kończy.

Nam do tego zakończenia była potrzebna żydowska „Solidarność”. Dzisiaj jesteśmy dziadami Europy i Świata. Mnie to cholernie boli, bardzo cholernie. I nie mam na myśli osobistej sytuacji, tylko Polski!!! Aż wstyd!!! Pomimo, że o tym nie piszę – jest mi cholernie wstyd!!!

Jak już pisałem wielokrotnie, żyd nigdy nic nie zbudował i nie zbuduje. Może dlatego, że: Dlaczego żyd nie pracuje na roli? Bo ziemi nie da się oszukać. I tutaj jest Polska i Polacy – pogrzebana. Oczywiście denerwują mnie wszystkie portale piszący o BZDETACH!!! Wszystko mnie denerwuje co dotyczy Polski dzisiejszej. Jesteśmy na końcu Europy, jesteśmy na końcu Świata. Nie będę pytał, kto nam to zrobił. Bo wszyscy wiedzą. Pisałem o obozie zagłady Polska. Podtrzymuję ten pogląd.

Zenek, mówi kolega. Wiozę teścia z Białorusi do Polski, do mnie do domu. Mieszkaniec jakiejś wioski koło Brześcia. Po przekroczeniu granicy, teść pyta zięcia. Gdzie ty mnie wieziesz? Gdzie mnie przywiozłeś? To tak wygląda Polska??? No tak. A o co chodzi??? Droga jak ścieżka mówi Białorusin. Krzaki rosnące na poboczach stukają w lusterka samochodu. To nie Polska, to jakieś dziadostwo!!! U nas mówi autostrady, drogi dwupasmowe a nawet lokalne pierwyj sort. Jak gdzieś wyrastają krzaki w obrębie chyba 5 czy 10  metrów od drogi, to przywożą autobus więźniów i robią porządek.

Sami widzicie państwo, co nam żydostwo buduje!!! Aby nie być gołosłownym, polecam przeczytać art. Brześć – brama do lepszego świata – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/03/brzesc-brama-do-lepszego-swiata/#more-20807

Powiem jeszcze tak. Nas wspomaga cała Europa, Ameryka!!! A tam rządzi „dyktator”. Już o tych wszarzach zainstalowanych w Polsce nie będę pisał ponownie, pisałem wielokrotnie. Jest to przykre, hańbiące. Piszę i tak na pół gwizdka. Wiem, że jesteśmy pod okupacją. Wiem jak Polacy giną.  Ostatnio „stary” człowiek powiedział mi, potwierdził moje rozumowanie. Zenon , uważaj!!! Oddziały śmierszy działają cały czas w Polsce. Po co będziesz potrzebny Polsce jako trup. Proszę pana, a po co ja byłbym potrzebny Polsce jako wszarz???

Pozdrawiam państwa. Oby oni przestali nam „pomagać”!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.