Strona główna > Rosja > Białoruś – Antychrystowa władza… Łukaszenko, tak jak Putin, wpycha ludzi w łapska Antychrysta…

Białoruś – Antychrystowa władza… Łukaszenko, tak jak Putin, wpycha ludzi w łapska Antychrysta…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Nieustannie podkreślamy ten bezsporny fakt, że globalny, antychrystowy rząd kontroluje na całym świecie wszystkie kraje za pośrednictwem, usłużnych dla niego, lokalnych „prezydencików”. Popatrzcie tylko na przykład Rosji, Ukrainy i Białorusi.
 
Jakkolwiek by najwyższe osobistości naszych słowiańskich krajów nie odnosiły się do siebie, czasami nawet zdecydowanie wrogo, jakkolwiek by one różnie nie rządziły, to wszystkie one zgodnie i jednakowo aktywnie wprowadzają antychrystowe technologie rejestracji i kontroli obywateli, co jest niezbędne dla Antychrysta.
Te władze, ci przywódcy naszych krajów słowiańskich, i ich kahał wspólników-pachołków Antychrysta, nigdy nie uczynią naszemu umęczonemu narodowi, nic dobrego, i w ostateczności, jeżeli Pan i my ich nie powstrzymamy, to oni zgubią i siebie i nas wszystkich.
Obyś pokarał ich Panie i podarował nam prawosławnego cara, pod berłem którego oczyścimy naszą Ruś z wszelkiego tego brudu, a Cerkiew Ruską od wszelkich zdrajców Chrystusa. Chwała Bogu za wszystko ! Amen.

 
ŁUKASZENKO PROWADZI NARÓD W ŁAPSKA ANTYCHRYSTA : TOTALNA KONTROLA BIOMETRYCZNA JUŻ OD JESIENI 2019 ROKU.
UWAGA Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/76056-antihristova-vlast-lukashenko-kak-i-putin-vedet-narod-belorussii-v-lapy-antihrista-video.html

Publikacja: 24.06.2019

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.