Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Biali murzyni Trockiego. Mike Walsh. Ebook od Oli Gordon

Biali murzyni Trockiego. Mike Walsh. Ebook od Oli Gordon

Mike Walsh jest weteranem-dziennikarzem, nadawcą i historykiem. Uciekinier od renegatów Europejczyków, lewicowców, pałacowych dziennikarzy, strzepywał z siebie ich gniew przez ponad 50 lat pisania. Jego ojciec – amerykański Irlandczyk, Patrick, walczył w czterech konfliktach, zanim osiągnął wiek 40 lat: wojna partyzancka Irlandczyków z Czarnymi i Śniadymi w Armii Brytyjskiej. Ci uzbrojeni nieregularni, wypuszczani z więzień w Anglii, znani byli z okrucieństwa. Irlandzka wojna o niepodległość i walka w najbardziej zażartych bitwach wręcz podczas hiszpańskiej wojny domowej.

Będąc na liniach frontu, był bliskim towarzyszem amerykańskiego korespondenta wojennego, Ernesta Hemingwaya. Ojciec Mike’a zawiązał trwałą przyjaźń z celebrowanym dramaturgiem irlandzkim Seanem O’Casey. W końcu ojciec służył w RAF [Królewskie Lotnictwo] w czasie II wojny światowej jako monter samolotów i lotnik.

Kathleen, dobrze wykształcona matka Mike’a też obserwowała jego umiejętności pisarskie. Była nowicjuszka zakonna, była korespondencyjną przyjaciółką La Pasionaria, rewolucjonistki z czasów hiszpańskiej wojny domowej. Od kiedy miał 26 lat dużo podróżował i z pasją poświęcał się prawdzie i sprawiedliwości. To nieuchronnie doprowadziło go do różnych kłamstw, przykrywek i zbrodni popełnionych przez sojuszników, którzy militarnie pokonali Robotniczą Reich.

Dzięki temu zapewnili sobie szerzenie bolszewizmu, odmowę wolności niemal połowie narodów Europy środkowej, rozczłonkowanie Imperium Brytyjskiego, i poddanie się amerykańskiemu imperializmowi.

Zwycięstwo sojuszników zapewniło gnicie bolszewizmu przez kolejne 45 lat; to nazywają zwycięstwem. Dzięki głupocie i zdradzie rasowej siły zbrojne zwycięskich imperiów zniszczyły jedną rewolucję, która sama zabezpieczyłaby zachowanie europejskiej kultury i wartości. Dzisiaj ich taniec zwycięstwa jest tańcem śmierci na ich stosach pogrzebowych.

Kliknij i pobierz:

Biali murzyni Trockiego. Mike Walsh

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.whale.to/c/trotsky-white-negroes.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.