Strona główna > Świat > Biada tym wszystkim, przez których to nadchodzi

Biada tym wszystkim, przez których to nadchodzi

Żyjemy w czasach, gdzie „wszystko jeszcze wciąż stoi, ale jest już podstępnie  opróżnione ze znaczenia .” (S. Kierkegaard, „Obecny wiek”).

Mamy Sektę Watykan- 2, która udaje „Kościół katolicki”.  Sekta Watykan- 2 przeniknęła do ​​Kościoła Katolickiego wraz ze swoimi połączonymi judeo-masońsko siłami i spowodowała, że został on „podstępnie opróżniony ze znaczenia”. Pusta, wyjałowiona skorupa w której niby „chrześcijański” duch zaczyna śmierdzieć jak samo Piekło.

Mamy niby „demokratyczne” kraje i rządy w stanie ostatecznej korupcji, „podstępnie opróżnione ze znaczenia”, w którym „wulgarny motłoch kontempluje własną szumowinę w swoich przedstawicielach.” (SK).

Ludzie chcą aby ich Ustalony Porządek (Established Order), był kontynuowany, ale już mają, mniej lub bardziej świadomą wiedzę, że on JUŻ NIE istnieje.

Wielu ludzi jest coraz bardziej świadomych, że za oficjalną fasadą, „demokratycznym” ornamentem, za tym „wyglądem zewnętrznym”, dzieje się coś głęboko, niepokojąco przewrotnego, diabelskiego. Czują, że są oszukiwani, że są nabierani na coś, co ostatecznie przyniesie im kolosalne, mega-zniszczenie. Oni czują, widzą, że TO nadchodzi, ale również czują się całkowicie bezsilni wobec tego. Ich zaufanie do Ustalonego Porządku, zaufanie, które jest warunkiem bez którego nie może być właściwych relacji między przedstawicielami państwa i jego obywatelami, NIE istnieje i każdy jest pozostawiony SAM SOBIE.

Nie ma jednej, jednoczącej, pozytywnej SIŁY zdolnej do pokonania niszczącej Mocy Globalnego Ustalonego Porządku (Power of the Global Established Order), która w lidze z samymi mocami ZŁA (z piekła), planuje skutecznie nasz Ostateczny Koniec.

Widzimy to, obserwujemy, zauważamy, protestujemy, ale jesteśmy zbyt bezsilni, zbyt niemocni, sfrustrowani, przestraszeni i niezdolni do konkretnych decyzji, aby COŚ (jeśli cokolwiek w ogólę można) zrobić, aby zatrzymać tę nadchodzącą katastrofę, tę Apokalipsę.

Ci, którzy zostali wybrani na naszych przedstawicieli, którzy rzekomo maja prowadzić nas, wspierać nas, prowadzić nas, chronić nas, SPISKUJĄ PRZECIW NAM.

Są oni częścią tego Diabelskiego Spisku Przeciwko Ludzkości, a jednocześnie, nadal prezentują się sprytnie, jako dobroczyńcy, zwiastuni pokoju, tolerancji i sprawiedliwości, czyniący samo dobro. Oni wygrywają zaufanie ludzi poprzez głoszenie różnego rodzaju oszustw. A wielu wciąż wierzy tym pochlebcom, tym ich oszustwom, podstępom, w nadziei, że jakoś będzie lepiej, ponieważ, w końcu,​​ po prostu lepiej być musi.

Wiele osób odmawia uznania kolosalnych szkód, które JUŻ zostały zrobione i nie chce widzieć demonów, które zostały zwołane do dalszego, ostatecznego zniszczenia wszystkich znaczących, podstawowych struktur (ekonomicznych, politycznych, społecznych, kulturalnych, itd.), które podtrzymywały ludzkość przez cale pokolenia, przez CAŁE tysiąclecia.

To SAMO-SPALANIE  się rasy ludzkiej ma się kontynuować, jak wiatr przy burzy, i ma „skonsumować wszystko.” (SK). „To musi być ukończone, tak jak skandal, który miał przyjść na świat, ale BIADA tym wszystkim przez których to nadchodzi.”(SK).

”BIADA tym wszystkim, przez których to nadchodzi” i BIADA tym wszystkim, którzy im pomagają, którzy współpracują z nimi, którzy wspierają ich w jakikolwiek sposób.

Ramie Boskiej Sprawiedliwości nie zna granic czasu i przestrzeni i dosięgnie, prędzej czy później, tych wszystkich, którzy uczestniczyli w tej Ostatecznej Globalnej Konspiracji, w tym Pakcie z Samym Diabłem przeciwko wszystkim stworzeniom Bożym, przeciwko całej ludzkości i wobec Ziemi, która ją utrzymuje”.

„Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?” (Mat. 27:46)

„Boże mój, Boże mój, czemuś NAS opuścił???”

„A oto JA JESTEM Z WAMI przez te wszystkie dni, które nadchodzą aż DO SKOŃCZENIA świata.” (Mat. 28: 20)

Nie bój się…

Nie bójmy się.

Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.