Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bezpośrednie, publiczne szyderstwo z wiary katolickiej w czasie rynsztokowej gali w Metropolitalnym Muzeum tzw. Sztuki w Nowym Jorku

Bezpośrednie, publiczne szyderstwo z wiary katolickiej w czasie rynsztokowej gali w Metropolitalnym Muzeum tzw. Sztuki w Nowym Jorku


Boginka śmieciowej muzyki, czyli niejaka Robyn Rihanna Fenty, szydzi z katolickiego papiestwa ubierając papieską mitrę i pelerynę przycięta do pachwiny.

Notoryczna cudzołożnica, zwana Lana del Rey, która odważa nazywać siebie „katolikiem”, szydzi z Najświętszego Serca Jezusa podczas otwarcia wystawy świętych dzieł sztuki wypożyczonych przez Zakrystię Kaplicy Sykstyńskiej dla Metropolitalnego Muzeum tzw. Sztuki.

To jest to, co niemoralne panowania anty-papieży nam wyreżyserowało:

Bezpośrednie, publiczne szyderstwo wiary katolickiej.

Przed świętymi średniowiecznymi i renesansowymi dziełami z zakrystii Kaplicy Sykstyńskiej ta nowojorska „nieokrzesana” „elita” otwarcie kpiła z prawdziwego Kościoła Katolickiego, który wyprodukował te dzieła.

7 maja 2018 roku, ta  sprośna „gala”, zapoczątkowała bluźnierczą wystawę „Niebiańskie ciała – moda a katolicka wyobraźnia” w Metropolitalnym  Muzeum tzw. Sztuki w Nowym Jorku.

„Bogini seksu” Robyn Rihanna Fenty, znana ze swojego lubieżnego albumu szmirowatej muzyki, „Good Girl Gone Gad”, kpiła z pontyfikatu białą papieską mitrą i peleryna obciętą do pachwiny. Osławiona cudzołożnica, Lana Del Rey, która ośmiela się scharakteryzować siebie jako „katolika”, została ubrana w strój, który zbluźnił Dziewicę Maryję. Stroje także kpiły ze świętego kapłaństwa, które zostało utracone w nowo powstałej sekcie Watykan 2, od 1968 roku, kiedy zaadaptowany został sprotestantyzowany Nowy Ordynariusz z 1968 roku [Niektóre informacje dotyczące tego komentarza zostały dostarczone przez Katolickiego Heralda z USA.]

Wszystko wskazuje na to, że niby kardynał pana Franciszka Bergoglio, zwany tez „Rechocząca Krowa”, czyli pan Timothy Dolan (oficjalnie uznawany za kardynała NYC), pojawił się jako Jego Cielesność, aby pobłogosławić ów sprośny pokaz. Dolan był bardzo  szczęśliwy, że mogli się mieszać się z ta „elitą” z rynsztoka, do której sam się zalicza, i przymykał oczy na ich perwersję, prostytucję i rozwiązłość. Ale bluźnierstwo Dolana jest jeszcze gorsze: dał on Rihannie swoją własną mitrę, by zbezcześciła ona owe antykatolickie „pokazy mody”!

Prawdziwi katolicy, to właśnie przez ponad pięćdziesiąt lat anty-katolickiego Kościoła Nowego Porządku i jego antypapieży: Montini, Wojtyły, Ratzingera i Bergoglio przyniosły: odrzucenie i kpiny z prawdziwej wiary katolickiej. 

Trzeba się zastanowić, czy od samego początku nie było to w rzeczywistości ich celem i celem Soboru Watykańskiego II. W każdym razie prawdziwi katolicy nie mogą mieć NIC WSPÓLNEGO z bluźnierczym podobiznami fałszywych anty-papieży i fałszywego Kościoła Nowego Porządku, które prowadzą do coraz głębszej herezji, bałwochwalstwa i bluźnierstwa.

Ojcowie Traditio

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1805.htm

Tłum. Renata


8 thoughts on “Bezpośrednie, publiczne szyderstwo z wiary katolickiej w czasie rynsztokowej gali w Metropolitalnym Muzeum tzw. Sztuki w Nowym Jorku

 1. Tak długo jak istnieje wiara istnieje i bluźnierstwo.
  Nie dzieje się nic nowego lub niezwykłego.

  W zasadzie każda osoba wierząca w cokolwiek według wyznawców innych religii bluźni.

  1. i wedlug ciebie to jest OK??
   Pogarda, zniewazanie, szydzenie , wysmiewanie sie z rzeczy uwazanych za swiete dla pewnej grupy ludzi, wedlug ciebie jest czyms ‚normalnym’, niczym niezwyklym, czyms nad czym mozna przejsc do porzadku dziennego?
   Czyli jezeli ktos pogardza, szydzi ,wysmiewa sie z rzeczy/ludzi dla CIEBIE bardzo waznych , (z ciebie, z twojej zony, matki, siostry , brata, ojca, ,dzieci, domu, pracy, wyksztalcenia, wygladu, etc.) to raczysz uwazac to za cos zupelne normalnego i do zaakceptowania?? Nie dzieje się nic nowego lub niezwykłego.???

 2. Znany ,wysoko postwiony w hierarchi sekty watykanskiej 2 ,niby ksiadz .czyli pan James Martin. byl zachwycony ,ze na tej bluznierczej , satanistycznej ‚gali/orgii’, powiedziano mu .ze ma
  ‚seksy ‚ubior. To, ze niby katolicy nadal uwazaja tego luja ze ‚ksiedza’ nie przestaje mnie dziwic.
  A juz nie powiino.

 3. obecny na owej gali/orgii niby kardynal, ( zwany „Rechoczaca krowa”), pan Tim Dolan powiedzial:

  „..”Kardynal Dolan powiedzial : Met Gala NIE BYLA ” obraźliwa ani bluźniercza „.

  lifesitenews.com

  „…Kardynał Timothy Dolan bronił kontrowersyjnej Gali Metali 2018 jako” celebracji tego, co nazywamy ewangelizacją kultury „.

  „Nie uważałem ducha tego wieczoru za obraźliwego lub bluźnierczego” – powiedział kardynał o wydarzeniu, w którym modelka firmy Victoria’s Secret była przebrana za seksownego kardynała wraz z dziesiątkami innych celebrytów w lubieznych strojach o tematyce katolickiej.

  „Czy niektóre z nich były ostre? Tak, ale nigdy nie spotkałem żadnej osoby, która wydawała się być opryskliwa lub traktowala Kościol z gory , lub ,która zamierzała zrobic cokolwiek, co mozna by uznać za obraźliwe – powiedział Dolan.

  On dalej kontynuował:

  „Mogliśmy mieć wykład w muzeum na temat katolickiej wyobraźni i niezbyt wiele osób mogło się pojawić, szczególnie ten tłum z ostatniej nocy. Ale kiedy robisz taki wieczór, dostajesz wszystkich.

  „no coz , mówisz o publicznym wydarzeniu – z ludzmi ,ktorzy odgrywaja duze znaczenie w zyciu pulicznym , a którzy tam byli – i przypominali sobie o pozytywnych wspomnieniach Kościoła i nabożeństwach, modlitwach, tradycjach i liturgiach, ponieważ wielu z nich powiedziało mi, że byli (katolikami?).
  To może być tylko dla dobre dla Kościoła „.

  Byłem naprawdę szczęśliwy, że tam byłem. Jeśli to pomoże ludziom odkryć na nowo te korzenie, to alleluja, to zwycięstowo…… „

 4. Nie nie, jeszcze raz nie ma żadnego usprawiedliwienia na taką dewiację. Są tylko dwie możliwości dla sił umysłu ludzkiego, ale szczerego i rozważnego. Jest to poznanie prawd wiary objawionej i nie objawionej ( hinduizm, islam, Judaizmem talmudycznym? ) Kto chce romantycznie powspominać swój dawny katolicyzm niech się może zastanowi wpierw po co?

 5. „Prawdziwi katolicy, to właśnie przez ponad pięćdziesiąt lat anty-katolickiego Kościoła Nowego Porządku i jego antypapieży: Montini, Wojtyły, Ratzingera i Bergoglio przyniosły: odrzucenie i kpiny z prawdziwej wiary katolickiej”

  Prawdziwi katolicy, czyli oszukani biedni ludzie istnieją bezsprzecznie. Nie ma i nie było prawdziwego KK. Od Konstantyna czyli od IV w mamy do czynienia z nierządnicą babilońską opisaną przez Jana w apokalipsie 17 rozdz.

  Wolna Polska mam pytanie, dlaczego usuwacie moje komentarze?

  Jeszcze niedawno usuwaliście jak się krytykowało światowy syjonizm. Teraz można „pluć” na to plemię do woli.

  Wasze intencje są oczywiste. Jesteście sterowaną agendą. Nie przeczę, że niektóre artykuły są pisane spontanicznie z serca ale dobór zamieszczanych treści, tematów już nie.

  Polska jest tak wolna jak portal Wolna Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *