Strona główna > Świat > Bezkrwawy zamach

Bezkrwawy zamach

Election Guard (Ochrona Wyborów) software Microsoftu jest koniem trojańskim zrealizowanym dla MIC (Military Industrial Complex). Jego celem jest przejęcie kontroli nad procesem wyborczym USA. Przekazanie kontroli procesu wyborów na rzecz MIC jest porównywalne z wpuszczeniem lisa do kurnika, albo zostawienia klucza od domu pod wycieraczką.

Microsoft ujawnia, że nowe oprogramowanie zabezpiecza rzetelność procesu wyborczego. Firmy opracowujące to oprogramowanie mają powiązania z MIC, jego wdrożenie ma być zrealizowane w skali światowej. Problem jednak w tym, że z założenia system promuje MSM (media głównego nurtu) postponując media alternatywne. Motto jest nobliwe „promujemy procesy demokracji na całym świecie zapobiegając obcej ingerencji, celem – zwiększenie bezpieczeństwa i skuteczności”. Program jest usilnie promowany przez główne media dofinansowywane ze środków amerykańskich. System ma być wprowadzony na szeroką skalę w roku 2020.

Mając certyfikat prywatnej wywiadowczej instytucji wojskowej jako kontrahent, której wyłącznym inwestorem jest Departament Obrony USA jest oczywiste jak to oprogramowanie może być niebezpieczne. Microsoft jest kontrahentem amerykańskiego Departamentu Obrony z głębokimi powiązaniami z firmami izraelskimi w zakresie cyber bezpieczeństwa. Rodzi to poważne obawy o autentyczność wyników wyborczych.

Projekt ten otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 milionów dolarów od Defense Advanced Research Project Agency (DARPA – Zaawansowany Projekt Badawczy Agencji Obrony). DARPA aktualnie prowadzi prace nad koszmarnymi technologiami w iście orwellowskim stylu „Terminator”, które zakładają, że za pomocą autonomicznie działającej sztucznej inteligencji będzie rozpracowany cel w mediach społecznościowych. Jego elementem będzie zrealizowany przez Izrael program Azure. Zwycięzcami w rywalizacji o wykonanie tego projektu są Amazon i Microsoft. Chodzi o kontrakt Jedi Cloud. Jego zadaniem jest nie tylko kontrola procesu wyborczego, ale także manipulowanie nim. Eection Guard jest niezależny od obcych wpływów.jeśli pominąć fakt, że Microsoft jest głęboko powiązany z jednostką wywiadu izraelskiego znaną pod nazwą Unit 8200. Związki Microsoftu i Unit 8200 w projekcie Ochrona Wyborów jest ostatnio przedmiotem skandalu jaki otacza temat ingerencji Izraela w procesy wyborcze na całym świecie. Najnowszym dokonaniem izraelskiej grupy Archimedes w mediach społecznościowych jest akcja dezinformacyjna w wyborach w Azji i Afryce.

Grupa Archimedes z siedzibą w Tel Awiwie działa jako firma lobbingu politycznego szczycąca się skutecznością wpływów w mediach społecznościowych pozwalającą zmienić wyniki wyborcze.

Izrael prowadzi zmasowaną rekrutację chętnych do roli wojowników w mediach społecznościowych. Ta nowa inicjatywa została ujawniona przez izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Jej celem ma być zwalczanie wszelkich przejawów działalności pro-palestyńskiej. Przedstawiciel Ministerstwa oświadczył: ”Dumny jestem z rozpoczęcia pierwszego rządowego programu wspierającego organizacje pro-izraelskie na całym świecie.”

Zważywszy jakim poligonem doświadczalnym jest nasz kraj dla obu psiakrew sojuszników. Warto rozejrzeć się kto nam stręczy elektroniczne cuda rozwiązania transparentnych wyborów i w jakim celu.

Jola

One thought on “Bezkrwawy zamach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.