Strona główna > NWO > Bezgotówkowa Szwecja

Bezgotówkowa Szwecja

Osiemdziesiąt procent wszystkich transakcji w Szwecji dokonywane są za pomocą kart. Cyfrowe płatności za pomocą karty lub aplikacje są tak powszechne, że wielu Szwedów nie nosi gotówki. Nawet dzieci płacą kartami debetowymi. Gotówka jest tam  już rzadkością, a karty staną się jeszcze bardziej królem.

a

Dzisiejsze 20, 50 i 1000 banknoty nie są ważne od 30 czerwca 2016. Ważność straciły tylko te, które nie mają paska hologramowego. Bieżący 100 i 500 będą nieważne po 30 czerwca 2017 roku, wraz z 1, 2 i 5 koron monet.

Jest to pierwszy etap stopniowego wycofywania starych pieniędzy, jaki zaplanowano na kilka najbliższych lat. Cała operacja zakończy się w roku 2017, kiedy to ważność stracą już wszystkie używane obecnie monety i banknoty.

Poniżej widać jak bezdomny otrzymuje wsparcie kartą.

Szwedzi oddali swą wolność za socjale. Właśnie dlatego tak na prawdę są już od dawna niewolnikami. W czasach końca a jesteśmy na ich progu ludzie oddadzą całkowicie wolność za pomoc państwa (czytaj antychrysta).

Obawiam się jednak, że wprowadzono nas w błąd co do zrozumienia znaku bestii. Prawda może leżeć po środku, między koncepcją znaku bestii wg adwentystów a literalnym chipem. Jak wiemy świat dąży do obowiązkowej niedzieli wolnej od handlu. Tez ciekawe nazewnictwo: hand (z eng. ręka)- lu.

On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ap 13

Tak więc znakiem bestii może być zakaz handlu w niedzielę powiązany z literalnym znakiem/tatuażem na ręce. Np rozbity heksagram jak w teledysku Avici, który od dawana służy mi do pokazania czym będzie znak bestii.

Może to będzie tak, że otrzymasz kartę płatniczą jaka będzie chip/tatuaż elektroniczny wtedy, kiedy podpiszesz umowę z bankiem, czy może już w przyszłości z państwem-korporacją czy państwem-religią o świętowaniu niedzieli wiążącym się z zakazem kupowania i sprzedawania w niedzielę.

Wtedy każdy kto jest z Chrystusa i bez względu na denominacje będzie zmuszony odmówić tego znaku.

Nie sposób jest nie zauważyć tych dwóch trendów:

  1. Rozwoju chipa jako metody płatniczej
  2. Usilne zrobienie obowiązkowej niedzieli dniem wolnym od handlu.

Dochodzimy do takiego momentu w dziejach świata, że niebawem przekonamy się która z metod badawczym apokalipsy jest prawidłowa: historyczno-symboliczna, czy też literalno-futurystyczna.

Detektyw Prawdy

Źródło: http://detektywprawdy.pl/2016/10/11/bezgotowkowa-szwecja/

One thought on “Bezgotówkowa Szwecja

  1. CO MA ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE DO BESTII- BRAK ARGUMENTÓW – TAK JAKBY ATEISTA NAGINAŁ FAKTY DO SWIJEJ IDEI. NIE KUPUJE TEGO Z TA NIEDZIELĄ. TO PO PROSTU POWRÓT DO NORMALNOŚCI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *