Strona główna > Bez kategorii > BEZCZELNA ŻYDOWNIA ZNOWU SZYDZI Z LUDZI

BEZCZELNA ŻYDOWNIA ZNOWU SZYDZI Z LUDZI

Źródło: http://3rm.info/24620-obnaglevshaya-zhidovnya-opyat-glumitsya-nad-narodom.html

Data publikacji: 2.06.2012

Tłum. RX

Założyciel portalu „WKontakt”, Paweł Durow, kilka dni temu zabawiał się tak, że dosłownie szydził ze swoich współobywateli. Rzucał z okien swojego biura pięciotysięczne banknoty przyczepione do papierowych samolocików. Beneficjenci nazwali ten czyn „przypadkiem niespotykanej szczodrości” chociaż to nic innego jak kpina i szyderstwo z ludzi. Wszystko to Durow zorganizował podczas obchodów Dnia Petersburga, dnia 27 maja bieżącego roku.

Sprowokowany motłoch (inaczej tego nie można nazwać) pod oknami biura Durowa rozpoczął pomiędzy sobą bijatykę o pieniądze a młody top-menedżer fotografował to wszystko telefonem komórkowym. „Teraz w centrum z biura „WKontakt” Durow rzucał pięciotysięczne banknoty (i to po jednej sztuce) z okna i filmował kamerą wideo jak ludzie rzucają się na te pieniądze, popychając i bijąc się wzajemnie. To jest obrzydliwe świństwo.

Z okna wyrzucono 10 banknotów. Ludzie wychodzili z tłumu z rozbitymi nosami, wspinali się na słupy sygnalizacji ulicznej, w ogóle zachowywali się jak małpy. Durow serdecznie się zaśmiewał. Hańba tobie Pawle!”- tak opisała ten incydent użytkowniczka „WKontakt”, Jekatierina Abramowa. Jeszcze ostrzej zareagowała inna użytkowniczka podpisująca się Manieczka Uszakowa: „Durow przemienia się w miękką, smrodliwą substancję! Innych emocji oprócz gniewu i obrzydzenia, po obejrzeniu dzisiaj tego incydentu, nie może on wywołać! Dzień miasta, w porządku. Nie dziwi ciżba, tłum pijanych. Nabrzeże kanału Gribojedowa. Z okien biura „WKontakt” wygląda Paweł ze swoimi kompanami, zaczyna się miotanie pięciotysięcznych banknotów i z pysznym, królewskim uśmiechem, oni obserwują jak skłębiony tłum zaczyna walczyć w nadziei schwytania „darów władcy”! Prawdziwy petersburski cyrk imienia Durowa…Ty przekształcasz się w zwierzę, pozostaw lepiej pieniądze dla siebie i kup sobie za nie sumienie”- napisała Uszakowi.

Sam Durow odpowiadając na Twitterze na pytanie dlaczego rozrzucał pieniądze, całkowicie bez skrępowania, powiedział, że „koledzy postanowili wesprzeć atmosferę święta w formie małej akcji, ale trzeba było szybko ją zakończyć bo ludzie popadli w zezwierzęcenie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.