Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Betty Friedan – jak żydowskie dysfunkcje stały się uniwersalne

Betty Friedan – jak żydowskie dysfunkcje stały się uniwersalne

Prawda patrzy nam w twarz, ale jesteśmy zaślepieni przez umysłowe bariery. Judaizm kabalistyczny jest kultem satanistycznym, który obala jego członków, są „skorumpowani, aby rządzić”. Kontrolują nas, czyniąc nas chorymi fizycznie lub psychicznie. To jest szatańskie posiadanie . Grzech jest ich mocą.  Żydzi iluminatów i najlepsi masoni (Hollywood itp.) są misjonarzami Szatana. Goje zostali wyszkoleni jak Psy Pawłowa, aby wystrzegać się wszystkiego, co śmierdzi „antysemityzmem”, ale określenie szkodliwego wpływu nie jest tym samym, co potępienie wszystkich Żydów.

Dr Henry Makow 

W latach pięćdziesiątych założycielka nowoczesnego feminizmu miała poważny kompleks niższości. Na przyjęciach przedstawiała się: „Jestem Betty Friedan – i ukończyłam Summa Cum Laude (z najwyższą pochwałą) college” .

Matka Friedan sprawiła, że ​​poczuła się niewystarczająca jako kobieta, napisała o tym w  swojej szczerej autobiografii „Moje życie tak daleko” (2000) Friedan (ur. 1921)

Friedan spędził lata na psychoanalizie swej osobowości ze swoim psychiatrą: „bez końca rozmawiałam o tym, jak nienawidzę mojej matki i jak zabiła mojego ojca”.(str 121)

„Wszystkie matki powinny zostać utopione po urodzeniu dziecka”, mówiła w wieku dwudziestu lat. (str. 131)

Czy to nie jest prekursor feminizmu?

Jej matka, Miriam Horowitz Goldstein, była rozpieszczoną córką lekarza, która w wieku dwudziestu lat zawarła małżeństwo bez miłości ze „starszym żydowskim biznesmenem”, jubilerem prawie dwa razy starszym od niej. Wstydziła się, że „nie ma formalnej amerykańskiej edukacji i ciężkiego żydowskiego akcentu”.  (str. 17)

Jednak zamiast widzieć, że małżeństwo jej rodziców było problemem, Betty Friedan przypisywała brak miłości w  zachowaniu swojej matki brakowi satysfakcjonującej kariery. Rekompensowała słabą postać ojca, tym, że stawała się męska i dążąca do męskiej chwały.

Zniechęcona przez kolegów z klasy przez to, że naśmiewali się z niej, że jest nieudolna i brzydka, Friedan przyrzekła, że „mogą mnie nie lubić”, ale pewnego dnia „będą musieli spojrzeć na mnie”. (str. 25)

Innymi słowy, Friedan była klasycznym żydowskim niedopasowaniem społecznym, takim, jakiego elita używa do podkopywania społeczeństwa.

Sława i bogactwo przyszły do niej dzięki książce „The Feminine Mystique” (1963), która zdewaluowała tradycyjną kobiecą rolę i pozbawiła kobiecość jej „mistyki”.

Mąż i dzieci potrzebują miłości łaskawej młodej żony lub matki. Ten pielęgnujący kobiecy urok był kobiecą „tajemnicą”. W swojej książce Friedan powiedziała, że kobiety zorientowane na rodzinę są pasożytami, które nie mają własnej tożsamości. Porównała gospodynię domową do więźnia w „wygodnym obozie koncentracyjnym”. Psychologiczna szturmówka, zdewaluowała niezliczone bezcenne rzeczy, które prawdziwa kobieta robi dla swoich dzieci i męża.

Z pomocą elitarnych mediów Friedan przekonała kobiety, by zaprzeczały swojej naturalnej tożsamości jako żony i matki i szukały jej w pracy i pracodawcach. Zamiast uznać, że jest niezrównoważona psychicznie, zdeformowana uczuciowo przez swoje doświadczenia z dzieciństwa, Friedan sprawiła , że inne kobiety dostosowały się do niej, zmieniły się na podobieństwo jej zaburzenia, z nieobliczalnym kosztem dla społeczeństwa.

MAŁŻEŃSTWO FRIEDANA

W autobiografii Friedan przedstawia się jako oddana gospodyni domowa, która chciała uniknąć błędów własnej matki, ale tak naprawdę naśladowała matkę i groziła wykastrowaniem męża. Kiedy twierdziła, że ​​jest „maltretowaną żoną”, jej były Carl Friedan założył stronę internetową (obecnie wycofaną), aby przedstawić swoją stronę historii. Był przekonany, żeby ową stronę zdjąć z publkiacji, a trafniej byłoby napisać przekupiony i zmuszony… Powiedział, że Friedan jest niestabilna i często go atakuje. Jej siniaki były spowodowane jego samoobroną. Jego obrażenia były gorsze. Przytacza nawet raport policyjny jako dowód. W innym przypadku pisze: [przytaczany jest oryginalny tekst]

„Całkiem żywe są wspomnienia w mojej głowie, jest północ około 1967 roku – mniej więcej rok przed rozstaniem się Betty. Mieszkaliśmy wtedy w naszym mieszkaniu w Dakocie – Betty nie zgadzała się z czymś, powiedziałem (to wszystko, czego potrzebowałem), wszedłem w  jej jeden z wielu szalonych, niekontrolowanych napadów, krzycząła, z twarzą wykrzywioną w nienawiści i szalonym gniewie, „Nie pieprzysz się dobrze, ty nie jesteś dobry, draniu, ty pieprzony draniu”, w międzyczasie pobiegła sprintem – wróciła do kuchni i przyszła prosto do mnie wymachując dwoma dużymi kuchennymi nożami. „Cholera, dobra, zamierzam odciąć twojego pieprzonego kutasa – twój wielki kutas nic dla mnie nie znaczy”. W tym momencie spokojnie podniosłem krzesło kuchenne, przybiłem ją do ściany jak pogromca lwów i zabrałem noże. I to był tylko drobny incydent w tym okresie, kiedy jej wybuchowa osobowość była jeszcze bardziej zaogniona amfetaminą, którą brała na odchudzanie, jej działanie wzmacniał alkohol.”

Carl Friedan, który miał agencję reklamową powiedział gazecie, że wizerunek Betty jako typowej gospodyni domowej był podstępem:

„Nie wiedziała, co robię” – stwierdził. „Wygrywałem nagrody i miałem reklamy całostronicowe we wszystkich nowojorskich gazetach. Nie dbała o to, bo to ją nie interesowało”.  Według Carla, Betty nie była mamą w domu, ona tam była tylko gościem.

„Mieliśmy pełnoetatową pokojówkę podczas całego naszego [19-letniego] małżeństwa. To ona, opiekowała się dziećmi (dorobili się trójki dzieci), gotowaniem – wszystkim”, powiedział. „Powiedziałbym, że jako gospodyni domowa, w skali od 0 do 10, dałbym jej góra 2.”

Wspomnienia Carla Friedana nie są motywowane polityką. Jest dumny z dokonań swojej byłej żony: „Zmieniła bieg historii niemal samodzielnie. Wymagało to napędzanego, superagresywnego, egocentrycznego, niemal wariackiego dynamo, aby wstrząsnąć światem tak jak ona, była jednak tą samą osoba w domu, jak i na zewnątrz, jednak w domu potrzeba miłości, oddania siebie, egocentryzm się tu nie sprawdza… Po prostu nigdy tego nie rozumiała.”

JUDAIZM” FRIEDANA I KOMUNIZM

Gdy Betty przygotowywała się do „Bat Micwy” w wieku 13 lat, natrafiła na oszusta, który sponiewierał jej uczucia religijne, zamiast dać swojemu młodemu podopiecznemu poczucie, czym jest Bóg, ten oszust powiedział: „W porządku, ale zachowaj to dla siebie, dopóki nie otrzymasz potwierdzenia”. (str 22)

Judaizm Friedana sprowadza się do tego, że „muszę wykorzystać moje życie, aby uczynić świat lepszym, protestować, zejść z chodnika i maszerować przeciwko niesprawiedliwości”. Ponieważ została odrzucona jako Żyd przez bogaty klub wiejski w jej rodzinnym mieście Peoria, „teraz utożsamia się z klasą robotniczą, także uciskaną przez mistrzów wszechświata …” (str. 71)

Ludzie tacy jak Friedan wolą „zmienić świat ”niż leczyć się. Czy zdają sobie sprawę, że „zmienić świat” to kodeks tyranii światowego rządu Lucyferian?

Pisząc tę ​​książkę, otrzymała milion dolarów dotacji z Fundacji Illuminati Ford. Czy nie są oni „mistrzami wszechświata”? Friedan chciała czy nie stała się członkiem tego klubu, możliwe nie była tego świadoma, że została wykorzystana do ich celów.

Czy to nie jest alarmujące dla tych socjalistów, feministek i komunistów, że jeśli naprawdę stanowią zagrożenie dla establishmentu, to nie będą pobierać pensji w wysokości 150 000 dolarów jako profesorowie? Czy nie zdają sobie sprawy, że piorą mózgi młodych, destabilizują społeczeństwo i przygotowują grunt dla państwa totalitarnego?

Friedan była przez całe życie komunistą. W książce stara się zdystansować od komunizmu, opisując go w kategoriach młodzieńczego idealizmu. W rzeczywistości była świadomym agentem. Znała Kurta Lewina, który był odpowiedzialny za socjotechnikę w Tavistock. (str. 45)

Friedan stała się sławna, ponieważ kochający Lucyfera bankierzy chcieli, aby kobiety miały pracę zamiast rodzin. Żydowscy odmieńcy stają się wzorem do naśladowania w satanistycznej dyspensacji. Friedan zniszczyła dla wszystkich to, czego nie miała, czyli prawdziwej kochającej rodziny. Swoją książką „Feminine Mystique”, zatruła studnię kobiecości i wysłała rodzinę w spiralę śmierci. .

W społeczeństwie kontrolowanym przez okultyzm zboczeńcy, dewianci  i szaleńcy stają się prorokami.

Źródło: https://www.henrymakow.com/001995.html?_ga=2.111559940.1848181644.1546297990-1558425200.1540673148

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/04/03/betty-friedan-jak-zydowskie-dysfunkcje-staly-sie-uniwersalne/

4 thoughts on “Betty Friedan – jak żydowskie dysfunkcje stały się uniwersalne

  1. Tak samo jak w przypadku Zygmunta Freuda który na podstawie własnej autoanalizy przypisał swoje własne dysfunkcje całej populacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.