Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Bestialski mord na dzieciach

Bestialski mord na dzieciach

dziecko cudem uniknęło rozstrzelania

gaza-survivorKolejny bestialski mord na dzieciach z rąk żydów. Wojsko żydowskie w izrahellu ustawia do rozstrzelania, strzela i zabija 3 małe Palestyńskie dziewczynki

Ludzie, którzy zadają pytania, dlaczego to się dzieje, muszą zrozumieć, że wojsko izrahella jest przesiąknięte ideologią, że wszystkie Palestyńskie dzieci pewnego dnia dorosną i staną się ich wrogiem, i będą zagrożeniem ich życia …

Mała Palestyńska dziewczynka o imieniu Summer opowiada historię w egipskim szpitalu, z łóżka szpitalnego, jaka wydaje się wręcz zbyt straszna, aby mogła być prawdziwa. Jej młodsze siostry zostały ustawione w szereg i rozstrzelane przez żołnierzy żydowskiego IDF.

Namierzony przez BBC ojciec dziecka, nie mógł powstrzymać się od wybuchu rozpaczy, gdy zaczął opowiadać o wydarzeniach, które zadały mu tyle cierpienia z powodu mordu na jego dzieciach. Mówi, że dziewczynki zginęły na krótko przed godziną pierwszą po południu. „Powiedziano nam – wychodzić z domów, kobiety, moje córki„. Powiedział, że izrahellski żołnierz wyskoczył z czołgu, uzbrojony w amerykański karabin M-16 i zaczął strzelać do dzieci.

Ojciec mówi, że gdy dzieci były mordowane, inni izrahellscy żołnierze jedli czekoladki i chipsy. Mówi, że jest pewien, że jego siedmioletnia córka, która przeżyła rozstrzelanie, przeżyła dlatego, że miała ze sobą pluszowego misia, który zatrzymał pocisk.

Broniąc żydowskich morderców za ten bestialski akt, rzeczniczka IDF, major Avital Leibovich, powiedziała: „było wiele przypadków wymiany ognia między bojownikami obydwu stron”. Usprawiedliwiała dokonany mord tym, że wiele cywilnych obiektów jest wykorzystywanych przez bojowników Palestyńskich, nie wyjaśniła natomiast, dlaczego izrahell nieustannie atakuje Strefę Gazy.

źródło: http://salem-news.com/articles/october112013/girls-killed-tk.php

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.