Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio , Zuckerberg i globalny obóz koncentracyjny Nowego Porządku Świata

Bergoglio , Zuckerberg i globalny obóz koncentracyjny Nowego Porządku Świata

Szef judeochrześcijańskiego koncernu watykańskigo, Bergoglio, spotyka się z żydowskim właścicielem Facebook’a, Markiem Zuckerberg’em w celu omówienia promocji globalnego obozu koncentracyjnego dla ludzkości.

aa1

Czy Mark Zuckerberg rzeczywiście ubolewa, że biedacy całego świata nie mają dostępu do internetu? Zdecydowanie nie! On lamentuje z tego powodu, że nie są oni częścią jego Facebook’owego imperium.

a66

Facebook, dla tych, którzy nie wiedzą, jest miejscem społecznych mediów gdzie użytkownicy (to znaczy niewolnicy) mogą zamieszczać swoje fotografie, historie web-surfingu,preferencje i to czego nie lubią, poglądy polityczne, zwyczaje przeszukiwania internetu, itp…wszystko online dostępne dla całego świata.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego Facebook jest darmowy? To bardzo proste bo Ty, jako użytkownik, jesteś produktem. Informacje o Tobie są kupowane i sprzedawane jak dzień długi. Czytasz artykuł na Facebook’u i masz webcam? Lepiej przeczytaj umowę użytkownika (niewolnika) ażeby się upewnić, że nie jesteś skanowany kiedy Twoje oczy są utkwione w artykule. A kiedy już w tym siedzisz to sprawdź co oni robią z Twoim mikrofonem. Niewielu rozumie jak bardzo inwazyjne są te media społecznościowe, i inne także.

A więc mamy tutaj Bergoglio spotykającego innego globalistę przepychającego, w skali globalnej, stworzenie komputerowego panoptykum (doskonałego więzienia i nadzoru – tłum.)…wszystko pod hasłem pomagania biednym! Telefony komórkowe, komputery, tablety, etc. Bergoglio pragnie ażebyś włączył się do tego diabolicznego systemu!

UWAGA! Włącz tłumaczenie video za pomocą automatycznego translatora.

aaa1

UWAGA!!! SUPLEMENT!!! KONIECZNIE OBEJRZYJ!!!

Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

” UPADŁ, UPADŁ BABILON WIELKI „

Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/francis-meets-with-facebooks-mark.html

Data publikacji: 29.08.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.