Strona główna > NWO > Bergoglio zachęca ludzi do przyjęcia znamienia Bestii (reedycja)

Bergoglio zachęca ludzi do przyjęcia znamienia Bestii (reedycja)

Fałszywy „papież” Franciszek wzywa ludzi do przyjęcia znamienia Bestii.

W kwietniu, bieżącego roku, Bergoglio wydał oświadczenie, które wstrząsnęło światem! Bergoglio uznał za dobre i pobłogosławił „znamię Bestii”, nazywając chipy RFID bożym błogosławieństwem dla ludzkości.

Cytat z przemówienia Bergoglio:

„Uważnie badaliśmy Pismo Święte i mogę jednoznacznie powiedzieć, że nie ma w nim niczego co by chociaż trochę wzmiankowało, że chipy RFID, z jakiegokolwiek punktu widzenia, są satanistyczne. Wręcz przeciwnie, te technologie są błogosławieństwem samego Boga dane ludzkości w celu rozwiązania licznych problemów świata”.

Wypowiedź tego, tak zwanego, „papieża” jest zdradą i przeniewierstwem wobec Boga, szczytem bluźnierstwa. To jest jawny grzech przeciwko Duchowi Świętemu!

Bergoglio to fałszywy prorok ducha świata! Prawosławni mnisi ze Świętej Góry Atos już 20 lat temu, pod wpływem Ducha Bożego, wyraźnie wypowiedzieli prorocze słowa kiedy wytrwale przestrzegali przed chipizacją.

Ponadto badania naukowe światowych uczonych jednoznacznie wskazują na to, że chipy FRID, według wszelkich oznak, odpowiadają opisanemu w Księdze Apokalipsy „znamieniu Bestii” (badania doktora Carla W.  Sandersa – www.trumpetministries.net).

Wszyscy szczerzy chrześcijanie, trzymający się w swoim życiu Słowa Bożego i Nauki Apostolskiej, widzą w implantach RFID „znamię Bestii”. I nawet jeżeliby Pismo Święte nie mówiło o „znamieniu Bestii” to ten szatański system, który oddziaływa na wolę człowieka i zniewala go, czyni z niego zdalnie sterowanego bio-robota.

Każdy kto przyjmie taki chip utraci swoją wolność, życie wieczne i zostanie niewolnikiem diabła. I jeżeliby w końcu ktoś chciałby się wyrwać z tego systemu to już nie zdoła tego uczynić.

Chrześcijanin powinien odrzucić implantację chipu z liczbą 666, nawet za cenę męczeńskiej śmierci.

Na zakończenie swojego przemówienia, Bergoglio jako szef Watykanu, powiedział wszystkim obecnym o swoim „radosnym” planie a mianowicie o obowiązkowym przeprowadzeniu implantacji chipu RFID (który implantowany jest na rękę lub na czoło) dla wszystkich mieszkańców Watykanu.

Na coś takiego jeszcze nie pozwolił sobie ani jeden prezydent na świecie, nawet Obama. Dlatego jeszcze nikt nie jest tak radykalnym antychrystem jak Bergoglio. Pomimo całego pobożnego wizerunku, jaki światowe media wykreowały fałszywemu „papieżowi” Franciszkowi, to owoce jego działalności są oczywiste i wyraźne. Od kiedy został on zwierzchnikiem Kościoła to nie okazywał i nie okazuje żalu ani skruchy za zbrodnie homoseksualizmu i pedofilii, które miały i mają miejsce pośród kapłanów, biskupów i kardynałów.

Wręcz przeciwnie. On to pochwalił i zaaprobował (wywiad Bergoglio w samolocie). A teraz „znamię Bestii” nazywa bożym błogosławieństwem i wzywa wszystkich katolików do przyjęcia implantu co jest prostą drogą do piekła.

Kierunek w którym Bergoglio prowadzi Kościół Katolicki nie jest chrystusowym ale otwarcie anty-chrystusowym. Fałszywy „papież” Franciszek jest jednym ze zwiastunów i apostołów Antychrysta! Jego celem jest oszukanie i zwiedzenie jak największej ilości ludzi i poprowadzenie ich do zguby wiecznej.

Bergoglio ściągnął na siebie przekleństwo boże: „Ale choćbyśmy my, albo anioł z nieba głosił wam ponad to, cośmy wam głosili, niech będzie przeklęty” (List Św. Pawła do Galatów 1:8-9).

Tym listem Bizantyjski Patriarchat Katolicki w imieniu Boga Trójjedynego przestrzega w sumieniu każdego katolika i każdego chrześcijanina: „Jeśliby się kto kłaniał bestii i obrazowi jej i przyjąłby znamię na swe czoło, albo na rękę swoją i on pić będzie z wina gniewu Bożego, które zmieszane jest ze szczerym winem w kubku gniewu jego i będzie męczony ogniem i siarką wobec aniołów i świętych i wobec Baranka”(Księga Apokalipsy Św. Jana Apostoła 14:9-11). Kto usłucha apostaty i heretyka Bergoglio i zaimplantuje sobie chip RFID, ten NA WIEKI będzie płonął w piekle!

Szokujące oświadczenia, które brzmią z odszczepieńczego Watykanu, coraz bardziej obnażają fakt, że Watykan i współczesna odszczepieńcza hierarchia katolicka, zaparli się Boga. Niechaj każdy biskup i kapłan zaprzestanie wspominania w Liturgii imienia apostaty Bergoglio. Jeżeli tego nie uczyni to ujawni swoją łączność duchową z nim. Jeżeli przestanie wspominać (jego imię) i za to zostanie wydalony z odszczepieńczej struktury to niech z niewielką grupą wiernych uchodzi do podziemia. To jest odpowiedź na pytanie co dzisiaj robić?

Jeżeli jednak kapłan wspomina „papieża” – odszczepieńca to wierni w swoim sumieniu są zobowiązani do przerwania wszelkich kontaktów z takim kapłanem. Święte Liturgie i Sakramenty Święte, których udziela taki kapłan, są nieważne! Taki kapłan znajduje się pod zwierzchnictwem ducha apostazji fałszywego „papieża” i prowadzi dusze nie do Nieba ale do piekła!

+ Eliasz – patriarcha Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego

+ Tymoteusz ChSWr – biskup-sekretarz

+ Metody ChSWr – biskup-sekretarz

Kopie przekazane dla:

– Watykański Sekretariat Stanu

– biskupi Cerkwi Prawosławnych Ukrainy, Rosji, Białorusi

– media

Za: http://vkpatriarhat.org.ua/?p=21559

Data publikacji: 30.09.2014

Przekład: RX

4 thoughts on “Bergoglio zachęca ludzi do przyjęcia znamienia Bestii (reedycja)

  1. ks.Natanek nazywa Franciszka Bondzorno pastorem Franciszkiem bo tak sobie sam Franciszek w stycziu 2020 zazyczyl, zeby od lutego nie nazywac go inaczej jak tylko PASTOR FRANCISZEK!Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.