Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio wzywa do przyjęcia muzułmańskiej inwazji na Europę

Bergoglio wzywa do przyjęcia muzułmańskiej inwazji na Europę

Papież Franciszek odniósł się do „arabskiej inwazji” podczas przemowy do francuskiej grupy chrześcijańskiej w tym tygodniu, dodając, że poprzednie napływy ludności wzbogaciły Europę.

I otworzyła swoją paszczę, by bluźnić przeciwko Bogu, by bluźnić jego imieniu, jego przybytkowi i tym, którzy mieszkają w niebie.” Obj 13:6, UBG

BERGOGLIO ISLAMISTA

We wczorajszym, absolutnie szokującym oświadczeniu papież Franciszek w sposób wielce rzeczowy ogłosił, że muzułmańska inwazja na Europę to fakt powszechnie uznany i że jeśli Europa chce przetrwać, to powinna przyjąć miliony nielegalnych migrantów przenikających przez jej granice. Strona internetowa watykańskiej gazety L’Osservatore Romano podała następujące uwagi:

„’Można mówić dziś o arabskiej inwazji. To społeczny fakt‚ – mówi z dystansem papież Franciszek, jak gdyby zauważał, że za oknem jest zimno. Dodał jednak natychmiast – a teoretycy ‚wielkiej zmiany’, drodzy skrajnej prawicy, pozostaną w takim razie rozczarowani – że „jakże wiele inwazji doświadczyła Europa na przestrzeni swojej historii! Zawsze była jednak w stanie to przezwyciężyć, iść do przodu i wtedy okazywało się, że została wzbogacana poprzez wymianę międzykulturową.”

Papież stwierdził ponadto, że Europie potrzeba „zdrowego sekularyzmu”, gdzie wszystkie religijne punkty widzenia są tolerowane i akceptowane: „Zdrowy sekularyzm obejmuje otwarcie się na wszelkie formy transcendencji zgodnie z różnymi tradycjami religijnymi oraz filozoficznymi.”

Szybkość, z jaką papież Franciszek zwołuje i buduje swoją Jedną Światową Religię jest niesłychana. Na tym samym spotkaniu wzywał, by „odłożyć na bok wymiar religijny” i „móc zwrócić się do całej ludzkości.”

Obserwujecie przepowiedzianą Jedną Światową Religię, która na waszych oczach budzi się do życia.

Geoffrey Grider

Tłumaczył Jacko. Dziękuje w imię Jezusa Chrystusa.

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/03/06/papiez-franciszek-mowi-ze-muzulmanska-inwazja-na-europe-powinna-zostac-przyjeta/

Data publikacji: 6.03.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *