Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio wynajmuje pro-sodomickich doradców

Bergoglio wynajmuje pro-sodomickich doradców

Żydomason Bergoglio wynajmuje czołowe, światowe korporacje pro-sodomickie na swoich doradców. Nic dziwnego bo przecież Bergoglio publicznie oświadczył, że „nie może sądzić” jednego z najstraszniejszych grzechów biblijnych.

Bergoglio na tle teczowej flagi, znaku radykalnego ruchu sodomitów
Bergoglio na tle teczowej flagi, znaku radykalnego ruchu sodomitów

Teraz wyszło na jaw, że Bergoglio aktywnie współpracował w realizacji programu „gejowskiego” wyznaczając na swoich doradców czołowe, „sodomofilskie” organizacje międzynarodowe z zadaniem nowego „ustawienia” jego neo-„kościoła” Novus Ordo. Ani jeden raz nie poruszył on kwestii moralnej zgnilizny swoich doradców.

Bergoglio wybrał mega firmę Ernst&Young aby doradzała w sprawie przestępczego bagna jakim okazał się być Bank Watykański. Ernst&Young jest światową, najbardziej sodomofilską, pro-lesbijską, sodomicką, biseksualną i transwestycką firmą konsultungową. Ernst&Young włącza „orientację seksualną” do swojej definicji „różnorodności” i zobowiązuje się ,a także swoje członkowskie firmy, (do grona których wkrótce wejdzie Bank Watykański?) do demonstrowania „inspirującego przywództwa we wszystkich sferach praktykowania różnorodności związanej z LGBT”. Sieć oddziaływania w sferze LGBT firmy Ernst&Young rozciąga się na cały świat, włączając w nią obie Ameryki, Wielką Brytanię i Irlandię. Dyrektorzy Ernst&Young promują pro-sodomicki i pro-aborcyjny program. W 2012 roku były globalny prezes i CEO, globalny wiceprezes i menedżer ds. kadr, te dwie ostatnie osoby identyfikujące się jako lesbijki, dostarczyli tematy przewodnie przemówień na główne konferencje LGBT, włącznie z The National Gay & Lesbian Chamber of Commerce National Business & Leadership Conference. To właśnie były prezes Ernst&Young, jako członek organizacji Boy Scouts of America National Executive Committee, był tym, który prowadził długą walkę w sprawie zniesienia zakazu obowiązującego w Boy Scouts of America w sprawie homoseksualistów, poczynając od zakazu członkostwa w organizacji młodzieży homoseksualnej. Zakaz przestanie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Inne pro-sodomickie działania firmy Ernst&Young polegają na promocji w Stanach Zjednoczonych  prawodawstwa, które pozwoliłoby obywatelom amerykańskim lub rezydentom zamieszkującym USA na sponsorowanie jego/jej partnera seksualnego w kwestii imigracji do USA. Ernst&Young sprzeciwił się, krótko mówiąc, przed Sądem Najwyższym USA, „The Defense of Marriage Act” (aktowi prawnemu broniącego małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety). Dodatkowo, oprócz firmy Ernst&Young, Bergoglio wyznaczył inne pro-sodomickie firmy ażeby mu doradzały: McKinsey&Co (USA) w celu „udoskonalania komunikacji”, szwajcarska KPMG do „ulepszania operacji finansowych” i amerykańska Promontory Financial Group do „przeprowadzenia szczegółowego przeglądu kont klientów Banku Watykańskiego i Administracji Majątku Stolicy Apostolskiej”. Firma Promontory Financial Group publicznie związała się z, obecnie emerytowanym, kongresmenem Barney Frank’iem i jego licznymi, tandetnymi, publicznymi i prywatnymi eskapadami homoseksualnymi, od kiedy „wypłynął” on w 1987 roku. Frank ze swoim, mieszkającym z nim, „mężem”, podłączył się w 1987 roku do żądań „pełnych praw małżeńskich”. Ponieważ jego „mąż” poszukiwał zatrudnienia, Frank użył swoich wpływów w Waszyngtonie i załatwił swemu „mężowi” stanowisko kierownicze w Federal National Mortgage Association, która to firma okazała swoje uznanie Frank’owi buląc mu 40 tysięcy dolarów w brudnych wpłatach na cele polityczne.  (Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto od Coalition for Life)

Dobrzy katolicy, ani jeden neo-watykański oficjel, włącznie z obecnym neo-„papieżem” Bergoglio, nie poruszył publicznie kwestii moralnej zgnilizny praktykowanej i promowanej przez korporacyjnych doradców, których Bergoglio wynajął i otwarcie hołubi. Nic dziwnego, że Bergoglio oświadczył, że „nie może sądzić” sodomii, jednego z Czterech Grzechów Biblijnych Wołających o Pomstę do Nieba. Jak mógł? Sam Bergoglio jest głęboko zakorzeniony pomiędzy sodomitami, lesbijkami, biseksualistami i transwestytami.

Ojcowie TRADITIO

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.traditio.com/comment/com1401.htm

Data publikacji: 4.01.2014

UWAGA! SUPLEMENT!

List małżeństwa katolickiego (nie mylić z soborowymi judeochrześcjijanami) do Most Holy Family Monastery z podziękowaniami za komentarz.

„Drodzy bracia!

Dziękujemy za komentarz na temat oświadczenia antypapieża Franciszka mówiącego, że wszyscy ludzie są dziećmi Boga. To jest herezja powszechnego zbawienia. Jest to całkowicie przeciwne nauce katolickiej i Pismu Świętemu. Papież Eugeniusz IV na Soborze Florenckim, sesja 11, 4 luty 1442 rok, ex cathedra: „Odnośnie dzieci, istotnie, ze względu na zagrożenie śmiercią, co często ma miejsce, kiedy żadna pomoc nie może być udzielona za pomocą innego środka jak tylko przez sakrament chrztu, poprzez który są one wyrwane spod władzy Szatana (grzech pierworodny) i przyjęte do grona dzieci Boga, zaleca się żeby chrzest święty nie był odwlekany na 40 dni albo 80 dni lub dowolny czas według pojęć pewnych ludzi…” (Denz. 712). Sakrament chrztu jest naszym narodzeniem w Bogu. Chrzest jest przyjęciem jako dziecka Bożego i nie ma innego sposobu wejścia do Mistycznego Ciała Chrystusa: Ewangelia Św. Jana 3:5- „Odpowiedział Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się kto nie odrodzi z wody i z Ducha Świętego, nie może wejść do królestwa Bożego.” Franciszek jest typowym faryzeuszem, którego ojcem jest diabeł. Jego „ojciec niebieski”  to jest Szatan: Ewangelia Św. Jana 8:44: „Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego”.

Niechaj Bóg Was błogosławi

Mr. & Mrs. White

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/E-Exchanges.php

GREGORIUS pragnie zwrócić jedynie uwagę, że zarzuty, pod adresem Bergoglio, o propagowanie gangreny moralnej i herezji są zupełnie niewłaściwe z tego prostego powodu, że Bergoglio jest takim katolikiem jak Ratzinger-Tauber, Wojtyła-Katz,  Montini czy cała zgraja rabinów. Krypto-żyd nigdy nie będzie uczniem Jezusa Chrystusa, zawsze natomiast będzie Go zwalczał, i Jego Kościół, wszelkimi sposobami. Nie oczekujmy od sępa w gołębim upierzeniu żeby się ujawnił albo żeby zmienił sępią naturę.

a1a

 

a1d

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.