Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio wygwizdany

Bergoglio wygwizdany

Bergoglio otrzymał brutalne przebudzenie w Tbilisi, w Gruzji, stolicy jednego z najstarszych chrześcijańskich krajów świata, na jego wypadzie tam 30 września 2016. Bergoglio jest przyzwyczajony do bycia witanym przez adorujących go fanów na jego wypadach, ale NIE TYM RAZEM !

a

Skwaszony Franciszek, zwany też Bergoglio, pokazany tu na zdjęciu. Sponiewierany przez Gruzinów na swoim niedawnym wypadzie do Tbilisi. Prawosławni wierzący są przynajmniej szczerzy w swoich chrześcijańskich przekonaniach. Żadną siłą nie daliby się zaciągnąć na fałszywą, anty-tradycyjną, anty-apostolską „msze” Novusa Ordo , (czyli tzw.’ nowego porządku’). Bergoglio był witany po przyjeździe przez protestujących, którzy nieśli transparenty z napisami; „… ‚Ten (Nowy) papież jest
heretykiem i Anty-Chrystem’ …”.

Tradycyjni duchowni prawosławni, oraz wierzący, jawnie odrzucili go i jego Novus Ordo „msze”. Jak tylko Bergoglio zszedł z samolotu, był witany na lotnisku w Tbilisi, nie poprzez pochlebczy tłum, ale przez demonstrantów niosących transparenty oświadczające: „. [Nowy] papież jest heretykiem i Anty-Chrystem” . Więcej protestujących przybyło gdy Bergoglio później, w ciągu dnia, odwiedził kościół Nowego Porządku.

01 października 2016, miał być wielkim dniem z ‚papieską’ ‚Msza ” Nowego Porządku, która miała zostać wystawiona na wielkim stadionie piłkarskim w Tbilisi.

Zamiast tego, stadion wyglądał tak, jakby został uderzony bombą przez islamskich terrorystów. Zamiast dziesiątek tysięcy oczekiwanych, przybyło zaledwie kilka tysięcy. Nowy Porządek Watykanu spodziewał się prawosławnej, ‚ekumenicznej” delegacji, ale ich miejsca zostały puste. Duchowni prawosławni zbojkotowali ‚papieża Nowego Porządku ‚ ponieważ, jak twierdzą, jego MARKSISTOWSKIE DOKTRYNY są heretyckie. W szczególności, prawosławni słusznie odrzucają ‚pro-gejowskie ‚ oświadczenia Bergoglio, które są w bezpośredniej SPRZECZNOŚCI z nauką Jezusa Chrystusa oraz Biblią. Odrzucają jakąkolwiek integrację z Nowym Porządkiem, który, jak oni mówią, zmusiłby Gruzję do zaakceptowania „małżeństw homoseksualnych”.

Prawdziwi katolicy, w tym przypadku prawosławni mają rację. Franciszek aka Bergoglio JEST HERETYKIEM. Jego domniemane doktrynalne nauki na temat „ekumenizmu „, („wszystkie religie są równe”, „wszyscy czczą tego samego Boga”), oraz na temat homoseksualizmu, a także rozwodów i ponownych małżeństw są wyraźnie przeciwko temu, co nauczał Jezus Chrystus i Biblia. Bergoglio odgrywa bardzo dobrze „bałagan” Nowego Porządku, który jest jawnie przeciw Tradycji Katolickiej i jest nieważny.

Prawosławni bardzo poważnie podchodzą do tych spraw, jak powinni wszyscy chrześcijanie, a więc słusznie uważają Bergoglio za sztucznego marksistę, a NIE za chrześcijanina.

Ojcowie Traditio

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1601.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *