Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Deus meus kosmateus czyli Bergoglio i ” tradycjonaliści „

Deus meus kosmateus czyli Bergoglio i ” tradycjonaliści „

Pytanie: „Dlaczego niektórzy tradycyjni katolicy zachowują się tak jak gdyby Bergoglio był zarówno Antychrystem i Wikariuszem Chrystusa?”

aaaaa

Błazeński antypapież Bergoglio, zwany Franciszkiem, marksista i antykatolicki marrano, który swego czasu fotografował się na Placu Świętego Piotra z doklejonym czerwonym nosem clowna, jest odpowiednikiem szczurołapa z Hammeln (der Rattenfanger von Hameln), tyle, że jest on nie z Hammeln ale z judeomasońskiego Rzymu, i prowadzi judeochrześcijańskie masy, przekonane o swym katolicyzmie, ku duchowej śmierci tak jak legendarne lemingi ku przepaści.

Neokonserwatywni członkowie nowego, judeochrześcijańskiego koncernu soborowego nie są w stanie wyzwolić się z bałwochwalczej papolatrii (kultu papieża) i tym samym nie potrafią dostrzec prostego faktu, że judeochrześcijański „neo-kościół” soborowy Nowego Porządku Świata absolutnie nie ma nic wspólnego z prawdziwym Kościołem Katolickim i z Jezusem Chrystusem.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

„Dlaczego niektórzy tradycyjni katolicy zachowują się tak jakby Bergoglio był jednego dnia Antychrystem a drugiego dnia już Wikariuszem Jezusa Chrystusa?” Odpowiedź jest prosta. Tacy ludzie nie są żadnymi tradycyjnymi katolikami. W ŻADNYM WYPADKU!!!

Oni są po prostu neokonserwatywnymi wyznawcami nowej judeomasońskiej religii soborowej. Ci biedni ludzie nie są w stanie wyzwolić się od bałwochwalczego kultu papieża (w tym wypadku jest to kult antypapieża!) i nie potrafią dostrzec prostej prawdy, że niedawno powstały watykański „neo-kościół” Nowego Porządku Świata nie jest w żadnym wypadku Kościołem ustanowionym przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa.

Ich sprzeczne oswiadczenia demaskują ich jako ciężko myślących i głupich, ażeby użyć słów Świętego Pawła Apostoła. W rezultacie płacą oni cenę za bycie głupimi. Prowadzeni są przez judeo-marksistę, krypto-żyda, który spełnia w tym wypadku rolę szczurołapa z Hameln ale w interesie judeomasońskiego Watykanu i prowadzi ich, jak szczury, ku duchowej śmierci.

Dlaczego tak się z nimi dzieje? Bo są zaślepieni swoim egoizmem i nienawiścią do prawdy tak jak starożytni Hebrajczycy, którzy odrzucili prawdziwego Mesjasza, Jezusa Chrystusa.

Pozostałości katolików, rozsiane w świecie, najczęściej bez kapłanów, trwają w oczekiwaniu na zmianę. Ale czy jest jakaś najmniejsza na to nadzieja? Trudno dzisiaj ją dostrzec.

Natomiast tak zwani, watykańscy „katolicy”, a w rzeczywistości członkowie judeochrześcijańskiego koncernu soborowego i wyznawcy nowej, judeochrześcijańskiej religii Nowego Porządku Świata, tak się mają do prawdziwych katolików jak ryba po żydowsku (gefilte fish) do ryby w górskim strumieniu.

lemingi 1

a333

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1605.htm

Czerwiec 2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *