Strona główna > NWO > Apokalipsa > Bergoglio z utęsknieniem wyczekuje antychrysta

Bergoglio z utęsknieniem wyczekuje antychrysta

Bergoglio razem z żydami wyczekuje antychrysta. Dał o tym świadectwo podczas niedawnej katechezy na pl. Św. Piotra. Obecny okupant Rzymu wyczekuje antychrysta „codziennie przygotowując się na spotkanie z Nim, jak oblubienica czekająca na swego oblubieńca” – jak sam stwierdził. Oczywiście uzurpator nie mówił wprost o antychryście ale to, iż Chrystus Bergoglio jest w istocie antychrystem wynika z jego kolejnej wypowiedzi.

W swojej katechezie zatrzymując się przy określeniu z Apokalipsy „Jeruzalem Nowe” Bergoglio wskazał, że Kościół ma być też miastem – symbolem współistnienia i ludzkiej relacyjności w pełnym tego słowa znaczeniu. „Nie będzie już wtedy żadnej samotności, nadużyć czy różnic natury społecznej, etnicznej czy religijnej, ale wszyscy będziemy jedno w Chrystusie” – powiedział.

Taka wykładnia jest w 100% syjonistyczna. Syjonistyczny Żyd, Pastor C. T. Russell w 1910 roku jednoznacznie narysował wizję żydowskiego „mesjasza” i jego „królestwa” podczas Walnego Zgromadzenia Żydów w Nowym Jorku.

„Mesjasz powstanie w znaczeniu objęcia kontroli nad sprawami ziemskimi, a rządy pogańskie ustaną; wszystkie narody służyć będą Mesjaszowi i będą Go słuchać. Wtedy Boży wybrany naród izraelski znajdzie się na czele światowych spraw, gdyż stanie się on wśród ludzi reprezentantem i narzędziem Królestwa Mesjaszowego, które będzie duchowe i niewidzialne… Ludzkość będzie wtedy doskonała, bo wszyscy uporczywi grzesznicy zostaną wygładzeni we wtórej śmierci. W międzyczasie Królestwo Mesjasza będzie błogosławić i podnosić Izrael, aby przez Izrael – w zupełnej zgodzie z Boską obietnicą i przysięgą złożoną Abrahamowi przed przeszło trzydziestoma stuleciami – błogosławieństwo mogło rozciągać się na każdy naród, lud, plemię i język”.

Żydowskie Królestwo Boże na ziemi, jak to sami określają syjoniści, jest „królestwem uniwersalnego pokoju, pomyślności, szczęścia i ekonomicznego bezpieczeństwa”.

Jak widzimy właśnie takiego królestwa oczekuje żydowska marionetka Bergoglio.

Bergoglio ze swoim przyjacielem rabinem Skorką. Rabin stwierdził niedawno: "Z utęsknieniem wyczekujemy mesjasza, jednak musimy jeszcze przygotować ziemię na jego przyjście".
Bergoglio ze swoim przyjacielem rabinem Skorką. Rabin stwierdził niedawno: „Z utęsknieniem wyczekujemy mesjasza, jednak musimy jeszcze przygotować ziemię na jego przyjście”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *