Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Bergoglio z szajką prowadzi islamską ofensywę na Europę

Bergoglio z szajką prowadzi islamską ofensywę na Europę

Jak dowiadujemy się z katolickiego portalu www.tradioninaction.com, szef judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, w dniu 20 czerwca 2016 roku upamiętnił, tak zwany, Światowy Dzień Uchodźcy (ustanowiony przez zjednoczone ruchy i organizacje lucyferiańskie – ONZ) i skorzystał z okazji ażeby wywrzeć presję na Wielką Brytanię ażeby ta, poprzez głosowanie w mającym się odbyć 23 czerwca referendum, pozostała w Eurosodomie.

A3

Na całe szczęście zamiar Bergoglio spalił na panewce. Jednakże na dzisiejszych fotografiach widzimy tego lucyferianina, Bergoglio, jak wykonuje następny znaczący krok w kierunku wymuszenia, głównie muzułmańskiego, zalewu eurosodomskich republik związkowych (krajów)  przez fałszywych uchodźców. Jest to polityka prowadzona, obecnie pod przewodem Bergoglio, przez antykatolickie loże judeomasońskie w łonie ruin Kościoła Katolickiego a także polityka realizowana przez rząd światowy, administrację Eurosodomy i judeomasońskie administracje wszystkich eurosodomskich landów (sowieckich republik związkowych).

a1

Co ciekawe to osoby, które fartuszkowiec Bergoglio wybrał do pozowania z nim podczas przejścia przez Plac Świętego Piotra i podczas przemówienia do zgromadzonych judeochrześcijan, jego wielbicieli, absolutnie nie reprezentowały nikogo z prawdziwych uchodźców z Syrii chociaż tocząca się wojna z zachodnimi terrorystami w tym kraju była rzekomo głównym powodem szerokiego otwarcia drzwi Eurosodomy dla uchodźców.

Na samym dole zamieszczone zostało video z nagraniem Francuzki z miasta Calais, która opowiada o sytuacji życiowej mieszkańców Calais, od chwili przyjęcia przez eurosodomskich „polityków” polityki imigracyjnej dla Eurosodomy. Jest to niezwykle cenne świadectwo, które powinien poznać każdy prawdziwy, chrześcijański Europejczyk, po prostu człowiek, a nie „człekokształtna istota dwuotworowa”.

a,a

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA

a9

Europejskie SUPERPAŃSTWO będzie wkrótce zaprezentowane. Narody europejskie będące własnością Unii Europejskiej zostaną „przemielone w jeden naród” nowego SUPERPAŃSTWA.

Ministrowie spraw zagranicznych Francji i Niemiec zamierzają wkrótce ujawnić plan skutecznego zneutralizowania pojedynczych państw członkowskich za pomocą tego co opisuje się jako „ultimatum”.

Pod presją radykalnych propozycji Unii Europejskiej państwa członkowskie utracą prawo do posiadania swoich własnych armii, do posiadania własnego prawa karnego, własnego systemu podatkowego albo banku centralnego a wszystkie te uprawnienia zostaną przeniesione do Brukseli.

Kontrowersyjne państwa członkowskie utracą także resztki swojej suwerenności, ktore posiadały do tej pory, takie jak posiadanie własnych granic, włącznie z procedurą wpuszczania na swoje terytorium uchodźcow i rozmieszczania ich na nim.

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/european-superstate-unveiled-eu-nations-morphed-one-post-brexit/#.V3PL2dSLRkh

Bracia, wszystko toczy się precyzyjnie według Protokołów Mędrców Syjonu. Oni są bez najmniejszych szans!!!
Bracia, wszystko toczy się precyzyjnie według Protokołów Mędrców Syjonu. Oni są bez najmniejszych szans!!!

ŻYDZI TAŃCZĄ

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A684-Migrant.htm

Data publikacji: 26.06.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *