Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio każe przepraszać homosiów i homosice

Bergoglio każe przepraszać homosiów i homosice

Fartuszkowy szef judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego, niejaki Bergoglio, znowu defekuje judeomasońskie ecie-pecie, jakoby katolicy powinni przeprosić sodomitów i gomorytów a ponadto powinni prosić Boga o przebaczenie.

Przepraszamy, przepraszamy, przepraszamy, Ojcze Święty!!!
Przepraszamy, przepraszamy, przepraszamy, Ojcze Święty!!!

Poniżej Redakcja W-P przedstawia wiadomość zamieszczoną na www.forumdlazycia.wordpress.com, pozostawiając ją bez komentarza, z powodów estetycznych.

Franciszek: Katolicy powinni przeprosić gejów i prosić Boga o przebaczenie

Katolicy i inni chrześcijanie muszą prosić o wybaczenie nie tylko osoby homoseksualne. — Muszą prosić Boga, by wybaczył, że ich dyskryminowali i wzbudzali wrogie postawy wobec nich

– powiedział   na   pokładzie samolotu, kiedy wracał do Rzymu z pielgrzymki w Armenii.

Dziennikarze poprosili Franciszka o skomentowanie słów Reinharda Marxa, przewodniczącego niemieckiego episkopatu, który powiedział, że katolicy są homoseksualistom winni przeprosiny, ponieważ przyczyniają się do ich marginalizacji i dyskryminacji.

Wypowiedź niemieckiego duchownego miała związek z tragicznymi wydarzeniami do jakich doszło w klubie gejowskim w Orlando.

Kościół  musi przeprosić za to, że nie zachowywał się wiele razy tak, jak powinien.   — Kiedy mówię “Kościół”, mam na myśli chrześcijan, ponieważ Kościół jest święty. Wszyscy jesteśmy grzesznikami. Wszyscy musimy przeprosić

– odparł Franciszek.

Jak tłumaczył,

— “Kościół powinien przeprosić nie tylko homoseksualistów, których obrażał,   — ale także biednych, wykorzystywane kobiety, a także każdego, którego nie obronił, kiedy mógł”.

—  Katechizm jasno podkreśla, że nie należy nikogo dyskryminować.

Jak dodał,   należy to respektować duszpastersko towarzyszyć.

– Jeśli jest gej, który ma dobrą wolę i szuka Boga,   — kim jesteśmy, żeby to oceniać?

– pytał.

***

źródło: TV Republika

Za; http://newsweb.pl/2016/06/27/franciszek-katolicy-powinni-przeprosic-gejow-i-prosic-boga-o-przebaczenie/

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2016/06/27/franciszek-katolicy-powinni-przeprosic-gejow-i-prosic-boga-o-przebaczenie/

Data publikacji: 27.06.2016

SUPLEMENT

a0

a222

A NA ZAKOŃCZENIE WSPANIAŁYCH WIADOMOŚCI „ODA DO RADOŚCI” PROSTO Z EUROSODOMY W WYKONANIU MUPPETA DONALDA.

Redakcja W-P zamieszcza poniżej, z portalu http://www.impantokratoros.gr/7B9E4CEE.pl.aspx, jedyny sensowny komentarz do otaczającej nas nierzeczywistości.

Bez obecności Boga człowieczeństwo popadnie w irracjonalizm

a33

Święty Mikołaj Velimirović, biskup Ochrydy

Gdyby Europejczycy od początku poszukiwali Ojca niebios i gdyby bardziej niż czegokolwiek innego pragnęli znaleźć się w Jego Królestwie, wszystko pozostałe byłoby im dane i wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Swoim szczęściem rozświetlaliby cały nie-chrześcijański świat, wielbiąc Boga, i dzięki temu wszystkie narody ziemi odrzuciłyby swych bożków i dążyłyby do przyjęcia chrztu aby stać się uczestnikami boskiego europejskiego tańca.

A jednak Europejczycy wybrali błędny szlak, daleki od Chrystusa. Mordują się nawzajem, walcząc o kawałek chleba, a mimo tego nie przestają być głodni; zbłądzili, kradnąc to, co do nich nie należy, a mimo tego ciągle im mało.

Europa w swoim oczytaniu jeszcze bardziej oślepła, obciążyła swój rozsądek brzemieniem erudycji i okazała się jeszcze bardziej głupią, ciemną i ubogą. Zwyczajem stało się dla niej poszukiwanie chleba, szczęścia i wiedzy w dali od niebieskiego Ojca, w dali od drogi, którą ukazał nam Chrystus.

Pozwala nam to wnioskować, że źródłem wszelkich wojen w Europie była walka Europy przeciwko Chrystusowi.

Powodem wszelkich boleści i zuchwalstwa Europy jest jej zaparcie się Chrystusa.

I sytuacja ta nie jest niczym nowym, lecz dzieje się tak od dawna; od chwili gdy papież przyczynił się do znienawidzenia Chrystusa przez ludzi, a Luter błędnie zinterpretował Jego nauki.

Nie bacząc na powyższe, nas samych nie cieszą niepowodzenia innych. Życzymy Europejczykom z całego serca aby odnaleźli prawdę i właściwą drogę; aby powrócili do Chrystusa, lecz nie poprzez papieża, czy luteranizm. Życzymy im by powrócili do Chrystusa swoich praojców; do Chrystusa, któremu oddawali cześć ich praojcowie wspólnie z naszymi prawosławnymi przodkami przez tysiąc lat.

Jest jedna rzecz, która szczególnie szkodzi Europie: fakt, że gardzi swoimi przodkami. Bóg dał nam przykazanie: Czcij swego ojca i swoją matkę … abyś długo żył i aby ci się dobrze powodziło na ziemi, którą ci daje Pan, Bóg twój (Pwt. 5, 16).

Dlaczego nasz lud uległ zniszczeniu? Stało się tak, ponieważ oddalił się od swoich korzeni, podążając śladem bezbożnych europejskich heretyków. Teraz, gdy posiedliśmy już tę wiedzę, powinniśmy dobrze przemyśleć drogę, jaką będziemy iść w przyszłości. Amen.

Święty Mikołaj Ochrydzki
„Słowa, które budzą.
Z wnętrza więziennych okien.
Orędzie dla ludu”.

Wydawnictwo „Orthodoxos kypseli”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *