Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Judeosatanista Bergoglio prosi żydów o talmudyczne modlitwy

Judeosatanista Bergoglio prosi żydów o talmudyczne modlitwy

Judeosatanista Bergoglio prosi żydów o talmudyczne modlitwy. Franciszek twierdzi, że katolicy są zjednoczeni i w łączności z żydami. Mówi, że darzy żydów ogromnym szacunkiem i prosi ich o talmudyczne modlitwy za siebie.

Vatican Pope

16 luty 2014 rok (www.visnews-en.blogspot.com)

VATICAN CITY, 13 luty 2014 (VIS)- „Jestem bardzo wam wdzięczny za wybitny wkład, który położyliście w dialogu i braterstwie pomiędzy żydami i katolikami i zachęcam was do kontynuowania działań w tym kierunku”-powiedział papież Franciszek do 55 członków delegacji American Jewish Committee, których przyjął dzisiejszego poranka w Hallu Konsystorza, przypominając także dobre stosunki jakie organizacja utrzymywała z jego poprzednikami jak i ze Stolicą Apostolską i z wielu przedstawicielami świata katolickiego. „W przyszłym roku będziemy obchodzić 50 rocznicę Deklaracji „Nostra Aetate” II Soboru Watykańskiego, która dzisiaj konstytuuje dla Kościoła niezawodny punkt odniesienia w stosunkach z naszymi „starszymi braćmi””-kontynuował Bergoglio. „Z tego dokumentu wynika nasza refleksja nad duchowym dziedzictwem, które jednoczy nas i które jest fundamentem naszego dialogu, który rozwinął się z nową energią. Ten fundament jest teologiczny i jest wyrazem nie tylko naszego pragnienia wzajemnego szacunku i poszanowania. Dlatego jest to ważne ażeby nasz dialog był zawsze głęboko naznaczony świadomością naszej relacji z Bogiem…”. Wreszcie ażeby wspólne wysiłki nie były bezowocne „ważne jest abyśmy poświęcili się przekazaniu nowym pokoleniom dziedzictwa naszego wzajemnego poznania, szacunku i przyjaźni, które dzięki zaangażowaniu takich stowarzyszeń jak wasze, wzrosły w ciągu tych lat. Jest to moja nadzieja dlatego, że badanie stosunków z judaizmem może nadal rozkwitać w seminariach i centrach formacyjnych katolików świeckich, jak i podobnie mam nadzieję, że pragnienie zrozumienia chrześcijaństwa może wzrastać wśród młodych rabinów i wśród społeczności żydowskiej”.

„Drodzy przyjaciele”-zakończył Bergoglio-„w ciągu kilku miesięcy będę miał radość odwiedzenia Jerozolimy, gdzie, jak mówi Psalm, my wszyscy jesteśmy zrodzeni i gdzie wszyscy ludzie spotkają się pewnego dnia. Towarzyszcie mi swoimi modlitwami ażeby ta pielgrzymka przyniosła owoce komunii, nadziei i pokoju. SZALOM!„.

Vatican Pope

Vatican Pope

Vatican Pope

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.mostholyfamilymonastery.com/truthreport/francis-says-catholics-united-communion-jews-says-esteems-asks-jewish-prayers/#.UwWpqtLuLEx

Data publikacji: 116.02.2014

Przekład: GREGORIUS

UWAGA! SUPLEMENT!

Redakcja W-P dodaje do niniejszego materiału krótką „notkę” Szanownego Pana Katolika Jana Turnau z uwagami na temat pochodzenia żyda Ratzingera-Taubera a także na temat pisemka internetowego Wolna-Polska. Interesujące wydzieliny intelektualne jak przystało na Pana Starszego Brata w Wierze.

Wytchnienie. Prababka Żydówka

Psalm 94,12-13
„Błogosławiony mąż, którego Ty wychowujesz Panie,
i pouczasz Twoim prawem,
aby mu dać wytchnienie
w dniach nieszczęśliwych.”
To tłumaczenie Tysiąclatki, Przekład Ekumeniczny 11 Kościołów polskich poradził sobie inaczej: „Szczęśliwy jest ten, którym Ty, Panie, kierujesz i uczysz go swego Prawa, aby mógł odpocząć po dniach nieszczęścia.” Błogosławiony czy szczęśliwy – oto mały dylemat, który tu często przedstawiam. Jestem na ogół za tym drugim, tu stanowczo, bo chodzi o szczęście. Owszem, wbrew Prawu nie jest w istocie możliwe, ale jak cenne jest stwierdzenie, że należy nam się czasem wytchnienie. Albowiem życie nie jest romansem, jak głosi dawne porzekadło, oj, nie.
A teraz malutki przegląd prasy, samochwalczy: oto mój felieton z ostatniego ”Magazynu Świątecznego”, nie każdy go czytał.
”Głośne myślenie
Prababka-Żydówka
Jonasz
«Koci, koci, łapci,
pojedziem do babci,
ale ani słówka,
bo babcia Żydówka».
Nie posłucham jednak księdza Twardowskiego i odnotuję, co przeczytałem we francuskim miesięczniku katolickim ” La Lettre” (nr 59, styczeń 2014), promującym dialog chrześcijańsko-żydowski. Otóż Aron ben Gilad, katolik pochodzenia żydowskiego, zbadał na swoim blogu pochodzenie papież Benedykta XVI. Pochodzi on po kądzieli od Judy Loewa ben Bezabela, rabina Pragi (1512-1609), który poślubił Perlę Shmelkes-Reich (1516-1610). Idąc przez następne pokolenia dochodzi się do Elizabeth Tauber, konwertytki na katolicyzm (ur. 1834), która poślubiła z kolei Antona Petera Peintnera. Maria Tauber-Peintner (ur. 1855) wyszła za Isidora Riegera. Maria Peintner-Rieger wyszła z kolei za Josepha Ratzingera, ojca Josepha Aloisa Ratzingera.
Papież miałby zatem prababkę Żydówkę w sensie religijnym, ale ona sama też mogła wyjść za człowieka o tej przynależności narodowej, czyli może babka Żydówka… Judeosceptykom współczuję.”
Po czym zajrzałem do Google`a i znalazłem tam pisemko internetowe ”Wolna Polska”, a w nim informację, że Joseph Ratzinger (tak, chodzi o przyszłego papieża) w sierpniu 1987 roku dokonał w Holandii mordu rytualnego na pewnej dziewczynce. A papież Bergoglio to judeosatanista…

Za: http://janturnau.blox.pl/html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.