Strona główna > NWO > Bergoglio promotorem żydo-islamskich mordów na chrześcijanach

Bergoglio promotorem żydo-islamskich mordów na chrześcijanach

„Watykan: Imam Modli się o zwycięstwa nad niewiernymi”

Muzułmańskie wezwania, prośby, modlitwy do Allacha o mordy na chrześcijanach nie mogą pozostać bez odzewu. To, szczególnie kiedy ze strony hierarchii kościoła posoborowego padają słowa utożsamiania się z bogami żydów i muzułmanów.
Tak jest i tym razem, antychrysty posoborowe są publicznymi mentorami prawa do mordów i to Sobór Watykański II, posoborowi „papieże” są faktycznymi sprawcami – prowokatorami – tych zamachów w Sri Lance i innych częściach świata.
Przypominamy tu art. sprzed lat, gdzie na zaproszenie do Watykanu mułła podziękował modlitwą Koranu wzywającą do mordu na niewiernych.
Na Watykanie szaleje apostazja i jedynym ratunkiem przed mieczem Mahometa jest odrzucenie apostazji soborowej, ogłoszenie posoborowców exkomunikowanymi, a w miejsce dialogu, podjęcie walki przeciwko żydom i muzułmanom, bo to są bracia, to dwie ręce tego samego szatana. A czy tu bomby podkładają „wierni” muzułmanie, czy Mossad — jest bez znaczenia.

Red. Gazeta Warszawska

+

 Rzym. Na ostatnim spotkaniu modlitwy o pokój w Ziemi Świętej ma imam w Watykanie do “zwycięstwa nad niewiernymi” modlił się (zdjęcia). Dziennikarz Hamed Abdel-Samad, który płynnie mówi po arabsku, w przeciwieństwie do naiwnych zrób gooders całym świecie idealnym, a zwłaszcza ideologii wielokulturowości Koran wie najlepiej, pisze na swojej stronie na Facebooku : “W ogrodzie Watykanu decyduje muzułmaninem Duchowe jego modlitwa z wersetu: Niech Bóg pomoże nam do zwycięstwa nad niewiernymi! Wzywam, że modlitwa o pokój! “

https://twitter.com/RorateCaeli/status/1119889066026328065

kath.net pisze:

W poniedziałek, Arab Network News Al Arabiya wideo wydała fragment spotkania w Watykanie. Nagłówek brzmi: “Imam cytuje Koran po raz pierwszy w Watykanie” film pokazuje modlitwy muzułmańskiego duchownego z arabskimi napisami. Al Arabija, ale nie daje żadnych informacji na temat Koranu lub umieścić konkretne treści.

Na wtorek Hamed urodził się i wychował w Egipcie Abdel-Samad potwierdził jego wpis z niedzieli. Radio Watykańskie zaprzeczyć, że duchowni muzułmańscy modlili się do zwycięstwa nad niewiernymi, on pisze. Następnie cytuje werset 286 drugiego sura Koranu, który kończy się słowami: “Jesteś naszym Protector, pomóż nam przeciw ludowi niewiernych!” Na zamówienie potwierdzone Abdel-Samad, że śledził ceremonię w telewizji. Zrozumiał, Arabski i wiedział cytowanego Koranu oraz. Szejk to się być może w dobrej wierze, because’ll również powiedział w punkcie, że wszyscy prorocy są równe. Jednakże oni również pokazać, jak problematyczne są Koran przytacza legitymizować spokój, pisze w konkluzji.

Historyk i autor Michael Hesemann potwierdziła na swojej stronie na Facebooku, przyjmuje oświadczenia Hamed Abdel-Samad. Muzułmanie mieli organizatorzy “złośliwe oszustwo”, pisze dosłownie. Oprócz nieszkodliwe składać modlitwy Imam zaczął od drugiego sura Koranu do quote’ll opowiedział się Boga do zwycięstwa nad niewiernymi. Odmowa Radia Watykańskiego wyjaśnił Hesemann z faktem, że nie nikt nie wiedział, Koran lub arabskiego słowa. Oświadczenia Imama, ale są udokumentowane i możliwe do zweryfikowania przez nagrań wideo. Podsumowując, Hesemann podziękował tym, którzy pomogli mu w wykrywaniu i ma nadzieję, że to “oszustwo” pomoże zrozumieć islam.

Kiedy w końcu, są nasi przywódcy Kościoła i ludzi prasowych czoła rzeczywistości i zobaczyć islam, co to jest? Perfidny mikstura kłamstwa, kłamstwa i pogardy dla ludzkości w płaszczykiem religii.

by Adm on 13/06/2014 in Antykościół, Judaizm i islam

http://gazetawarszawska.eu/2014/06/13/watykan-imam-modli-sie-o-zwyciestwa-nad-niewiernymi/

JAK DŁUGO JESZCZE KATOLICY DADZĄ SOBIE ROBIĆ WODĘ Z MÓZGU PRZEZ OSZUSTÓW Z RADIA WATYKAŃSKIEGO?Wpisał: Dextimus   14.06.2014.

Jak długo jeszcze katolicy dadzą sobie robić wodę z mózgu przez oszustów z Radia Watykańskiego ?

13 czerwca 2014

Wspieraj nas w walce przeciwko niewiernym – Radio Watykańskie przyznaje w końcu…

postawione pod ścianą, że te słowa padły podczas modlitwy w ogrodach watykańskich.

[ Islamfachmann: Koran-Rezitation bei Friedensgebeten ist legitim

Dieser Text stammt von der Webseite http://de.radiovaticana.va/articolo.asp?c=806221
des Internetauftritts von Radio Vatikan  ]

Po czem dyżurny jezuita o. Felix Körner uspokaja, że nic się nie stało, że ten cytat z Koranu wspaniale komponuje się z modlitwami o pokój, a słowo „niewierni” oznacza tych, którzy nie wierzą w jednego Boga, więc z pewnością nie odnosi się ani do żydów ani do katolików.

Jak długo jeszcze katolicy dadzą sobie robić wodę z mózgu przez oszustów z Radia Watykańskiego?

Napisał Dextimus dnia 13.6.14

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12914&Itemid=55

Za: https://gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/3387-bergoglio-promotorem-zydo-islamskich-mordow-na-chrzescijanach

21.04.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.