Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio – promotor żydomasońskich perwersji

Bergoglio – promotor żydomasońskich perwersji

Kiedy w USA protestanccy przywódcy zwalczają sodomickie „małżeństwa” to Bergoglio zmienia swoją organizację w melinę sodomofilów.

Wesoła ferajna jarmułkowców obraduje nad nową linią bestializacji gojów na bazie Talmudu.
Wesoła ferajna jarmułkowców obraduje nad nową taktyką bestializacji gojów na bazie Talmudu.

Lesbijska członkini Parlamentu Europejskiego podarowała Bergoglio tęczową wstążkę sodomicką przeznaczoną do noszenia przez gejów i lesbije. Czy on rzeczywiście to nosił czy nie to nie ma znaczenia bo lesbija była wyraźnie ośmielona przez prosodomickie oświadczenia Bergoglio. To wszystko jest częścią planu tego złoczyńcy aby przekształcić neo-kościół w żydowskie narzędzie modernistyczno-liberalnej rewolucji marksistowskiej z którą to rewolucją Bergoglio był związany jeszcze w Argentynie.

W USA przywódcy protestanccy organizują protesty przeciwko „małżeństwom gejowskim” i usiłują zapewnić ochronę dla chrześcijan, których organizacje charytatywne, szpitale i szkoły, próbują zachować pozory chrześcijańskiej praktyki.

Chrześcijańskie przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy, w całych Stanach Zjednoczonych, są celem prześladowań i szykan jako ośrodki „dyskryminacji”. Jest to jeszcze jeden żydo-liberalny przekręt popełniany przy cichym przyzwoleniu żydo-lewicowych mediów w USA.

Nawet świecki, światowy Wielki Bóg Rasizmu, Martin Luther King, nawoływał chrześcijan do nieposłuszeństwa obywatelskiego wobec rządowych praw, które przemocą łamią ich światopogląd. Najwyraźniej nieposłuszeństwo obywatelskie zostało kanonizowane tylko w przypadku dyskryminacji murzynów natomiast dyskryminowani chrześcijanie nie są wspierani przez tychże żydo-liberałów, są natomiast szykanowani.

Chociaż wielu protestanckich pastorów i kongregacji walczy przeciwko antychrześcijańskim prawom w USA to neo-kościół NWO pod zarządem Bergoglio wymięka i tchórzy. Z Bergoglio głoszącym niemoralne i antykatolickie bzdury o „przygarnianiu” sodomitów, którzy praktykują jeden z czterech Biblijnych Grzechów Wołających o Pomstę do Nieba, nie jest żadnym zaskoczeniem nawet to, że neokonserwatyści neo-kościoła wycofali się z walki przeciwko tej potwornej niemoralności.

W 2011 roku Katolicka (sic!) Konferencja Biskupów zajęła się tą kwestią. To zaangażowanie z pewnością wygasło od 2013 roku kiedy Bergoglio „Mr Gay Man of the Year” został wybrany przez judeochrześcijańską sektę soborową na stanowisko jej szefa. (Niektóre informacje do tego komentarza zostały zaczerpnięte z doniesień Associated Press).

Prawdziwi katolicy! Trzeci Pedofilski Pseudo-papież Bergoglio dodał sodomofilię do swojej pedofilii. To wszystko jest częścią planu tego złoczyńcy aby przekształcić neo-kościół w żydowskie narzędzie modernistyczno-liberalnej rewolucji marksistowskiej z którą to rewolucją Bergoglio był związany jeszcze w Argentynie. Najnowsze wiadomości wskazują, że zamierza on kan(t)onizować marksistowskiego pseudo-biskupa Oscara Romero. Tymczasem neo-kościelni pseudo-tradycjonaliści, którzy dali się nabrać na oszustwo Ratzingera-Taubera w sprawie Wielkiej „Nadzwyczajnej” Mszy z 2007 roku, są teraz potępiani przez Bergoglio jako heretycy „pelagiańsko-donatystyczni”. Całkowita zmiana frontu nie mogłaby być bardziej zasłużona dla grupy perfidnych zdrajców Wiary Katolickiej!

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) :  http://www.traditio.com/comment/com1504.htm

Data publikacji: 7.04.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *