Bergoglio oficjalnie zatwierdza aborcję, homo-sodomię i pedofilię

Mistrz Bergoglio oficjalnie zatwierdza dzieciobójstwo (tzw. aborcję), homo-sodomię i pedofilię w swojej antykatolickiej organizacji.

Pękam ze śmiechu kiedy myślę o tych durniach akceptujących każde łajno, które podsyła loża
Pękam ze śmiechu kiedy myślę o tych durniach akceptujących wszystko co podsyła im nasza loża

Mistrz Bergoglio uczynił następny krok na drodze moralnej degeneracji za pomocą „absolucji” najcięższego grzechu dzieciobójstwa (tzw. aborcji), już nie potrzeba żalu, skruchy i pokuty w nowym „kościele” Nowego Porządku Świata.

Każdy ma wolną rękę i ulgę w okresie lipnego „Roku Miłosierdzia”. I znowu antykatolickie akcje tego marksistowskiego faceta, który pełni funkcję szefa nowego „kościoła”Nowego Porządku Świata są powszechnie odbierane jako pasterskie a nie doktrynalne. Ten sam przekręt jest jak zwykle użyty do niszczenia „instytucjonalnego” kościoła po II Soborze Watykańskim.

Zapomnijcie o Nastradamusie, zapomnijcie o Malachiaszu. Wystarczy abyście czytali komentarze ojców TRADITIO. Czyż nie przepowiedzieliśmy, że Bergoglio ostatecznie zatwierdzi dzieciobójstwo nienarodzonych (tzw. aborcję) tak jak już to zrobił z homo-sodomią i pedofilią?

Teraz Bergoglio zatwierdził de facto dzieciobójstwo nienarodzonych (tzw. aborcję) przy pomocy swojego lipnego „Roku Miłosierdzia”, będącego częścią Nowego Porządku Świata, jako pretekstu do niewiarygodnej, antykatolickiej, topornej niemoralności. Jest jedna rzecz, którą można powiedzieć o Bergoglio, a mianowicie to, że jego moralność śmierdzi jak świński chlew. Przepraszamy świnie. One są bardziej moralne .

Bergoglio ogłosił w dniu 7 maja 2015 roku, że wysyła tak zwanych, „misjonarzy miłosierdzia” aby „udzielili absolucji” aborcjonistom i kobietom, które dokonały aborcji i aborcjonistom-„lekarzom” i aborcjonistkom-„pielęgniarkom”, z najcięższego grzechu aborcji, jednego z Czterech Grzechów Wołających O Pomstę Do Nieba. I Bergoglio nawet nie wzywa do pokuty. Miliony, miliony zamordowanych dzieci muszą krzyczeć do Nieba ze stert śmieci żeby skazano tego antypapieża na zatracenie.

W rzeczywistości Bergoglio powrócił do najgorszej perwersji kościelnej doktryny popełnianej przez Kościół okresu Renesansu, kiedy „odpusty” można było kupić. Oczywiście to wszystko jest oszustwem. Nowy „kościół” usunął Sakrament Pokuty i zastąpił go „Obrzędem Pojednania”. Tak więc ten nowy „kościół” Nowego Porządku Świata nie posiada żadnej mocy „odpuszczania” czegokolwiek.

Tym nie mniej neo-kościelniacy (członkowie judeochrześcijańskiej organizacji soborowej) będą utwierdzani w przekonaniu, że mają wolną rękę w okresie od 8.12.2015 do 20.11.2016 roku. Obrzydliwość Bergoglio wepchnie wiele dusz do piekła. Oficjele nowego Watykanu w dniu 7 maja 2015 roku musieli balansować na linie próbując wyjaśnić jak to, co zrobił Bergoglio, jest katolickie (oczywiście nie jest!).

Nawet osobisty rzecznik Bergoglio, Federico Lombardi, przyznał, że czyn Bergoglio „wywoła zamieszanie”. Po raz kolejny antykatolickie czyny tego marksistowskiego antypapieża tłumaczone są jako „pastoralne a nie doktrynalne”. (Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „The London Times”).

Dzieciobójstwo (tzw. aborcja) jest główną przyczyną śmierci w USA
Dzieciobójstwo (tzw. aborcja) jest główną przyczyną śmierci w USA

Prawdziwi katolicy! Pamiętajcie, że to jest to samo „pastoralne” oszustwo, jakie zdemaskowano, a będące środkiem do zniszczenia katolicyzmu w „instytucjonalnym” nowym „kościele” Nowego Porządku Świata, który zastąpił „instytucjonalny” „kościół” po modernistycznym II Soborze Watykańskim (1962-1965). Pamiętajcie zdanie: „Nie zmieniamy Mszy Katolickiej, nie zmieniamy doktryny katolickiej, nie zmieniamy moralności katolickiej. Jesteśmy jedynie bardziej „duszpasterscy”.

A jaki był rezultat. Msza katolicka została zniszczona w nowym „kościele” Nowego Porządku Świata i została zastąpiona lipną posługą judeo-protestancką. Doktryna katolicka została zniszczona w nowym „kościele” do tego stopnia, że odbywają się „pogrzeby” psów w obrzędzie nowego „kościoła” Nowego Porządku Świata.

Katolicka moralność została zniszczona w nowym „kościele” Nowego Porządku Świata do tego stopnia, że jego antypapieże, pseudokardynałowie, pseudobiskupi i pseudoksięża są pogrążeni w bagnisku pedofilii, są współudziałowcami pedofilii, współudziałowcami homo-sodomii a teraz współudziałowcami aborcji.

BERGOGLIO BICZUJE CHRYSTUSA

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.traditio.com/comment/com1505.htm

Data publikacji: 13.05.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *