Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio odwiedza meczet w Baku

Bergoglio odwiedza meczet w Baku

Wizyta Bergoglio w meczecie Heydara Aliyeva w Baku.

W białej szacie szejk Bergoglio, na głowie biała kipa, a w czarnej szacie szejk Haji Allahshükür Hummat Pashazade w białym turbanie. Przynależność członkowska do lóż bardzo pokrewnych.
W białej szacie szejk Bergoglio, na głowie biała kipa, a w czarnej szacie szejk Haji Allahshükür Hummat Pashazade w białym turbanie. Przynależność członkowska do lóż bardzo pokrewnych.

Jednym z końcowych miejsc ostatniej podróży Bergoglio do Azerbajdżanu był meczet Heydara Aliyeva w Baku. Wkrótce po przybyciu do meczetu Bergoglio został obdarowany przez Wielkiego Muftiego Kaukazu i szejka ul-Islam, Haji Allahshüküra Hummata Pashazade, takimi podarunkami jak egzemplarz Koranu i muzułmański dywanik modlitewny.

Jak można poniżej zauważyć na gif, Bergoglio skłonił się przed Koranem tak jak to robi przed Nowym Testamentem i przed tabernaculum podczas judeochrześcijańskich obrzędów soborowych, zwanych „mszą” Novus Ordo, a także skłonił się przed Wielkim Muftim, który, na to wygląda, był usatysfakcjonowany.

Niestety, nic nie wiadomo co Wielki Mufti powiedział Bergoglio ale można się zastanawiać czy Bergoglio otrzymał następny wykład nauk Koranu, tak jak to się już zdarzyło w tureckim Niebieskim Meczecie?

a10

a2

a111

Słynny Wielki i Pokorny Staruch Watykański, Bergoglio,  aktywnie i w pokorze islamizuje, judaizuje i demonizuje niedobitki chrześcijańskiej niegdyś Europy budując Jedną Światową Religię Antychrysta. ANATHEMA SIT !

bergoglio-swinia

a01

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/10/francis-visit-to-heydar-aliyev-mosque.html

Data publikacji: 15.10.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.