Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio neguje Pismo Święte !

Bergoglio neguje Pismo Święte !

Antypapież Bergoglio jest gorszy od Lutra – neguje już nawet Pismo Święte!

Bez wiary zaś nie można się Bogu podobać (św. Paweł Apostoł).

„Wiara jest początkiem ludzkiego zbawienia, podstawą i korzeniem wszelkiego usprawiedliwienia; bez wiary niepodobna podobać się Bogu (Żyd. 11, 6) i do towarzystwa dzieci Bożych się dostać”.

(Sobór Trydencki, Sess. VI c. 8. Denzinger: Enchiridion n. 801)

aaa

Jorge Bergoglio – „Papież” religii Novus Ordo

Jorge Bergoglio stwierdził już, że „nie ma katolickiego Boga”, a także był w stanie wypowiedzieć niedawno cztery herezje w trzech zdaniach (czytaj tutaj), przy okazji oddając hołd herezjarsze Lutrowi, więc nie dziwi mnie już za bardzo to, co on mówi oraz robi. Dziwi mnie natomiast ogromnie całkowicie niezrozumiała dla świadomego katolika postawa tak wielu zwiedzionych wiernych i duchownych, którzy wciąż uznają go za prawdziwego Papieża… Dlaczego są oni aż tak zaślepieni i zamknięci na Prawdę? Dlaczego wciąż nie dociera do nich, kogo uznają za Następcę Św. Piotra i Namiestnika Chrystusa Pana na Ziemi? Dlaczego częściej oburzają się oni na jego (oczywiście również oburzające) wypowiedzi w sprawach moralności, ale całkowicie pomijają jego wypowiedzi w sprawach Wiary, które przecież dalece bardziej obrażają Boga i oddalają go od prawdziwego Kościoła katolickiego?

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2017, roku maryjnym, w którym będziemy obchodzić rocznicę 300 lat koronacji koronami papieskimi Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej – Królowej Polski oraz 100 lat od Objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie, nasza Pani i Królowa raczy wyprosić przed Tronem Bożym Narodowi Polskiemu łaskę prawdziwego nawrócenia, przylgnięcia do Katolickiej Prawdy i wytrwania w niej w tych wyjątkowo ciężkich i niespokojnych czasach, w jakich przyszło nam żyć. 

Michał Mikłaszewski

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2016/12/antypapiez-bergoglio-jest-gorszy-od.html

Data publikacji: 29.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *