Bergoglio modli się za swojego kumpla, terrorystę

Bergoglio podekscytowany widokiem rabina Skorki, swego najlepszego kumpla i rabinicznego sutenera.

a
W dniu 13 września 2016 roku, Szymon Peres miał ogromny zawał, został przyjęty do szpitala i wprowadzony w stan medycznej śpiączki. Wiadomość o tym wydarzeniu szybko dotarła do Watykanu, gdzie najlepszy kumpel Franciszka z Argentyny, rabin Skorka, zatrzymał się na wizytę. Franciszek nie marnował czasu aby naprędce zorganizować ‚międzyreligijna’ sesję modlitewną z rabinem Skórka, „… o siłę dla Peresa (i jego rodziny) oraz jego pełnego powrotu do zdrowia….” Skąd my to wiemy?

Wiemy to, ponieważ po zakończeniu owej ‚modlitewnej sesji międzyreligijnej’ , Franciszek usiadł i napisał list do do Szymona Peresa informujący go o tym, co właśnie zrobił. Biuro Peresa powiedziało prasie izraelskiej, że Franciszek modlił się: „…specjalną modlitwę za Peresa wraz z Rabinem Abrahamem Skórka z Argentyny. Modlili się razem i prosili , aby przekazać swoje ciepłe życzenia i modlitwy dla jego szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia…”

http://www.jpost.com/Christian-News/Pope-Francis-prays-for-Shimon-Peres-to-have-a-full-recovery-after-stroke-468053

Franciszek ostatnio widział Szymona Peresa, kiedy wpadł na wizytę w maju 2016 roku. W czasie wcześniejszej wizyty, we wrześniu 2014 roku, Peres zaproponował Franciszkowi, aby przewodniczył miedzy-wyznaniowej organizacji międzyreligijnej, Organizacji Narodów Zjednoczonych Religii, „.. aby zwalczać terrorystów, którzy zabijają w imię wiary…”

http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Peres-proposes-UN-for-religions-to-pope-at-Vatican-374526

Jeśli to dojdzie do skutku przygotuj się na dużo więcej nielegalnych imigrantów przybywających do Europy i na Franciszka dającemu im ‚duchowe uściski’ w imię walki z terroryzmem… Kim jest ów Szymon Peres ?

a

Peres, który był sekretarzem generalnym Ministerstwa Obrony w 1954 roku był odpowiedzialny za tzw. aferę Lavona. Afera Lavona była tajną operacją Izraelska, w której Żydzi egipscy, wspierani przez służby wywiadowcze Izraela, instalowali bomby w różnych obiektach cywilnych, należących do Egipcjan, Amerykanów czy Brytyjczyków, takich jak kina, biblioteki i amerykańskie ośrodki edukacyjne. Zbrodnie te były operacjami fałszywych flag i za to zostało obwinione tzw. Bractwo Muzułmańskie i komuniści.

Poza aferą Lavona, Peres odegrał również znaczną role w planowaniu w 1954 Wojny Sueskiej (wybuchła w 1956 r. i trwał do 1958 r.), (izraelskiej inwazji na Egipt). Był on wczesnym zwolennikiem nielegalnych osiedli na Zachodnim Brzegu i był architektem programu nuklearnego Izraela, który został użyty przez izraelskich liderów aby grozić światu szantażem nuklearnym, (tzw. Opcja Samsona).

Wszystko wskazuje na to, że można też mieć duże podejrzenia, że Szymon Peres również odgrywał ważną rolę w atakach 11 września 2001. To jest żałosne, że ten terrorysta otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla w 1994 roku.

Teraz, gdy już wiemy kim jest Peres, pamiętajmy, ze Franciszek modlił się w Watykanie, z talmudyczno-żydowskim rabinem, za
„…rodzinę Peresa i o jego całkowite wyleczenie… „. Nigdy w przeszłości Franciszek nie próbował nawrócić Peresa na wiarę katolicką, ani nie skarcił go za bycie terrorystą.

Jak zwykle Franciszek nie wykazuje troski o czyjąkolwiek dusze. Wydaje się, ze Franciszek naprawdę lubi owego starego terrorystę, ponieważ dzieli te same długoterminowe cele co Peres. W końcu to w ramach zaproszenia przez Henrique Cymermana i Szymona Peresa, Franciszek odwiedził Izrael w roku 2014.

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/09/francis-was-excited-to-see-rabbi-skorka.html

Tłumaczenie: Renata

P.S. Suplement:

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *