Strona główna > NWO > Apokalipsa > Apostata-żydomason Bergoglio członkiem żydomasońskiego Rotary Club

Apostata-żydomason Bergoglio członkiem żydomasońskiego Rotary Club

ry20Dokument ostatnio ujawniony w Argentynie dostarcza dowodu na to, że pseudo-„kardynał” Jorge Bergoglio był członkiem żydomasońskiego Rotary Club w Buenos Aires. Jak wiadomo, Rotary Club, tak jak i Lions Club, jest para-żydomasońską instytucją używaną przez żydomasonerię do rekrutacji członków i rozpowszechniania swoich idei. Oba „kluby” praktykują religijny indyferentyzm, wyznają ogólnikowy i mglisty deizm i stoją w opozycji do Kościoła Katolickiego w jego twierdzeniu, że reprezentuje jedyną, prawdziwą religię. Przed II Soborem Watykańskim Kościół Katolicki mocno naciskał na swoich wiernych aby nie wstępowali w szeregi członkowskie obu wspomnianych organizacji. Dzisiaj, po rewolucyjnym przewrocie dokonanym przez żydomasonerię na II Soborze Watykańskim, tak zwany nowy „kościół” soborowy jest gorącym przyjacielem i sojusznikiem żydomasonerii a wielu jego fałszywych neo-„prałatów” wstępuje w szeregi członkowskie żydomasonerii a także tychże „klubów”, tak jak to uczynił soborowy neo-„kardynał” Bergoglio. Poniżej zamieszczona jest fotokopia listu fałszywego neo-„kardynała” Bergoglio zawierający podziękowania wyrażone pod adresem dyrektorów Rotary Club. Podziękowania złożone zostały przez Bergoglio za potwierdzenie przez Rotary Club jego Honorowego Członkostwa w tej organizacji. Dokument ten poprzedzony jest tłumaczeniem z języka hiszpańskiego.

„Arcybiskup Buenos Aires                                                                                                              Prot.N. 753/99                                                                                                                                  Buenos Aires, 26 lipca 1999 r.

Szanowny Pan Juan Carlos Becciu

Prezes Rotary Club, Buenos Aires

San Martin, 969 P.8

1004 Buenos Aires

Z najgłębszym szacunkiem:

Jest mi szczególnie miło zwrócić się do Pana, Panie Prezesie, z potwierdzeniem otrzymania przeze mnie uprzejmego zawiadomienia, datowanego na 23 bieżącego miesiąca, które Pan, wraz z Sekretarzem Honorowym, wysłaliście mi i w którym to zawiadomieniu zatwierdzacie mnie Panowie jako Członka Honorowego tej prestiżowej instytucji. Głęboko Panu dziękuję za tę uprzejmość i jednocześnie gratuluję Panu wybitnej pracy, którą Pan wykonuje dla dobra społeczeństwa.

Jeszcze raz proszę przyjąć wyrazy mojego serdecznego szacunku.

Monsignor Jorge Mario Bergoglio

Arcybiskup Buenoas Aires

Prymas Argentyny

(Przypis pochodzący od Rotary Club)

Jako instytucja argentyńska, wysłaliśmy gratulacje naszemu byłemu członkowi honorowemu, który był zaszczycony Argentyńską Nagrodą Osobowości Roku 2005, Monsignor Jorge Bergoglio, dzisiaj papież Franciszek I.

ry10

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) : http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_168_Rotary.html

Data publikacji: 17.09.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.