Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio buduje jedną światową religię NWO

Bergoglio buduje jedną światową religię NWO

Bergoglio, tak jak puzzle, składa różne wyznania w jedną światową religię New World Order. Przygotowuje zjednoczenie wszystkich heretyków.

W gabinecie Bergoglio leży dokument, który może zmienić bieg historii heretyckiego „chrześcijaństwa”. Głosi on zakończenie wrogości pomiędzy katolikami i ewangelikami i oświadcza, że dwie tradycje są obecnie „połączone w swojej misji dlatego, że głosimy jedną i tę samą Ewangelię”.

BERGOGLIO MARRANO VATICAN

Bergoglio zamierza podpisać ten tekst w 2017 roku z okazji 500 – lecia Reformacji, wspólnie z protestanckimi przywódcami reprezentującymi około 1/4 chrześcijan świata. Bergoglio jest przekonany, że Reformacja już się zakończyła. Uważa on, że dokonała się ona w 1999 roku kiedy „sekta soborowa”, podająca się za Kościoł Katolicki, i Światowa Federacja Luterańska, przyjęły wspólną deklarację o usprawiedliwieniu, nauce leżącej u podstaw protestu Lutra.

Niemiecki warchoł oskarżył Kościoł Katolicki o to, że naucza on tego, że człowiek jest zbawiony dzięki Wierze i dobrym uczynkom a nie „jedynie przez Wiarę”.

W 1999 roku, po bogatych treściowo rozmowach, katoliccy i protestanccy teologowie doszli do wniosku, że dwie społeczności obecnie podzielają „powszechne rozumienie naszego usprawiedliwienia Łaską Bożą przez Wiarę w Chrystusa”.

W 2006 roku Światowa Rada Metodystow także przyjęła deklarację. Ale ani jeden znaczący przywodca „nowonarodzonych chrześcijan” nie wystąpił z publicznym uzasadnieniem tekstu. Dlatego większość z 600 milionów ewangelików świata nie ma o tym pojęcia, że protest luteranizmu został zakończony.

Wszędzie, od slumsów Sao Paulo do wieżowców Seulu, ewangelicy i katolicy patrzą na siebie nieufnie. Wielu ewangelików odmawia nawet uważania katolików za chrześcijan kiedy jednocześnie ci drudzy uważają denominacje ewangelickie za „sekty”. Jednakże nie wszystkich opanowały uczucia wrogości. Jeszcze w 1984 roku wpływowe czasopismo charyzmatyków opublikowało artykuł pod tytułem „Trzy nurty, jedna rzeka?”.

Autor artykułu Richard Lovelace utrzymywał, że katolicyzm, ewangelizyzm i pentekostalizm (zielonoświątkowcy – tłum.) są trzema nurtami tworzącymi jedną wielką rzekę chrześcijaństwa (Liczni obserwatorzy uważają ewangelicyzm i pentekostalizm za jeden nurt biorąc pod uwagę, że większość zielonoświątkowców to ewangelicy).

Lovelace pisze: „Będzie wiele węzłów, które trzeba będzie rozwiązać zanim będziemy mieli jeden Kościół, który będzie prawdziwie katolicki, ewangelicki i pentekostalny”.

a22

Koszerny Bergoglio z judeochrześcijańskiej sekty soborowej Vaticanum II jest apostatą. To co widzimy to następne kroki w kierunku stopienia wszystkich religii w jedną, preludium do nadejścia Antychrysta. Aktem apostazji jest zaprzeczanie, że Trójca Przenajświętsza jest prawdziwym Bogiem a czyni to właśnie Bergoglio, i tak samo zrównywanie fałszywych bogów z Trójcą Przenajświętszą jest aktem apostazji.

„Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” – To było przykazanie a nie tylko sugestia. I jest to pierwsze przykazanie! TYLKO MESJASZ JEZUS MOŻE PRZYNIEŚĆ POKÓJ NA ZIEMIĘ.

„Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego” (Ewangelia Św. Jana 8:44).

Synagoga Szatana wraz z Bergoglio przeciwko Jezusowi Chrystusowi
Synagoga Szatana przeciwko Jezusowi Chrystusowi!

a111

Źródło: http://sibcatholic.ru/2015/07/24/velikaya-evangelicheskaya-avantyura-franciska/#hcm=1445372464249401

Na podstawie: http://3rm.info/main/59864-papa-francisk-kak-pazly-skladyvaet-edinuyu-mirovuyu-religiyu-gotovit-obedinenie-vseh-eretikov.html

Publikacja: 23.10.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.