Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio i Baphomet

Bergoglio i Baphomet

Bergoglio i Baphomet. Czy publiczne poparcie Bergoglio dla ateistów było dziwaczne? Teraz grupa satanistów chce wznieść posąg Szatana na terenie Kapitolu w Oklahoma City.

a3,9

a3,99

Wydaje się, że nowy, antychrześcijański reżim Bergoglio jest natchnieniem dla najbardziej bezbożnych elementów społecznych wychodzących teraz na światło dzienne. Bergoglio, wnioskując z jego publicznych oświadczeń, popiera sodomitów, pedofilów, marksistów i ateistów, wyrażając się ciepło o tych wszystkich grupach, bez odrobiny nawet potępienia. Teraz wyznawcy antychrześcijańskich idei Bergoglio mogą postawić na swoim w Oklahoma City, stan Oklahoma. Wyznawcy satanizmu, tak, satanizm jest teraz uznaną religią w Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach zachodnich, ogłosili 7 stycznia 2014 roku, że osiągnęli swój cel zebrania 20 tysięcy dolarów aby wznieść posąg siedzącego satanistycznego boga Baphometa przed budynkiem Kapitolu stanu Oklahoma, obok pomnika Dekalogu wzniesionego w 2012 roku. „Ten posąg będzie wzniesiony”- oświadczyli sataniści. Świątynia Szatana (The Satanic Temple) twierdzi, że jest poważną organizacją religijną, która zasługuje na równe traktowanie z Dziesięcioma Przykazaniami. (Pewne informacje zaczerpnięto z Breitbart News).

Dobrzy katolicy, czyny mają swoje konsekwencje i poparcie Bergoglio dla bezbożnych elementów społecznych, jak to one same przyznają, ośmieliła te elementy w publicznym promowaniu bezbożności z oczywistą aprobatą antypapieża Bergoglio. Pomimo osobliwego antychrześcijaństwa Bergoglio przytłaczająca większość członków nowego, fałszywego „kościoła” popiera go, co świadczy o wszystkim co akurat powinniście wiedzieć o antykatolickim, nowym „kościele” NWO!

Ojcowie TRADITIO

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.traditio.com/comment/com1401.htm

Data publikacji: 10.01.2014

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *