Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Bergoglio – a moim znakiem sierp i młot

Bergoglio – a moim znakiem sierp i młot


W dniu 8 lipca Bergoglio otrzymał bluźnierczy „krucyfiks” zmontowany z sierpa i młota, żydokomunistyczny symbol, z rąk socjalistycznego prezydenta Boliwii, Evo Moralesa.

https://www.youtube.com/watch?v=BlFp3kA45DQ

ŻYDOKOMUNA

Skoro tylko skandaliczne fotografie, w rodzaju tej powyżej, zaczęły krążyć w przestrzeni publicznej to głośny chór oportunistycznych obłudników wszedł do akcji i rozpoczął swoją tyradę jako najlepszy środek znieczulający wobec rewolucyjnego szoku i jednocześnie zaczął rozpowszechniać kłamliwą wiadomość, że Bergoglio został oszukany przez komucha Moralesa i nie zaaprobował tej bluźnierczej inicjatywy. Mówiąc najprościej, jest to oczywisty fałsz.

Po pierwsze dlatego, że każdy kto zna watykańską dyplomację to ma świadomość,że każdy krok wizyty Bergoglio jest wcześniej starannie przygotowywany w najdrobniejszych szczegółach. Ten scenariusz oczywiście obejmuje także podarunki i wygłaszane przemówienia..

Tak więc, po pierwsze, nie było żadnego zaskoczenia dla Bergoglio. Po drugie, sekwencja zdjęć odzwierciedlających reakcję Bergoglio na bluźnierczy, żydokomunistyczny „krucyfiks” z sierpem i młotem (patrz fotografie poniżej) wskazują, że okazał on jedynie chwilowe zainteresowanie a następnie stał się całkowicie zrelaksowany i przyjaźnie uśmiechnięty kiedy trzymał te żydokomunistyczne symbole.

Po trzecie, kiedy rozpowszechniane są interpretacje, że Bergoglio odniósł się z dezaprobatą do podarunku komucha Moralesa to rzecznik Watykanu Lombardi, powiedział: „Papież nie miał żadnej szczególnie negatywnej reakcji na to (podarunek) ani nic mi nie powiedział aby zamanifestować jakąś konkretną , negatywną reakcję na to”.

Lombardi wyjaśnił, że bluźnierczy „krucyfiks” był właściwie zaprojektowany przez jezuitę Espinala „w celu wyrażenia postawy bardzo otwartego dialogu ze wszystkimi”.

Dlatego Bergoglio był doskonale świadom tego co otrzymuje i był bardzo zadowolony z tego symbolicznego podarunku. Ponadto komuch Morales dał także Bergoglio odznaczenie, tak zwany „Espinal Order”, rządowe odznaczenie na cześć Luisa Espinala. Espinal był hiszpańskim jezuitą, który pojechał do Boliwii ażeby prowadzić walkę o „wyzwolenie ludu”. Zakończył swoje życie zabity przez nieznaną grupę.

Zawieszone na szyi Bergoglio odznaczenie również jest „ozdobione” podobnym, bluźnierczym „krucyfiksem”. Judeochrześcijański duchowniak soborowy, inny jezuita, Xavier Albo, który pracował z Espinalem i znał go dobrze, wyjaśnił znaczenie espinalowego, bluźnierczego „krucyfiksu”.

Jak on stwierdził to „krucyfiks” z sierpa i młota wyraża „konieczny ale ulotny marksistowsko – chrześcijański dialog z robotnikami i chłopami”.

Warto jeszcze przypomnieć, że w drodze do Pałacu Rządowego Bergoglio zatrzymał się na „modlitwie” w miejscu gdzie Espinal został znaleziony martwy (fotografie w kolejności od 15 do 18). Wniosek z tego epizodu z sierpem i młotem jest zupełnie jasny. My teraz mamy „papieża”, który identyfikuje się z tymi symbolami. Czyż on sam nie jest żydokomunistą?

BERGOGLIO BOLSZEWIK

BERGOGLIO KOMUNISTA

Viva la Revolucion judia! Comunista guerillero companero Jorge Bergoglio.

BERGOGLIO BOLSZEWIK 1

BERGOGLIO BOLSZEWIK 4

a,a

Dwa odznaczenia, którymi komuch Evo Morales obdarował Bergoglio. Zauważcie, że na odznaczeniu wiszącym powyżej niższego, widać ten sam bluźnierczy „krucyfiks” z sierpem i młotem jako godłem. Po bokach widoczne są dwie oficjalne flagi Boliwii ponieważ od 2009 roku Boliwia ma dwie oficjalne flagi. Flaga w kolorach tęczy (po prawej stronie sierpa i młota) jest zwana Wiphala of Qullasuyu albo Tupac Katari Wiphala a tęcza przypuszczalnie symbolizuje rdzenną ludność i ziemię na której ona żyje. Dziwnym zbiegiem okoliczności flaga ma 7 kolorów tak jak Noahicka Tęcza. Tupac Katari Guerilla Army (Ejercito Guerillero Tupac Katari) sięga swoimi początkami rewolucjonistów szkolonych przez Che Guevara’ę. Tę ostatnią informację przytaczamy jedynie z tego względu, że jeden z byłych członków Tupac Katari Guerilla Army, Alvaro Garcia Linera, jest obecnym wiceprezydentem Boliwii.

a1

Rewolucjonista, jezuita i czerwony towarzysz Luis Espinal, bojownik o wolność „ludu”.

BERGOGLIO BOLSZEWIK 3

a

Sierp i młot – prawdziwy symbol męczeństwa i śmierci niezliczonych ludzi, których żydokomuna rzekomo wyzwalała i dalej wyzwala!

jesus-devil-curse

„Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie” – Ewangelia Świętego Jana Apostoła 8:44

No i na zakończenie tej dobrej, dla wiernych judeochrześcijan,  wiadomości na temat „nowej ewangelizacji” i „odnawiania oblicza ziemi przez ducha” wezwanego przez Wojtyłę, podajemy informację uzupełniającą a dotyczącą marksistowskiej pobożności towarzysza Bergoglio.

BERGOGLIO BOLSZEWIK 4

Oprócz dużego żydokomunistycznego, bluźnierczego  sierpo – młotowego „krucyfiksu” Bergoglio otrzymał także jego miniaturę na zawieszonym na jego szyi odznaczeniu. Prawdopodobnie jako pobożny żydokomunista, postanowił ofiarować to odznaczenie, jako wotum, Matce Bożej z Copacabana, Patronce Boliwii.

Jeżeli jest jakiś człowiek, który wie jak sprowadzić na siebie gniew Boga Wszechmogącego to jest to Jorge Bergoglio, szef judeochrześcijańskiej organizacji soborowej NWO, który powszechnie występuje jako „papież Franciszek”.

Podczas swojej wizyty w Boliwii w dniu 9 lipca Bergoglio spotkał się z socjalistycznym prezydentem Evo Moralesem, który obdarzył Bergoglio podarunkiem przedstawiającym Pana Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego na żydokomunistycznym symbolu sierpa i młota.

Praktycznie nie ma jeszcze informacji w języku angielskim na temat nowego pomysłu Bergoglio ale zdołaliśmy wykopać tę informację z mediów hiszpańskojęzycznych. W sprawie „komufiksu” wszystko już jest jasne jako, że rząd Boliwii ogłosił z wyprzedzeniem swoje zamiary i Bergoglio oczywiście wiedział co się będzie działo.

Rzecznik prasowy Watykanu, jezuita Federico Lombardi, wydał oświadczenie w dniu 10 lipca, w którym Bergoglio wyraża Moralesowi swoją szczerą wdzięczność za dwa odznaczenia i poświęca, je jako wotum, Najświętszej Maryi Dziewicy, która jest patronką Boliwii jako Nasza Pani z Copacabana! Watykan opublikował pełen tekst komentarzy Bergoglio, włącznie z „modlitwą” do Maryi Dziewicy, w której poświęca Jej te dwa odznaczenia.

(na podstawie: portal katolicki http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.VaOcAV_tmkr)

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A634-Sickle.htm

Data publikacji: 12.07.2015

Opracowanie: GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *