Strona główna > Świat > Ukraina > Beniu Kołomojski uciekł do Izraela

Beniu Kołomojski uciekł do Izraela

Rozmawiałem z dobrze poinformowanym znajomym. Powiedział, że Ihor Kołomojski w ostatni piątek opuścił terytorium Ukrainy na swoim prywatnym samolocie w towarzystwie dwóch myśliwców.

a

W chwili obecnej Beniu znajduje się w Izraelu. Wersja oficjalna – udał się na wakacje.

Według informacji, która dotarła do mnie, Kołomojski ostatnie tygodnie starał się ze wszystkich sił wymodlić sobie przebaczenie w Moskwie. Wpierw starał się wykupić. Teraz jest gotów świadczyć dla Rosjan dowolne usługi. Nawet zaproponował wujkowi Wowie (ros. zdrobn. od Wołodia, Władimir – od tłum.) wojskowy marsz swoich patriotycznych batalionów na Kijów.

Ale Moskwa milczy. Wygląda na to, że już został spisany na straty.

Ponadto, chodzą plotki, że Ramzan Kadyrow nieco wykosztował się, „zlecając” Benię międzynarodowym specjalistom o szerokim profilu. Zbyt zmęczył już wszystkich właściciel Dniepropietrowskiego Imperium (kaganatu).

Jeśli Kołomojski pozostanie w Izraelu, będzie to symboliczne. Nie mniej symboliczne niż wykrzywiona z przerażenia twarz Pieti (ros. zdrobn. od Piotr – Poroszenko? – od tłum.) na widok wujka Wowy w Mińsku.

http://andreyvadjra.livejournal.com/

a

Tłumaczenie jednego z komentarzy:

Oleg Anderson

3 godz. temu

Poroszenko i Kołomojski – to wielcy ludzie. Ci dwaj Żydzi potrafili zemścić się na Ukraińcach za wszystko: za pogromy, za granice osiadłości, za Babi Jar, za spalone getta. Zdołali oni zrobić tak, że ukraińscy Buratiny (pol. Pinokio, bajkowa postać chłopca z drewna z długim nosem; oddał pieniądze kotom, którzy go oszukali mówiąc, że gdy zakopie je i podleje, to przez noc wyrośnie drzewko i na nim zamiast liści będą wisieć monety… -od. tłum.) oddali im swoje pieniądze za to, aby zginąćw troskliwie przygotowanych przez separatystów kotłach. Nigdzie i nigdy nie było jeszcze tak wysokiego pilotażu – obywatelom, którzy zebrali pieniądze na armię, wręczono nieprzydatne kamizelki kuloodporne za potrójną cenę, umundurowanie za potrójną cenę, ukradli ropę z rurociągu i sprzedali tę państwową ropę armii za potrójna cenę. I teraz, już po raz trzeci, w jednym i tym samym miejscu najbardziej uświadomione bataliony ukrów (pogardliwe – od żołnierzy armii ukraińskiej – od tłum.) giną na od dawna wstrzelanych przez powstańców pozycjach, na które już po raz trzeci z rzędu popędzili ich na śmierć Poroszenko i Kołomojski. Sława Ukrainie, sława debilom!

Aleksandr Nikiszin

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

Tłumaczył Janusz Sielicki

27.8.2014 r.

Беня Коломойский сбежал в Израиль

http://novorus.info/news/policy/27199-benya-kolomoyskiy-sbezhal-v-izrail.html

27 sierpnia, 20:15 | Категория: Лента » Политика

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *