Strona główna > Bez kategorii > Benghazi zatapia nawę amerykańskiego państwa. I to jest dobra rzecz

Benghazi zatapia nawę amerykańskiego państwa. I to jest dobra rzecz

źródło: http://vidrebel.wordpress.com/2012/11/14/benghazi-is-sinking-the-us-ship-of-state-and-that-is-a-good-thing/

Dr Steve Pieczenik już dawniej twierdził, że izrael zrobił 9/11. Teraz mówi, że amerykański konsulat w Benghazi był miejscem, gdzie nielegalnie torturowano zarówno Libijczyków, jak i cudzoziemców. Cudzoziemcy byli w ogóle ofiarami jakiegoś trybu nadzwyczajnego. Prezydenci Bush i Obama mogą myśleć sobie, że te polecenia są zgodne z prawem. Jednak prawo międzynarodowe nie pozwala używać konsulatów i ambasad do nielegalnego porywania i torturowania ludzi jakiejkolwiek narodowości.

Dr Steve Pieczenik jest psychiatrą z tytułem doktora stosunków międzynarodowych; pracował dla trzech amerykańskich prezydentów w Departamencie Stanu. Był odpowiedzialny za psy-ops i ściśle współpracował z amerykańskim wojskiem, miał udział w czarnych operacjach CIA. Najbardziej znany jest opinii publicznej z tego, że on i Tom Clancy to partnerzy biznesowi. 13 października 2012 r. podczas audycji u Alexa Jonesa powiedział, że Robert Mueller powinien zostać aresztowany za ukrywanie faktów dotyczących 9/11.

USA miały swoje drony w przestrzeni powietrznej nad Benghazi. Amerykański personel wojskowy na terenie tego miasta miał obietnice, że „w razie co” będzie pod ochroną amerykańskiego lotnictwa. Konsulat w Benghazi był atakowany przez 7 godzin zanim amerykański ambasador, Chris Stevens i inni zostali zabici. Stevens był również częścią działań Departamentu Stanu, działań nielegalnych dotyczących nielegalnego przerzutu broni i rakiet do Syrii.

Z powodów znanych tylko Obamie oraz osobie kierującej ze środka Białego Domu położoną w pobliżu konsulatu placówką CIA, dwa razy powstrzymywano pomoc. Ta pobliska placówka CIA była zresztą innym centrum tortur. A ile jest takich miejsc tortur i porwań, o jakich nie wiemy?

Ale dwóch Navy Seals wypożyczonych dla CIA biegło milę, żeby nieść pomoc dla konsulatu, który był atakowany przez rzekomych sojuszników USA. Zdaje się, że ci najemni bandyci byli bardziej lojalni wobec Saudyjczyków i izraelczyków.

Decydentem w Białym Domu mogła być Valerie Jarrett, polityczny siepacz z Chicago, wraz z Tomem Donilonem, niekompetentnym doradcą do spraw narodowego bezpieczeństwa. Możemy tylko spekulować, że chcieli oni, aby Stevens i inni mężczyźni zginęli, żeby nikt nie dowiedział się, iż Biały Dom i Hillary Clinton są winni wielokrotnego łamania prawa międzynarodowego. Mogło to być dokładnie tak, jak z izraelskim atakiem na USS Liberty w 1967, który zabił 34 amerykańskich marynarzy, a załogi nie ratowano aż do następnego dnia. Izraelczycy zaatakowali statek w nadziei, że Amerykanie zareagują atakując Egipt. Gdy się okazało, że ocalali na Liberty marynarze byli w stanie wysłać flocie wiadomość, dwa samoloty uzbrojone w broń nuklearną, zmierzające do Kairu zostały odwołane.

Prezydent Johnson powiedział, że chciał widzieć ten okręt na dnie Morza Śródziemnego.

Biały Dom trzymał się fikcji, że to motłoch Libijczyków rozwścieczonych przez zwiastun filmu pokazany w egipskiej telewizji, zaatakował konsulat. Wiemy już, że film „Innocence of Muslims” nigdy nie istniał. Był to tylko trailer z innego filmu.

Egipcjanin, który został oskarżony o produkcję filmu, znalazł się w więzieniu, zanim złożono dokumenty w sprawie dopuszczenia go do publicznej transmisji. Ten gość to kozioł ofiarny. Zresztą znowu jest w więzieniu pod pozorem naruszenia warunków zwolnienia z aresztu, aby utrzymać go z dala przed widokiem publicznym. Zwiastun filmu umieszczono na YouTube, ale nigdzie nie był rozpowszechniany zanim bracia Koch nie zapłacili za puszczenie go wszędzie na świecie na tle wydarzeń 9/11. Inni w to zaangażowani: Pamella Geller i pastor Terry Jones. Gordon Duff powiedział, że Jones pracował dla CIA dekady temu, ale okazał się zbyt szalony, aby uznać go za wiarygodnego. Zdaje się, że teraz używany jest przez krąg aktywów Mossadu w Ameryce. Ruch Prawdy wokół wydarzeń 9/11 rozpowszechniał informacje, że 9/11 było „robotą od środka”. Oczywiście, jeśli pomyślisz o tym wszystkim to jasne jest, że tylko izrael przy współpracy z amerykańskimi żydami i zdrajcami mógł zrobić 911. Przewidywane zamieszki i demonstracje doprowadziłyby, że Ruch Prawdy znalazłby się w cyklu wiadomości. Często nazywa się to zasysaniem całego tlen z pomieszczenia.

Dr Steve Pieczenik powiedział, że atak w Bengazi został zorganizowany przez izraelczyków i Saudyjczycy po to, żeby narobić Obamie problemów przed wyborami. To była niespodzianka październikowa zaprojektowana w celu pomocy dla Romneya, ale ten był zbyt głupi, aby ją wykorzystać. Saudyjskie i izraelskie służby wywiadowcze mają długą historię współpracy. Saudyjska rodzina królewska została mianowana przez rząd żydowski Jego Wysokości Króla. Saudyjska rodzina królewska to pierwotnie żydowscy wyznawcy Sabataja Cwi, który fałszywie twierdził, że jest Mesjaszem. Był kimś, kogo większość Amerykanów nazwałaby satanistą. Mówił, że zło jest czymś dobrym, ponieważ wymaga interwencji żydowskiego bożka, aby skończyć z innowiercami. Połowa wszystkich żydów przyjęła go i innego fałszywego Mesjasza, rabina Jakuba Franka. Sułtan Turcji wezwał go przed sąd. Nawrócił się na islam i założył własną sektę zwaną Donmeh, która do dziś ma wielkie wpływy na terenie Turcji. Donmeh byli zaangażowani zarówno w ludobójstwo Ormian, jak też powstanie nowoczesnego państwa tureckiego.

To wyjaśnia, dlaczego Turcja, Arabia Saudyjska i izrael współpracują ze sobą przeciwko Syrii.

Dr Steve Pieczenik w tej samej audycji Alexa Jonesa powiedział, że CIA zostało sprywatyzowane, przekazane w ręce najemników i zniszczone. Powiedział, że wojskowi muszą odmówić wykonywania rozkazów otrzymanych od osób niekompetentnych, jak Hillary Clinton, Susan Rice i Tom Donilon. Admirał i generał zostali wyrzuceni, a wcześniej natychmiast pozbawieni dowództwa za próby wysłania pomocy dla swoich w Bengazi, którym obiecano przecież wsparcie. Inni też zostali zwolnieni z dowodzenia. Dr Pieczenik powiedział również, że CIA i wojsko muszą zostać zredukowane i zmodernizowane, aby dopasować się do współczesnego sposobu walki.

Atak w Benghazi jest tak samo reżyserowany jak skandal seksualny przez kontrolowane przez żydów media. „Przyjaciółka” generała Petraeusa była absolwentką West Point, która spędziła lato w izraelu w ramach programu wymiany kadetów. Ona jest żydówką.

Więcej żołnierzy amerykańskich popełnia samobójstwo, niż ginie w walce. Powracający weterani są często chorzy wskutek używania zubożonego uranu i szczepionek doświadczalnych. Oddziałom wojska wydawano rozkazy przyjmowania niesprawdzonych szczepionek. Robili to generałowie, którzy następnie szli do pracy dla firm farmaceutycznych, zarabiając 800.000 dolarów rocznie. Jedna trzecia tych weteranów jest bez pracy, a wielu jest bezdomnych. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego umieszcza wracających weteranów na liście potencjalnych terrorystów. Ameryka ma obecnie najniższy wskaźnik zapisów do marines i żołnierzy w czasach współczesnych, mimo że mamy 25% stopę bezrobocia. Wojsko jest zdruzgotane i nie może walczyć w kolejnych wojnach. A politycy wkrótce dowiedzą się, że nie mamy już pieniędzy na podarunki dla izraela, czy ich współpracowników w przemyśle obronnym.

Możemy tylko mieć nadzieję, że alternatywne media, Ruch Prawdy 9/11 oraz ludzie dobrej woli, którzy sprzeciwiają się dalszemu bezsensownemu zabijaniu, mogą wysłać prawdziwy przekaz na temat Bengazi i 9/11 na czas i uda się powstrzymać kolejną wojnę, która bardzo prawdopodobne, że może okazać się ostatnią wojną Ameryki .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.