Strona główna > NWO > Benedykt XVI i Franciszek – pachołki Antychrysta !

Benedykt XVI i Franciszek – pachołki Antychrysta !

ŻYD RATZINGER-TAUBER-PEINTNER TWIERDZI, ŻE NIE NALEŻY NAWRACAĆ ŻYDÓW !!! ZŁOCZYŃCY I ZDRAJCY W ŁONIE KOŚCIOŁA RZYMSKO-KATOLICKIEGO PROWADZĄ SETKI MILIONÓW CHRZEŚCIJAN NA ZATRACENIE REALIZUJĄC PROGRAM SZATANA ZAWARTY W ŻYDOWSKIM TALMUDZIE I ŻYDOWSKIEJ KABALE ! O TYCH FAKTACH, KTÓRE SĄ PODANE PONIŻEJ ŻADNI KONCESJONOWANI „BOJOWNICY” KATOLICCY I RÓŻNI OSZUŚCI PODAJĄCY SIĘ ZA KATOLICKICH „TRADYCJONALISTÓW” NIE ZAJĄKNĄ SIĘ ANI SŁOWEM !

„TRZEŹWI BĄDŹCIE I CZUWAJCIE, BO PRZECIWNIK WASZ DIABEŁ JAK LEW RYCZĄCY KRĄŻY, SZUKAJĄC, KOGO BY POŻARŁ. SPRZECIWIAJCIE MU SIĘ MOCNI W WIERZE, WIEDZĄC, ŻE TO SAMO UTRAPIENIE SPOTYKA BRACI WASZYCH NA ŚWIECIE. A BÓG WSZELKIEJ ŁASKI, KTÓRY WEZWAŁ WAS DO SWEJ WIECZNEJ CHWAŁY W CHRYSTUSIE JEZUSIE, UDOSKONALI, UTWIERDZI I UGRUNTUJE TROCHĘ UTRAPIONYCH. JEMU CHWAŁA I PANOWANIE NA WIEKI WIEKÓW. AMEN. ” (1 List Św. Piotra Apostoła 5 : 8-11)

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

 

 

Czytaj także :

Ratzinger – żyd według religijnego prawa żydowskiego

RATZINGER – WRÓG PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA !

http://www.chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) https://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/benedict-xvi-no-mission-to-convert-jews/?utm_source=Featured&utm_medium=divbox&utm_campaign=Homepage#.XGUo4VxKjIU

22.01.2019

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *