Strona główna > NWO > Bella Dodd: NWO to komunizm

Bella Dodd: NWO to komunizm

W 1954, Bella Dodd, wysokiego szczebla zbieg z Komunistycznej Partii USA (CPUSA) ostrzegła, że masońscy żydowscy bankierzy są za komunizmem, i ten satanistyczny kult rządzi Ameryką.

a

Liberałowie i socjaliści to tylko mydlenie oczu dla tej złowrogiej siły która osłabiła Zachód.

Jej książka „Szkoła ciemności” [School of Darkness] wymaga ponownego zajrzenia do niej.

a

Cele komunizmu realizują się stale… Człowiek jest upośledzony mierząc się ze spiskiem tak potwornym, że nie może uwierzyć w jego istnienie” – J Edgar Hoover (1956)

Dr Henry Makow

Bella Dodd była liderem CPUSA w latach 1930 i 1940. Jej książka „Szkoła ciemności” (1954) ujawnia, że komunizm był oszustwem dokonanym przez finansistów „żeby rządzić prostym człowiekiem” i realizować światową tyranię. Oczywiście tej książki się nie drukuje i nie ma jej w żadnym antykwariacie. Można przeczytać ją here.

Bella Dodd urodziła się jako Maria Asunta Isabella Visono we Włoszech około 1904. Mądra i oddana kobieta, absolwentka Hunter College i Wydziału Prawa na NYU Law School. Została szefową Związku Zawodowego Nauczycieli w stanie Nowy Jork, i do 1949 była członkiem Krajowej Rady CPUSA.

Dodd nazywa komunizm „dziwnym tajnym kultem”, którego celem jest zniszczenie zachodniej (tzn. chrześcijańskiej) cywilizacji. Miliony naiwnych idealistów („niewiniątka”) są oszukane jego mową o pomocy ubogim, ale dba tylko o władzę. Na przykład  Dodd dowiedziała się, że w siedzibie partii nie było żadnych badań społecznych. „Jesteśmy partia rewolucyjną, a nie partią reform” – powiedziano jej. (163)

KREOWANIE „ISTOT LUDZKICH KTÓRE  SIĘ ZGODZĄ”

Partia komunistyczna działa poprzez infiltrację i osłabianie instytucji społecznych takich jak kościoły, szkoły, masmedia i rząd. Jej celem jest „wykreowanie nowych typów istot ludzkich które zgodzą się na plan świata którym oni na pewno będą rządzić”. (162)

Na przykład Dodd ujawnia, że CPUSA miała 1.100 członków którzy mieli być katolickimi księżmi [had 1100 members become Catholic priests] w latach 1930. Partia ta również osłabiła amerykański system edukacyjny przejmując związki zawodowe nauczycieli i stowarzyszenia naukowe. Awansowali tylko ludzie którzy przyjęli „podejście materialistycznej, kolektywistycznej międzynarodowej walki klasowej”. (98)

BURŻUAZYJNE RODZINY STANĄ SIĘ PRZEŻYTKIEM

Zaangażowanie kobiet w wysiłek wojenny pasowało długoterminowemu programowi:

„Partia robiła wszystko co możliwe żeby nakłonić kobiety do pracy w przemyśle. Projektanci mody kreowali dla nich specjalne style, a autorzy piosenek pisali dla specjalne piosenki… Planowali, żeby sytuacja z czasu wojny stała się stałą częścią przyszłego programu edukacyjnego. Burżuazyjna rodzina jako jednostka społeczna miała stać się przeżytkiem”. (153)

Miało nie być w ogóle rodziny i państwa. Dodd pomagała organizować Kongres Amerykańskich Kobiet, prekursora ruchu feministycznego.

„Skoro miał on być rzekomo ruchem pokojowym, przyciągnął wiele kobiet. Ale naprawdę był tylko wznowioną ofensywą dla kierowania amerykańskimi kobietami… Jak młodzież i grupy mniejszościowe, uważa się ich za siłę rezerwową rewolucji, bo one bardziej kierują się emocjami. (194-195)

DEMOLKA USA ZAKOŃCZONA W LATACH 1930

Kiedy F D Roosevelt uznał Rosję w 1933, celowo przymknął oko na ogromny program szpiegowski i wywrotowy CPUSA. Liberałowie negowali że to miało miejsce i narzekali na „polowanie na czarownice”. Wiecie co? „Szalona prawica” miała rację.

Nowa książka (Tajna wojna amerykańskiego komunizmu /The Secret World of American Communism), oparta na nowo otworzonych kremlowskich archiwach potwierdza, że CPUSA była marionetką Moskwy, a rządami Roosevelta i Trumana praktycznie kierowali sowieccy agenci [were practically run by Soviet agents], Alger Hiss, Harry Hopkins and Harry Dexter White to name a few.

W latach wojny CPUSA faktycznie odstąpiła od walki klasowej i dołączyła do tzw. „obozu postępu Roosevelta”, w którym byli „postępowi kapitaliści”.

„Teraz CPUSA przejęła odpowiedzialność za ustanowienie ostrej dyscypliny nad klasą robotniczą. Żaden pracodawca nie był bardziej skuteczny czy bardziej nieugięty w kontrolowaniu strajku wśród pracowników lub minimalizowaniu skarg… choć zarobki nieco wzrosły w tych latach, nie porównywały się ze zwiększonymi zyskami i w  monopolu kontroli podstawowymi potrzebami… produkcja wojenna była głównie w rękach 10 wielkich korporacji… komuniści ostrożnie tłumili takie informacje”. (153)

W czasie wojny miała miejsce zdumiewająca współpraca między Partią Komunistyczną i amerykańską elitą finansową. Elita ta finansowała wyrafinowaną agencję propagandową pod nazwą Rosyjski Instytut przy Park Ave. Naprzeciwko 68th Street od Rady Stosunków Międzynarodowych Rockefellera. Tu „słynne nazwiska takie jak Vanderbilt, Lamont, Whitney i Morgan mieszały się z tymi komunistycznych liderów”. (153)

Za namową Roosevelta Stalin „rozwiązał” Komintern żeby CPUSA wyglądała jak amerykańska partia. Lider CPUSA Earl Browder osiągnął krajową prominencję i konsultował się z ważnymi ministrami administracji Roosevelta.

ZIMNA WOJNA

Wspólny wysiłek wojenny USA-Rosja miał być podstawą NWO. Ale, niewytłumaczalnie, polityka uległa zmianie i Browder natychmiast stał się nikim. Najwyraźniej elita finansowa postanowiła, że to nie był czas na rząd światowy. Zimna wojna będzie bardziej korzystna. Dodd powiedziano, że w przyszłości partia często znajdzie się w opozycji nie tylko wobec rządu, ale także wobec amerykańskich robotników.

„Teraz zobaczyłam to dzięki najlepszym motywom i pragnieniom służenia ludziom pracującym… Mnie wraz z tysiącami jak ja doprowadzono do zdrady tych właśnie ludzi… Byłam po stronie tych którzy chcieli zniszczyć mój kraj”. (229)

Jak przerażone myszy, członkostwo CPUSA  spieszyło się by przyjąć nową linię partii. Dodd próbowała wyjść, ale powiedziano jej „Nikt nie odchodzi z partii. Umrzesz albo zostaniesz wyrzucona”. (197) W końcu Dodd wyrzucono i szkalowano jako „anty-Murzynom, anty-Portorykańczykom,  antysemitkę, anty-robotnikom i obrończynię kamieniczników”. (220) Brzmi znajomo? Po ponad 20 latach nieustannej ofiary, została bez rodziny i przyjaciół. Partia była jej rodziną. Jej „nienawiść stała się moją nienawiścią”.

„To jest kluczem do zniewolenia psychicznego ludzkości. Jednostka staje się niczym… funkcjonuje jako fizyczna część inteligencji wyższej grupy… nie jest świadoma planów jakie inteligencja wyższej grupy ma żeby ją wykorzystać”. (158)

„TAJNA DOBRZE ZORGANIZOWANA WŁADZA ŚWIATA”

Bella Dodd była ostrożna wobec ludzi w Partii Komunistycznej. Kiedyś kazano jej zadzwonić do dwóch multimilionerów mieszkających w Waldorf Towers gdyby straciła kontakt z Moskwą.  W innym miejscu odnosi się do „tajnej dobrze zorganizowanej władzy świata”. Oczywiście boi się otwartości. Podejrzewa, że „samobójstwo” jednego z liderów CPUSA faktycznie było zabójstwem”. (172)

Ale daje prawdopodobną podpowiedź. Mówi, że każde z 9 pięter należącej do partii siedziby przy 35 E. 12th St. było poświęcone sprawom CPUSA. Na VI piętrze były biura gazety w języku jidysz – Freiheit, i „Żydowskiej Komisji”. (162)

„Co teraz stało się dla mnie jasne to zmowa tych dwu sił: komunistów z ich harmonogramem rządu świata, i pewnych sił najemniczych w wolnym świecie zdecydowanych na osiąganie zysków z krwi”. (229)

Jako „jeden kawałek puzzli który w końcu stał się obrazem”, Dodd opowiada historię o statku „Erica Reed”  typową dla „setek innych historii”. W czasie hiszpańskiej wojny domowej Amerykanie przekazali pieniądze na załadowanie statku produktami medycznymi i żywnością dla Hiszpanii. Komuniści przekierowali statek do Rosji. (89)

Cenzura jest bardzo ważna dla komunistów, mówi Dodd. „Często widziałam liderów ściągających książki z półek w domach i ostrzegających członków by je niszczyli”. (223)

Zasadniczo komunizm jest oszukańczym systemem kontroli międzynarodowej elity. Nie stłumiono go w erze McCarthy’ego. Raczej przekształcił się w nową lewicę, antykulturę, prawa obywatelskie, antywojnę i ruchy wyzwolenia kobiet, a później na cały wachlarz sponsorowany przez elitę NGO i media, frakcje demokratyczne i republikańskie, syjonistów, partii pracy, ruchów feministycznych i grupy praw gejów. Jak sama CPUSA, te grupy są kontrolowane na górze, dlatego ich członkowie nie mają świadomości iż są wykorzystywane.

Na zarzut, że niektóre z wyżej wymienionych grup sprzeciwiają się globalizacji, Dodd daje przykłady gdzie CPUSA rzekomo wspierała sprawy które chcieli sabotować. (205)

KOMUNIZM

Komunizm był / jest spiskiem żeby rządy Boga zastąpić masońską żydowską kabałą. Jest to utopijne oszustwo wymyślone przez bogatych żeby zniweczyć marzenia zwykłych ludzi i zahamować rozwój ludzkości. Ta sama kabała stoi za większością wojen łącznie ze zbliżającym się atakiem na Iran.

Prekursor NWO, komunizm, łączy braterstwo, pokój i równość żeby nas oszukać. On przejął oczy, uszy, umysł i ducha społeczeństwa. Wiele z tego co uważa się za prawdę w mediach i szkołach jest częścią tego monstrualnego oszustwa. Wyrażenie „poprawny politycznie” powszechnie używane w Ameryce jest starym określeniem Partii Komunistycznej. Nasi politycy są w większości zdrajcami.

Feminizm ma komunistyczne pochodzenie i ducha [is Communist both in origin and spirit]. Udaje czempiona kobiet, a faktycznie kastruje obie płci i niszczy podstawową jednostkę społeczną – rodzinę. Promowanie homoseksualizmu jako „wybór stylu życia” dla osób heteroseksualnych jest też częścią tego bezczelnego elitarnego oszustwa wymyślonego dla „wykreowania nowych typów istot ludzkich które się zgodzą…”

Zachodnia cywilizacja jest jak statek płynący po morzu zła, ale pasażerowie są zbyt otumanieni i roztargnieni by zdawać sobie z tego sprawę. Bella Dodd miała odwagę dzwonić na alarm 75 lat temu. Nigdy nie jest za późno żeby rozpocząć sprzeciw wobec tyranii.

Nie ma żadnych łodzi ratunkowych.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/160303.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.